Головна » Новини » Новини Прилук » Вчителька з Прилуччини стала срібною призеркою конкурсу «Учитель року – 2026»

Вчителька з Прилуччини стала срібною призеркою конкурсу «Учитель року – 2026»

Скріншот ТК Прилуки.

Вчителька англійської та німецької мов Варвинського ліцею №2 Світлана Чепурко у фіналі першого туру конкурсу «Учитель року-2026» виборола друге місце у номінації «Англійська мова».

Про це йдеться у сюжеті ТК «Прилуки».

У фіналі першого туру конкурсу «Учитель року-2026» вчителька англійської та німецької мов Світлана Чепурко виборола друге місце у номінації «Англійська мова».

«У 2014-му я вже брала участь в конкурсі «Учитель року», але я не потрапила в п’ятірку, тому, чесно кажучи, мені хотілося здобути чогось більшого. В цьому році це було досить неочікувано, але приємно, що я потрапляю в п’ятірку. Звичайно, це великі хвилювання, це великі переживання, це велика праця була, тому що було таке випробування, яке дійсно випробувало знання, методику, наші можливості, як ми можемо викладати наш предмет. Було дуже цікаво, тому що ми працювали із магістрантами, де ми показували нашу майстерність, цікаві вправи, які я використовую під час своїх уроків».

Одним із завдань конкурсу стало проведення уроків з дітьми з іншого селища.

«В мене був п’ятий клас, діти були суперові, активні. Головне – дітей завести, я вважаю, мені це вдалося».

Свою роботу з учнями Світлана проводить в інтерактивній формі, а отже навчання дітей проходить з легкістю.

Її учні регулярно стають призерами предметних олімпіад та мовних конкурсів.

Світлана колишня випускниця Варвинського ліцею №2, яка вже 22 роки працює в рідному закладі. Англійську та німецьку мови вона викладає як у початкових класах, так і у випускних.

Прилуки оперативні.

Поширити