Головна » Новини » Новини Прилук » Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів

Випускник з Прилуччини склав НМТ з математики на 200 балів

Фото: Талалаївський ліцей.

Одинадцятикласник Талалаївського ліцею Андрій Христенко набрав максимальні 200 балів з математики на НМТ.

Про це повідомляє Талалаївський ліцей.

«Ми неймовірно пишаємося нашим Андрієм Христенком, учнем 11-А класу нашого ліцею! Андрій зумів подолати НМТ з математики на максимальні 200 балів! Його математична точність у кожному розв’язку, а також здатність мислити нестандартно і бачити умову задачі під різними кутами, стали його математичною суперсилою. Він систематично працював, уважно слухав пояснення свого вчителя, Сердюк Людмили Іванівни, і докладав величезних зусиль. Вітаємо, Андрію! Твій успіх – це гордість нашого ліцею та заслуга твого натхненного вчителя!», – повідомили в ліцеї.

Прилуки оперативні.

Поширити