Головна » ТІМ-ТБ » Прилуцький 164 батальйон повернувся додому на ротацію

Прилуцький 164 батальйон повернувся додому на ротацію


У Прилуках на Соборній площі містяни урочисто зустрічають 164 батальйон тероборони, який повернувся додому на ротацію. Обійми, квіти та сльози, схвильовані рідні не стримують емоцій. У свою чергу військові серйозні та стримані приступають до урочистого шикування та схиляють голови перед загиблими у хвилині мовчання.


Від початку повномасштабного вторгнення прилуцький батальйон тероборони втратив 21-ого військовослужбовця. Чин панахиди за загиблими героями відслужили священнослужителі на чолі з керуючим Чернігівською Єпархією єпископом Чернігівським і Ніжинським Антонієм (Фірлеєм).

Сьогоднішній захід необхідний для громади як повітря, наголошує настоятель собору Різдва Віталій (Юрочко), який одним з перших у Прилуках підняв хвилю підтримки для батальйону і сьогодні активно продовжує це робити.

Щирі слова подяки нашим захисникам висловив начальник Прилуцької військової адміністрації Володимир Чернов, який активно підтримує наш батальйон.
З перших днів повномасштабного вторгнення до лав батальйону стали добровольці Прилуччини, які не зважаючи на свій вік чи стан здоров’я готові були боронити рідну країну. Згодом вони звільнилися за віком, але і до сьогодні продовжують брати активну участь в житті батальйону. Серед них і майор Валентин Денисенко, який стояв у витоків створення батальйону.

За гідне виконання бойових завдань військовослужбовці отримують грамоти. А на завершення урочистостей музичне привітання від волонтера та відомого прилуцького виконавця Сергія Чуня.

Опісля урочистого шикування та окроплення святою водою – довгоочікувані обійми з рідними та якихось пів години аби набутися разом. Таміла не випускає з обіймів свого коханого Богдана. Пара зустрічається 7 місяців, з яких не бачилися 4.

Ця зустріч зворушує до мурашок кожну маму, дружину, доньку та сина. Це та мить, на яку чекали місяцями, які здавалися вічністю.

Щодо організації заходу, то є така добра традиція ще з часів козацтва, ділиться військовослужбовець Артем Аніщенко.

Телеканал ТІМ.

Поширити