о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

Корисна ╕нформац╕я

РЕ╢СТРАЦ╤Я Ф╤ЗИЧНО╥ ОСОБИ-П╤ДПРИ╢МЦЯ (ФОП).
ПОКРОКОВА ╤НСТРУКЦ╤Я.

Для того, щоб зд╕йснити ре╓страц╕ю ФОП правильно ╕ при цьому не допустити помилок та не витрачати зайвого часу, треба самост╕йно опанувати певну ╕нформац╕ю:
Визначитись з видом д╕яльност╕.
Обрання вид╕в п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ зг╕дно КВЕД ╓ дуже важливою справою, адже в╕д цього залежить оподаткування тако╖ д╕яльност╕.
╤нформац╕ю про КВЕДи можна отримати: на загальнодоступному ╤нтернет-ресурс╕ www.ukrstat.gov.ua; в податков╕й служб╕, в центр╕ п╕дтримки п╕дпри╓мництва.
Визначитись ╕з системою оподаткування.
Укра╖нське податкове законодавство пропону╓ ФОПам дв╕ системи оподаткування:
Загальна система оподаткування.
Спрощена система оподаткування (╓диний податок).
Виб╕р системи оподаткування ╕ правильн╕сть вибору КВЕД ╓ д╕ями, як╕ майбутн╕й п╕дпри╓мець зд╕йсню╓ самост╕йно ╕ несе за це в╕дпов╕дальн╕сть.

Якщо ви прийняли р╕шення стати п╕дпри╓мцем, визначились ╕з КВЕД та системою оподаткування, почина╓мо процедуру державно╖ ре╓страц╕╖.
Перший крок – державний ре╓стратор.
Перел╕к документ╕в, як╕ потр╕бн╕ для ре╓страц╕╖ ФОП:
• пред’явити паспорт (або нотар╕ально засв╕дчену дов╕рен╕сть, якщо ре╓страц╕ю зд╕йсню╓ ╕нша особа)
• пред’явити дов╕дку про присво╓ння ре╓страц╕йного номеру обл╕ково╖ картки платника податк╕в (╕дентиф╕кац╕йний код)
• заповнити ре╓страц╕йну картку за формою 10 (нада╓ться державним ре╓стратором)
При в╕дсутност╕ у державного ре╓стратора п╕дстав для в╕дмови, ви вийдете з каб╕нету державного ре╓стратора заре╓строваним п╕дпри╓мцем. Документ, який п╕дтверджу╓ п╕дпри╓мницький статус – виписка з ╓диного державного ре╓стру. Отримати цю виписку можна вже наступного дня. Один робочий день потр╕бен для того, щоб ╕нформац╕я про ре╓страц╕ю п╕дпри╓мцем над╕йшла в податкову службу, в органи статистики, пенс╕йного фонду, як╕ зд╕йснюють постановку новоствореного п╕дпри╓мця на обл╕к без його участ╕. Дан╕ про постановку на обл╕к в╕дображаються в виписц╕ з ╢ДР.

Другий крок – податкова.
Ф╕зичн╕ особи-п╕дпри╓мц╕ зам╕сть бухгалтерського обл╕ку повинн╕ вести книгу обл╕ку, яка ма╓ р╕зн╕ форми в залежност╕ в╕д обрано╖ системи оподаткування. Тому п╕сля державно╖ ре╓страц╕╖ ФОП купу╓мо книгу потр╕бно╖ форми та зда╓мо ╖╖ податковому ╕нспектору на ре╓страц╕ю разом ╕з заявою в дов╕льн╕й форм╕.

