Головна » ТІМ-ТБ » До Дня захисту дітей у Прилуках організували квест на знання професій

До Дня захисту дітей у Прилуках організували квест на знання професій


Чимало дітлахів неодноразово відвідували столичне містечко професій. А ось в Прилуках такої нагоди ще мали. Чудову можливість ознайомитися зі специфікою різних професій через участь у цікавезному квесті до Дня захисту дітей могли прилуцькі школярі.


На участь погодилося 6 команд з 1, 5, 6, 7, 12, та 14 ліцеїв. Учасники стартують з Центральної площі, де організатори ознайомлюють їх з правилами проходження квесту.

Локацій усього 9. Всі зосереджені в центральній частині міста. Разом з однією з команд рухаємося до 1-ї спортивної. Вона розташувалася біля містечка розваг. Тут дітлахи опановують мистецтво джіу-джитсу, знайомлячись з прийомами. Так просто к’юар-код з наступною станцією не віддають. Спершу слід виконати завдання від тренера.

Учасники квесту хвилин за 7 впоралися із завданням, отримали к’юар-код, відсканували і швидко рухаються до наступної станції – від товариства Червоного хреста.
Учасникам дають підкріпитися, розповідають про правила надання першої медичної допомоги за знайомлять з діяльністю організації. Відсканувавши к’юар-код, діти дізнаються, що наступна зупинка від служби ДСНС на Театральній площі.

Після Театральної площі наступна локація – творча. Команда завітала до телерадіокомпанії ТІМ і потрапила просто до прямого ефіру радіо «ТІМ ФМ». Там навіть мали нагоду передати вітання з Днем захисту дітей.

Знімальна група «Подій» на відміну від учасників квесту не така витривала, тому просто фізично не змогла завітати на всі локації. Проте запитала про них в організатора Віталія Шкурата.

Загалом на проходження усього квесту учасникам знадобилося біля 3-х годин часу. Та вони промайнули як одна мить, діляться діти.
В результаті не було переможців та переможених. Всі команди отримали грамоти та подарунки, ну і звісно ж нові знання та незабутні емоції.

Телеканал ТІМ.

Поширити