о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

конкурси, гранти

Грантовий дайджест "Будь у курс╕ под╕й - д╕й" ,березень 2018 р.188кБ
Скачати


ГРАНТОВА ПРОГРАМА П╤ДТРИМКИ М╤КРОПРОЕКТ╤В В╤Д ПОСОЛЬСТВА Н╤МЕЧЧИНИ

Посольство Федеративно╖ Республ╕ки Н╕меччина нада╓ ф╕нансову п╕дтримку для реал╕зац╕╖ м╕кропроект╕в, спрямованих на покращення основних потреб б╕дних та вразливих верств населення, як╕ мають довгострокову д╕╓в╕сть.
Дедлайн – 23 лютого 2018 року.
М╕кропроекти – це заходи/проекти з коротким терм╕ном реал╕зац╕╖ (проект повинен бути реал╕зований до 15.10.2018), спрямован╕ на пол╕пшення базових потреб б╕дних ╕ вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту в╕д проекту.
Максимальна сума грантового сприяння, що нада╓ться Посольством, становить, як правило, 8 000 ╓вро.
Хто може подавати заявку:
Орган╕зац╕╖/установи/сп╕лки/неурядов╕ орган╕зац╕╖ (кр╕м п╕дпри╓мств ╕ ОСББ), як╕ не спроможн╕ самост╕йно проф╕нансувати св╕й проект. Це означа╓ у будь-якому випадку обов’язкову наявн╕сть власного внеску заявника (також ╕ неф╕нансового, наприклад, у форм╕ виконання роб╕т власними силами, надання транспортних послуг чи прим╕щень, техн╕чного нагляду або серв╕сних послуг). Можливе часткове ф╕нансування трет╕ми сторонами (приватними донорами, громадами, м╕сцевими п╕дпри╓мцями).
Для участ╕ у Програм╕ необх╕дно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки (kiew.diplo.de/ua-uk/themen/wirtschaft/kleinstprojekte-2018/1232284), який ма╓ бути заповнений повн╕стю. При цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необх╕дно скласти лише н╕мецькою чи англ╕йською мовою (макс. 500 знак╕в), п╕сля чого формуляр ма╓ бути п╕дписаний двома в╕дпов╕дальними особами орган╕зац╕╖-заявника. Заявка ╕ долучений до не╖ план ф╕нансування (див. зразок в к╕нц╕ формуляра) мають бути зрозум╕л╕ та переконлив╕. Особливо це стосу╓ться мети проекту в рамках реал╕зац╕╖ пол╕тики сп╕впрац╕ задля розвитку (пункт 5 b заявки):
• Як╕ деф╕цити/проблеми мають бути вир╕шен╕? Покрит╕ цим проектом?
• Як╕ ц╕л╕ пересл╕ду╓ цей проект?
• На кого розрахований проект/кому в╕н принесе користь?
• За допомогою яких заход╕в мають бути досягнут╕ його ц╕л╕?
Над╕шл╕ть цю заявку з планом ф╕нансування ВИКЛЮЧНО поштою на адресу: Посольство Н╕меччини в Укра╖н╕, Економ╕чний в╕дд╕л (wi-13), вул. Богдана Хмельницького, 25, 01901 Ки╖в.
У раз╕ виникнення запитань, надсилайте ╖х електронною поштою на адресу:
wi-13@kiew.diplo.de, тел.: 044 2811 166.
Детально: kiew.diplo.de/ua-uk/themen/wirtschaft/kleinstprojekte-2018/1232284

06.02.2018 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


Грантовий дайджест "Будь у курс╕ под╕й - д╕й" лютий 2018126кБ
Скачати


Грантовий дайджест "Будь у курс╕ под╕й - д╕й" с╕чень 201895кБ
Скачати


НАДАННЯ ГРАНТ╤В ДЛЯ Ф╤НАНСУВАННЯ ╤ННОВАЦ╤ЙНИХ Р╤ШЕНЬ ╤ ВИНАХОД╤В ЗА ПРОГРАМОЮ "EXPO-LIVE"

За ╕нформац╕╓ю М╕н╕стерства економ╕чного розвитку ╕ торг╕вл╕ Укра╖ни в╕д 14.12.2017 № 4602-05/46862-03 пов╕домля╓мо, що у пер╕од з 20 жовтня 2020 р. по 10 кв╕тня 2021 р. у м. Дубай (Об’╓днан╕ Арабськ╕ Ем╕рати) заплановано проведення Всесв╕тньо╖ виставки «Експо – 2020», яка стане найб╕льшою виставковою под╕╓ю у св╕т╕, основною темою яко╖ визначено «Об’╓днуючи Розуми, Створю╓мо Майбутн╓». Попередньо передбача╓ться, що зах╕д в╕дв╕да╓ приблизно 25 млн. ос╕б з╕ 180 кра╖н.
Виставка буде присвячена пошуку шлях╕в вза╓мозв’язку, сп╕впрац╕ та формуванню нових партнерських в╕дносин для розвитку ╕нновац╕й ╕ нових ╕дей для створення кращого майбутнього.
Орган╕заторами Всесв╕тньо╖ виставки «Експо – 2020» було анонсовано програму «Expo-Live», якою передбачено проведення конкурс╕в на надання грант╕в, що будуть вид╕лятися для ф╕нансування ╕нновац╕йних р╕шень ╕ винаход╕в, як╕ пол╕пшують як╕сть життя ╕ мають сусп╕льну ц╕нн╕сть.
Програма «Expo-Live» передбача╓ надання грантового ф╕нансування переможцям конкурс╕в у розм╕р╕ до 100 тис. дол. США для розвитку та п╕дтримки проект╕в малих та середн╕х п╕дпри╓мств, стартап╕в ╕ перспективних початк╕вц╕в з усього св╕ту.
Прийом заявок на участь у програм╕ в╕дкрива╓ться дв╕ч╕ на р╕к (наступний етап розпочина╓ться у кв╕тн╕ 2018 р.). Подати заявку на отримання гранту можуть п╕дпри╓мства будь яко╖ форми власност╕, науков╕ установи, урядов╕ та неурядов╕ орган╕зац╕╖ тощо.
Б╕льш детальну ╕нформац╕ю можна отримати на оф╕ц╕йному сайт╕ виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронно╖ пошти: expolive@expo2020.ae.

22.12.2017 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


Грантовий дайджест "Будь у курс╕ под╕й - д╕й" грудень 201794кБ
Скачати


Грантовий дайджест "Будь у курс╕ под╕й - д╕й" листопад 201774кБ
Скачати


economy.cg.gov.ua/index.php?id=15752&tp=1&pg ╕нформац╕я про актуальн╕ конкурси, гранти та програмиНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design