Головна » Новини » Новини України » У водоймах на Чернігівщині потонули двоє людей

У водоймах на Чернігівщині потонули двоє людей

Фото: ДСНС Чернігівщини.

У Носівці та поблизу Шибиринівки з водойм дістали тіла 61-річного чоловіка та 15-річного хлопця.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

22 червня о 19 год. 28 хв. у Носівці Ніжинського району (Носівська ТГ) з річки Носівочка місцеві жителі виявили та підняли на поверхню тіло чоловіка 1965 року народження.

23 червня о 18 год. 43 хв. біля села Шибиринівка Чернігівського району (Михайло-Коцюбинська ТГ) силами відділення ГРР АРЗ СП міста Чернігів в місцевому ставку виявлено та піднято на поверхню тіло хлопця 2011 року народження.

Обставини та причини обох смертей встановлюються.

Прилуки оперативні.

Поширити