Додатков╕ кроки – податкова.
◦ Якщо потр╕бна спрощена система оподаткування – пода╓мо заяву встановлено╖ форми «Про застосування спрощено╖ системи оподаткування». Подати таку заяву ФОП може:
• державному ре╓стратору п╕д час ре╓страц╕╖ п╕дпри╓мцем одночасно з ╕ншими документами;
• в податкову службу; при цьому сл╕д враховувати, що ╕снують встановлен╕ терм╕ни для подання тако╖ заяви.
◦ Якщо потр╕бна ре╓страц╕я платником ПДВ – пода╓мо заяву встановлено╖ форми 1-ПДВ. Подати таку заяву можна:
• державному ре╓стратору п╕д час ре╓страц╕╖ п╕дпри╓мцем одночасно з ╕ншими документами;
• в податкову службу; при цьому сл╕д враховувати встановлен╕ терм╕ни для подання тако╖ заяви.
◦ Для отримання документа, який п╕дтверджу╓ ре╓страц╕ю платником ╓диного податку та/або платником ПДВ потр╕бно в податкову службу подати запит на отримання витягу (дов╕дки) з ре╓стру платник╕в ╓диного податку та/або платник╕в ПДВ.
Ще додатков╕, не обов’язков╕, кроки.
Для зручност╕ ведення складання зв╕т╕в та для контролю за сплатою податк╕в ╕ збор╕в ф╕зичн╕ особи-п╕дпри╓мц╕ можуть користуватись електронним каб╕нетом платника податк╕в. Доступ в цей каб╕нет ста╓ можливим п╕сля отримання електронного цифрового п╕дпису. Таку послугу безкоштовно надають представники АЦСК на баз╕ податкових служб. Також ╕сну╓ дек╕лька вар╕ант╕в отримання електронного цифрового п╕дпису в╕д ╕нших сертиф╕кованих центр╕в, але вже за певну варт╕сть.

Прининення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕.
Покрокова ╕нструкц╕я
Перший крок – державний ре╓стратор.
Перел╕к документ╕в, як╕ потр╕бн╕ для припинення ре╓страц╕╖ ФОП:
• пред’явити паспорт (або нотар╕ально засв╕дчену дов╕рен╕сть, якщо ре╓страц╕ю зд╕йсню╓ ╕нша особа)
• пред’явити дов╕дку про присво╓ння ре╓страц╕йного номеру обл╕ково╖ картки платника податк╕в (╕дентиф╕кац╕йний код)
• заповнити ре╓страц╕йну картку за формою 12 (нада╓ться державним ре╓стратором)
Державний ре╓стратор (за в╕дсутност╕ п╕дстав для залишення ре╓страц╕йно╖ картки без розгляду) зобов’язаний внести до ╢диного державного ре╓стру запис про припинення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ ф╕зичною особою - п╕дпри╓мцем та видати пов╕домлення про внесення такого запису. На цьому – все, п╕дпри╓мницьку д╕яльн╕сть припинено.

Другий крок – податкова.
Пер╕од, в якому ФОП припинив свою д╕яльн╕сть, залиша╓ться зв╕тним пер╕одом ╕ потребу╓ подання в╕дпов╕дних зв╕т╕в у встановлен╕ терм╕ни.
Так, для подання зв╕тност╕ з ╢СВ встановлено 30 календарних дн╕в з дати ре╓страц╕╖ припинення. Зв╕т пода╓ться з позначкою «л╕кв╕дац╕йна», таблиц╕ заповнюють за вс╕ м╕сяц╕ перебування в статус╕ п╕дпри╓мця. ╢СВ сплачу╓ться протягом 10 календарних дн╕в п╕сля граничного строку для подання «л╕кв╕дац╕йного» зв╕ту.
Для ФОП╕в, як╕ перебували на загальн╕й систем╕ оподаткування передбачено подання декларац╕╖ протягом 30 календарних дн╕в з дати державно╖ ре╓страц╕╖ припинення (стаття 177 ПКУ). В декларац╕╖ встановлю╓ться позначка «особа, яка припинила п╕дпри╓мницьку д╕яльн╕сть протягом зв╕тного року» з датою припинення.
Для ФОП╕в, як╕ були на спрощен╕й систем╕ оподаткування, не передбачено подання «л╕кв╕дац╕йно╖» зв╕тност╕. Тому для подання декларац╕╖ ╖м потр╕бно буде дочекатись зак╕нчення кварталу, в якому в╕дбулось припинення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕, ╕ подати декларац╕ю платника ╓диного податку наростаючим п╕дсумком з початку року протягом 40 календарних дн╕в.
Проведення перев╕рки та зняття з податкового обл╕ку колишнього п╕дпри╓мця проводять фах╕вц╕ податково╖. При цьому участь п╕дпри╓мця не потр╕бна, якщо вс╕ податки сплачен╕ вчасно, заключна зв╕тн╕сть подана, а ╕нформац╕я в податкових зв╕тах не виклика╓ додаткових запитань. А для того, щоб додаткових запитань не виникло, ФОП самост╕йно, перед в╕зитом до державного ре╓стратора, ма╓ вчинити певн╕ кроки стосовно припинення д╕яльност╕: закрити рахунки в банках, зв╕льнити найманих прац╕вник╕в, пов╕домити деб╕тор╕в ╕ кредитор╕в, подати в╕дпов╕дн╕ зв╕ти та сплатити належну суму податк╕в.

