Зооволонтери б’ють на сполох: на Прилуччині різко збільшилася кількість покинутих тварин!
Лисочка – одна з 5 малюків, залишених на блокпосту за містом. Її разом з братами та сестрами, мов непотріб у 2-х місячному віці викинули недолугі господарі. А пані Валентина підібрала, відігріла та подарувала родинне тепло.
Лисочці дуже пощастило потрапити в люблячу і відповідальну родину. Сьогодні Валентина привела руденьку красуню до ветклініки на огляд. Їй планують провести планову вакцинацію, а згодом і стерилізацію, аби потім не ламати голову над прилаштуванням цуценят. Бо ця проблема нажаль у Прилуках стоїть дуже гостро.
Не вистачає ані моральних, ані фізичних сил вже й у власниці ветклініки пані Катерини. Бо ж підкинуті чи залишені тваринки вже стали нормою. Замість проводити стерилізацію, люди обирають більш бюджетний варіант – поділитися приплодом. В період новорічних свят соцмережі у Прилуках кишіли дописами-благаннями про допомогу у прилаштування маленьких хвостиків, яких людям у під’їзди підкидали цілими сім’ями. Такий собі подарунок під ялиночку.
І попри те, що ветклініка не місце для постійного проживання тварин, тут завжди можна зустріти зрадженого людиною пухнастика.
Цікавимося у ветлікарки про всі нюанси стерилізації, аби спростувати міф, що це не дієво, дорого, чи небезпечно.
У клініці «Інновет» завжди входять в положення власника тваринки та йдуть йому на зустріч. І хоча останнім часом спостерігається тенденція до збільшення кількості операцій зі стерилізації тварин, проте, як показує ситуація, цього замало, наголошують у ветклініці.
Прилаштування покинутих тварин ще той квест. Ніхто не хоче брати здорових і пухнастих, що вже говорити про хвостиків з хворобами. Тому найдієвіший спосіб – то проведення стерилізації, б’ють на сполох ветеринари. І гостинно запрошують на прийом. Бо стерилізація є ефективним та безпечним способом зниження ризиків надмірної популяції вуличних тварин та покращення здоров’я домашніх улюбленців.
ТІМ+.