Головна » Новини » Новини Прилук » Майже 30 тисяч гривень на потреби Прилуцької територіальної оборони зібрали гімназисти школи №10

Майже 30 тисяч гривень на потреби Прилуцької територіальної оборони зібрали гімназисти школи №10


Ярмаркували та допомагали нашим котикам – у гімназії №10 пройшов благодійний ярмарок на підтримку прилуцької територіальної оборони. Участь взяли учні молодших та старших класів.

Кожен стіл вирізнявся особливими наїдками. Єдине, що об’єднувало – всі страви приготовлені з любов’ю. Всі «торгові лавки» вражали різноманіттям.

Такий масштабний збір об’єднав усіх – учнів, вчителів та батьків. Кожна родина по-особливому ставиться до ярмарку, адже це ще один шанс подякувати нашим захисникам.

Особливими та найочікуванішими учасниками ярмарку стали військові. Бійці прилуцької тероборони нещодавно повернулись з передової. Владислав Кіча говорить, найскладніше на фронті втрачати побратимів. Єдине, що гріє у холодному окопі – що тебе чекають дома, і приємно бачити, як чекають дітки у навчальних закладах.


Теплу і гамірну зустріч організовують вже вдруге. У 2023 році військові відвідували ліцей №13.

З цікавістю почесних гостей слухали дітки. З радістю і навіть слізьми своїх захисників вітали викладачі та батьки.

Жужу в роботі – так називає свій дрон військовий Андрій, – дітки змогли побачити надворі, помахати у камеру, доторкнутися до обладнання та навіть заглянути у екран на пульті – все це пропонували гімназистам. Пташка, що призначена виявляти та знищувати ворога цього дня виконувала мирний політ і кожний учасник ярмарку із запалом в очах сподівався, що їх вклад пришвидшить наступну зустріч вже після перемоги.

Це вже третій ярмарок, організований на підтримку військових. Щоразу гімназисти збирають від 20 до 30 тисяч гривень. І сьогодні об’єднавшись вдалося передати на потреби прилуцької тероборони 27800 гривень.

Поширити