Детальну допомогу в вибор╕ КВЕД, системи оподаткування, заповненню бланк╕в можна отримати в Центр╕ П╕дтримки п╕дпри╓мництва в робоч╕ дн╕ з 08-00 до 17-00, перерва 12-00-13-00, телефон 3-12-96.
╤ншу ц╕каву ╕нформац╕ю читайте на оф╕ц╕йному портал╕ м. Прилуки www.pryluky.org в розд╕л╕ «П╕дтримка п╕дпри╓мництва»

Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради створений при п╕дтримц╕ ПрАТ «АТ тютюново╖ компан╕╖ «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Укра╖н╕

17.08.2018 Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ГРОШОВ╤ ОПЕРАЦ╤╥ У Ф╤ЗИЧНО╥ ОСОБИ – П╤ДПРИ╢МЦЯ.
ТИПОВ╤ ПОМИЛКИ.

Вс╕ п╕дпри╓мц╕ вм╕ють рахувати грош╕ ╕ знають, що таке грошовий об╕г. Б╕льш╕сть пам’ята╓ про окрем╕ законодавч╕ обмеження, але дуже часто припускаються помилок, як╕ можуть мати досить сутт╓в╕ негативн╕ насл╕дки.
Розглянемо деяк╕ найб╕льш поширен╕ ситуац╕╖, на як╕ варто звернути увагу п╕д час грошових операц╕й.
Перша ситуац╕я: перерахування кошт╕в з п╕дпри╓мницького рахунку на картков╕ рахунки член╕в родини. В╕домо, що грош╕ на такому рахунку п╕сля сплати податк╕в ╓ власн╕стю п╕дпри╓мця, тому п╕дпри╓мц╕ розм╕рковують так: «грош╕ на мо╓му рахунку ╓ мо╓ю власн╕стю, я можу робити з ними все, що захочу». При цьому забувають, що виплати на користь ╕ншо╖ ф╕зично╖ особи (родинн╕ зв’язки тут не грають рол╕), призводять то статусу «податкового агенту». В╕дпов╕дно з’являються вимоги з оподаткування таких операц╕й: утримувати ╕ перераховувати до бюджету податок на доходи та в╕йськовий зб╕р та показувати ц╕ операц╕╖ в зв╕тност╕ (форма 1-ДФ). Тому обережним платникам податк╕в сл╕д пам’ятати: поповнення карток ╕ншим ф╕зичним особам краще робити поза межами п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕.
Наступна ситуац╕я пов’язана з контролем загального об╕гу кошт╕в. Вс╕ п╕дпри╓мц╕ мають вести книгу обл╕ку доход╕в, в яку записують виручку за кожний день. Вс╕ розум╕ють, що об╕г кошт╕в по банк╕вському рахунку ма╓ в╕дпов╕дати записам в книгу, а от щодо гот╕вки – суми проконтролювати неможливо. При цьому часто забувають або не ведуть обл╕к виданих товарних чек╕в. Сумл╕нний контрагент, який придбав товар за гот╕вку, обов’язково покаже в зв╕т╕ 1-ДФ суми, виплачен╕ п╕дпри╓мцю. Якщо суми немаленьк╕, а товарних чек╕в багато – обов’язково виникне р╕зниця м╕ж сумою доходу, задекларованою таки п╕дпри╓мцем, ╕ сумами доход╕в, в╕дображеними в форм╕ 1-ДФ контрагентами цього п╕дпри╓мця. Виявляють так╕ розб╕жност╕ фах╕вц╕ ДФС п╕д час камеральних перев╕рок.
