Головна » Новини » Новини світу » Померла американська співачка Тіна Тернер

Померла американська співачка Тіна Тернер

American R&B and Pop singer Tina Turner performs onstage at the Poplar Creek Music Theater, Hoffman Estates, Illinois, September 12, 1987. (Photo by Paul Natkin/Getty Images)

24 травня 2023 року у віці 83 років померла американська співачка, танцівниця та акторка Тіна Тернер.

Інформацію підтвердили на офіційній сторінці співачки в Instagram.

«З великим сумом повідомляємо про смерть Тіни Тернер. Своєю музикою та безмежною пристрастю до життя вона зачарувала мільйони шанувальників у всьому світі та надихнула зірок завтрашнього дня. Сьогодні ми прощаємося з дорогим другом, який залишив нам свою найбільшу роботу: свою музику. Усе наше щире співчуття її родині. Тіна, ми будемо за тобою дуже сумувати», — сказано у дописі.

Як пише The Guardian, співачка померла мирно, у своєму будинку в Куснахті поблизу Цюриха, Швейцарія. Останні роки життя Тернер страждала від хвороб: у 2016 році їй діагностували рак кишківника, а у 2017 році вона перенесла трансплантацію нирки.

Що відомо про Тіну Тернер

Тіна Тернер — американська співачка, авторка пісень, акторка й танцівниця, володарка восьми премій “Греммі”. За свій артистизм, темперамент і сценічну виразність має титул “Королеви рок-н-ролу”.

У 1988 році Тернер потрапила до Книги рекордів Гіннеса, виступивши перед найбільшою аудиторією — понад 184 тисяч осіб.

У березні 2021 року 81-річна Тернер попрощалася зі своїми прихильниками у документальній стрічці про неї, таким чином оголосивши про завершення кар’єри.

Суспільне.

Поширити