о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

Воздвиженський ярмарок

ВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2016

24-25 вересня наше м╕сто поринуло у вир гам╕рливих под╕й Воздвиженського ярмарку. Перший день ╕сторичного д╕йства, яке бере св╕й початок з глибини в╕к╕в, супроводжувала ясна погода й незр╕внянний народний колорит свята.
Урочистому в╕дкриттю ярмарку передувала хореограф╕чна композиц╕я „Вас зустр╕чають щедр╕ Прилуки”, що розгорнулася на перехрест╕ вулиць Ки╖всько╖ та Юр╕я Копт╓ва.
П╕сля чого почесн╕ гост╕ свята рушили до головно╖ локац╕╖ ярмарку на Центральну площу м╕ста. В╕дкриття Прилуцького м╕жрег╕онального Воздвиженського ярмарку у 2016 роц╕ в╕дбулося за участ╕ м╕ського голови Ольги Попенко, народного депутата Укра╖ни Валер╕я Дуб╕ля, представник╕в Н╕жинсько╖, Прилуцько╖ районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ та ради, депутат╕в Черн╕г╕всько╖ обласно╖ й Прилуцько╖ м╕сько╖ рад, делегац╕╖ Черн╕г╕вського земляцтва, кер╕вник╕в ╕ колектив╕в п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й м╕ста.
З в╕тальним словом до прилучан звернулася оч╕льниця м╕ста. Ольга Михайл╕вна побажала присутн╕м сонячних ╕ багатих на врожай дн╕в, щастя у родинному кол╕ та процв╕тання кожному прилучанину.
Неспод╕ванкою для городян стала п╕сня, яку Ольга Попенко виконала з Олександром Дубовиком. Дует засп╕вав легендарну композиц╕ю “Два кольори”, а в цей час десятки студенток Прилуцького гуман╕тарно-педагог╕чного коледжу ф╕гурною ходою продемонстрували присутн╕м майстерно вишит╕ рушники, кожен з яких був оздоблений майстринями р╕зних м╕крорайон╕в нашого м╕ста. Кожен рушник представляв окремий вид стил╕зац╕╖ й майстерност╕ виконання.
Незабутньою под╕╓ю свята, принаймн╕ для одн╕╓╖ з с╕мей, стало прив╕тання молодого подружжя, яке вир╕шило побратися саме в день Воздвиженського ярмарку. Максима та Яну в╕тала м╕ський голова, осипаючи молодят золотавим зерном у знак добро╖ дол╕ й намовляючи прожити сво╓ зам╕жн╓ життя у щаст╕ та радост╕.
Ув╕бравши з цих сл╕в гарний настр╕й кожен з гостей розпочав свою особисту мандр╕вку алеями демонстрац╕й та продажу продукц╕╖ с╕льськогосподарсько╖, переробно╖ та легко╖ промисловост╕. А чого т╕льки не пропонували народн╕ ум╕льц╕: гончарн╕ ╕ кован╕ вироби, ювел╕рн╕ прикраси ╕ вишиванки, мебл╕ з лози ╕ витвори з дерева, а ще картини, обереги, гобелени, солом’ян╕ брил╕…
Чимало майстр╕в демонстрували сво╖ ум╕ння на очах у прилучан та гостей м╕ста. П╕д час прогулянок метушливим, але рад╕сним натовпом можна було скуштувати силу-силенну ус╕ляких на╖дк╕в, послухати гарну укра╖нську п╕сню або подивитись виступи самод╕яльного чи профес╕йного художнього колективу.
Легенда укра╖нсько╖ кухн╕ – Пан Вареник люб'язно в╕тав городян на але╖ Любов╕ Забашти.
У рамках заходу було орган╕зовано та проведено конкурсно-розважальну програму „Ходить Гарбуз по городу...”, фестиваль страв з гарбуза „Гарбузов╕ господин╕”, майданчик „В╕дкритий м╕крофон”, Всеукра╖нський в╕дкритий фольклорний фестиваль „Сп╕воче поле”, який передав музичну естафету концертн╕й програм╕ за участ╕ творчих колектив╕в м╕ста.
Кр╕м розважальних локац╕й на прилучан чекали й сусп╕льно-важлив╕. Так, з-пом╕ж ус╕х куточк╕в вид╕лялась презентац╕я “Ярмарок проект╕в Громадського бюджету”, орган╕зована в╕дд╕лом економ╕ки м╕сько╖ ради.
Де прилучани отримали гарну можлив╕сть ознайомитися ╕з перспективними проектами та вир╕шити, за котрий з них в╕ддати св╕й голос п╕д час загальном╕ського голосування.
╤нформували прилучан про подан╕ проекти громадського бюджету в╕дпов╕дно до м╕крорайон╕в та сфер житт╓д╕яльност╕ м╕ста.
Найактивн╕шими у ярмарку проект╕в були автори проект╕в з питань ф╕зкультури та спорту. Велику к╕льк╕сть глядач╕в з╕брав виступ ╕н╕ц╕атор╕в екстр╕м-парку.

26.09.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ радиНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design