Ще одна ситуац╕я стосу╓ться кошт╕в, внесених п╕дпри╓мцем на св╕й п╕дпри╓мницький рахунок. В ц╕й операц╕╖ важливо обм╕рковано вказати призначення платежу. Найб╕льш розповсюджен╕ записи «внесення власних заощаджень» та «внесення виручки». В першому випадку внесен╕ суми будуть вважатись доходом ╕ мають бути оподаткован╕ в тому випадку, якщо п╕дпри╓мець не може вказати реальн╕ джерела формування таких власних заощаджень (отримання пенс╕йних або соц╕альних виплат, спадок, дарунок, ╕нш╕ доходи, як╕ вже були оподаткован╕). В другому випадку передбача╓ться, що внесена виручка вже була ран╕ше записана в книгу обл╕ку доход╕в, тобто записи в книз╕ обл╕ку мають в╕дпов╕дати розм╕ру внесених сум.
Тим п╕дпри╓мцям, як╕ платить за товар шляхом поповнення карткового рахунку через терм╕нал варто усв╕домлювати, що в конфл╕ктн╕й ситуац╕╖ такий спос╕б платежу не зможе бути п╕дтвердженням факту оплати, так як чек ╕з терм╕налу не м╕стить ╕нформац╕╖ ан╕ про платника н╕ про пов’язан╕ з оплатою товари.
Також трапляються випадки сплати податк╕в на неправильн╕ рекв╕зити. Тут просто важливо пам’ятати, що грош╕, як╕ в╕дправлен╕ на «неправильний» рахунок, так ╕ залишаються на цьому рахунку, поки п╕дпри╓мець не звернеться письмово до ДФС про перенесення кошт╕в. В свою чергу на «правильному» рахунку виника╓ недо╖мка, що в подальшому призводить до штрафних санкц╕й.
Для контролю за повнотою ╕ вчасн╕стю сплати податк╕в для вс╕х сучасних п╕дпри╓мц╕в ма╓мо пораду: отримати електронний цифровий п╕дпис та почати користуватись електронним каб╕нетом платника податк╕в. Електронний каб╕нет дозволить контролювати розрахунки за податками ╕ зборами, подавати поточну ╕ переглядати ран╕ше подану зв╕тн╕сть, листуватись з ДФС. Користування електронним каб╕нетом не складн╕ш╕ за користування соц╕альними мережами. Допомогу з першими кроками, а також в╕дпов╕д╕ на запитання Ви завжди можете отримати в Центр╕ п╕дтримки п╕дпри╓мництва.

Дов╕дково: Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради створений при п╕дтримц╕ АТ Тютюново╖ компан╕й «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Укра╖н╕. Фах╕вц╕ центру надають безкоштовн╕ консультац╕╖ з юридичних та бухгалтерських питань суб’╓ктам господарювання м╕ста ╕ району. Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва працю╓ з понед╕лка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса pryluky_business@ukr.net.

