Студенти Прилуцького фахового медколеджу розмалювали сотні великодніх пряників для ЗСУ
![](https://pryluky.org/wp-content/uploads/2023/04/001-3-1024x580.jpg)
Понад три сотні великодніх пряників для Збройних сил України напекли студенти Прилуцького фахового медичного коледжу, а потім в рамках майстер-класу розмалювали та оздобили їх тематичними прикрасами. До захоплюючого творчого процесу долучилася і керівництво Прилуцької районної державної адміністрації. В результаті вийшли справжні кулінарні витвори мистецтва.