01.09.2017 Серг╕й Бутко, юрист-консультант ЦПП, Натал╕я Литвин, бухгалтер-консультант ЦПП


Ф╤НАНСОВО-КРЕДИТНА ТА ╤НВЕСТИЦ╤ЙНА П╤ДТРИМКА
СУБ'╢КТ╤В МАЛОГО ╤ СЕРЕДНЬОГО П╤ДПРИ╢МНИЦТВА


Ф╕нансування у форм╕ ф╕нансового кредиту найб╕льш ефективних ╕нвестиц╕йних проект╕в суб'╓кт╕в малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва

Ф╕нансування у форм╕ ф╕нансового кредиту найб╕льш ефективних ╕нвестиц╕йних проект╕в суб'╓кт╕в малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва зд╕йсню╓ться в╕дпов╕дно до вимог Закону Укра╖ни “Про розвиток та державну п╕дтримку малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва в Укра╖н╕” та Положення про порядок ф╕нансування проект╕в суб'╓кт╕в малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва за рахунок кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в через Державну орган╕зац╕ю “Рег╕ональний фонд п╕дтримки п╕дпри╓мництва по Черн╕г╕вськ╕й област╕”, затвердженого розпорядженням голови обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ в╕д 16.07.2010 №217 (з╕ зм╕нами ╕ доповненнями).
Ф╕нансування нада╓ться на конкурсних засадах суб'╓ктам малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва, як╕ зд╕йснюють д╕яльн╕сть в пр╕оритетних напрямках, за р╕шенням ╕нвестиц╕йно╖ ради Державно╖ орган╕зац╕╖ “Рег╕ональний фонд п╕дтримки п╕дпри╓мництва по Черн╕г╕вськ╕й област╕” у форм╕ ф╕нансового кредиту через уповноважен╕ банки в сум╕ до 500 тис.грн строком до 5-ти рок╕в п╕д 16% р╕чних в нац╕ональн╕й валют╕, при наявност╕ забезпечення зобов’язань повернення кошт╕в.

Базов╕ критер╕╖ в╕дпов╕дност╕ ╕нвестиц╕йних проект╕в суб’╓кт╕в малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва для ф╕нансування за рахунок кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в:
• належн╕сть до суб’╓кт╕в малого або середнього п╕дпри╓мництва;
• частка державно╖ власност╕ не б╕льше 25 %;
• частка власност╕ нерезидент╕в Укра╖ни не б╕льше 25%;
• територ╕альна належн╕сть до Черн╕г╕всько╖ област╕;
• прибуткова д╕яльн╕сть п╕дпри╓мства;
• позитивна кредитна ╕стор╕я;
• терм╕н д╕яльност╕ п╕дпри╓мства: д╕юч╕, та т╕, що започатковують свою справу;
• сума ф╕нансування не б╕льше 500,00 тис. грн., за погодженням Наглядово╖ ради Державно╖ орган╕зац╕╖ “Рег╕ональний фонд п╕дтримки п╕дпри╓мництва по Черн╕г╕вськ╕й област╕” – понад 500,0 тис.грн;
• терм╕н ф╕нансування до 5-ти рок╕в;
• п╕льговий пер╕од до 6-ти м╕сяц╕в;
• забезпечення кредиту (застава майна, банк╕вська гарант╕я, догов╕р поруки або страхування ф╕нансового ризику);
• власний внесок у проект не менше 25 %;
• окупн╕сть проекту;
• створення додаткових робочих м╕сць;
• потенц╕йне зростання надходжень платеж╕в до бюджету;
• соц╕альна спрямован╕сть ╕нвестиц╕йного проекту;
• напрямки ф╕нансування, визначен╕ у в╕дпов╕дност╕ до обласно╖ Програми розвитку малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва.

Пр╕оритетними напрямками п╕дтримки малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва област╕ на 2015-2016 роки визначено розвиток наступних вид╕в д╕яльност╕:
- с╕льське, л╕сове та рибне господарство;
- машинобудування, виробництво машин та устаткування;
- легка промислов╕сть;
- деревообробна промислов╕сть (виготовлення дерев’яних конструкц╕й для житлового буд╕вництва, мебл╕в, столярних вироб╕в тощо);
- виробництво буд╕вельних матер╕ал╕в;
- буд╕вництво та ремонтно-буд╕вельн╕ роботи;
- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування та ╕нформац╕йних технолог╕й (осво╓ння та розробка високотехнолог╕чних вироб╕в, впровадження ╕нновац╕й, розробка нових програмних продукт╕в);
- виробництво електроенерг╕╖ з в╕дновлювальних джерел енерг╕╖ та в╕дход╕в, альтернативних вид╕в палива, виробництво опалювальних прилад╕в, як╕ працюють на твердому палив╕, впровадження енергозбер╕гаючих технолог╕й;
- запровадження виробничих процес╕в з використанням м╕сцево╖ сировини та в╕дход╕в виробництва, орган╕зац╕я переробки см╕ття;
- туристична та рекреац╕йна сфери (розвиток готельного б╕знесу, с╕льського, “зеленого” туризму, народних промисл╕в, розробка нових туристичних маршрут╕в, виготовлення сувен╕рно╖ продукц╕╖ тощо);
- мистецтво, спорт, розваги та в╕дпочинок;
- громадське харчування;
- надання платних послуг населенню, в тому числ╕ транспортних, побутових, посередницьких, ╕нформац╕йно-консультац╕йних тощо;
- виробництво продукт╕в харчування;
- охорона здоров’я та соц╕альна сфера.

Ф╕нансова п╕дтримка не нада╓ться суб’╓ктам малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва:
• на покриття збитк╕в в╕д господарсько╖ д╕яльност╕;
• на виконання ╕снуючих зобов’язань;
• на формування та зб╕льшення статутного фонду;
• на придбання ц╕нних папер╕в;
• на виплату штрафних санкц╕й, кредит╕в, отриманих суб’╓ктами п╕дпри╓мництва в ╕нших ф╕нансово-кредитних установах;
• у статутних фондах яких частка державно╖ власност╕ або ╕ноземного кап╕талу перевищу╓ 25%;
• що визнан╕ банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство;
• в╕дносно яких або по конкретному факту порушено крим╕нальну справу, незалежно в╕д квал╕ф╕кац╕╖;
• що подали неправдиву ╕нформац╕ю стосовно себе, ╕нвестиц╕йного проекту, ф╕нансового стану суб’╓кта малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва.

Перел╕к документ╕в, необх╕дних для участ╕ у конкурс╕
Для суб’╓кт╕в МСП - ф╕зичних ос╕б:
o заяву, ╕нформац╕йний лист, що повинен м╕стити адресу, м╕сце ре╓страц╕╖, ╕дентиф╕кац╕йний номер, телефон, факс, чисельн╕сть працюючих, вид економ╕чно╖ д╕яльност╕, банк╕вськ╕ рекв╕зити, необх╕дну суму кредиту, строки повернення, ц╕л╕ ф╕нансування, види забезпечення повернення кошт╕в;
o нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю св╕доцтва про державну ре╓страц╕ю суб’╓кта п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ або виписки (витягу) з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в;
o дов╕дку орган╕в державно╖ податково╖ служби про стан розрахунк╕в з бюджетом та дов╕дки фонд╕в загальнообов’язкового державного соц╕ального страхування про в╕дсутн╕сть заборгованност╕;
o податкову зв╕тн╕сть за минулий зв╕тний пер╕од та попередн╕й р╕к (в раз╕ наявност╕);
o дов╕дку на поточну дату про наявн╕сть основних засоб╕в (нерухом╕сть, транспортн╕ засоби, обладнання), кредитор╕в, деб╕тор╕в, позабалансових зобов’язань;
o б╕знес-план (╕нвестиц╕йний проект).

Для суб’╓кт╕в МСП – юридичних ос╕б:
o заяву, ╕нформац╕йний лист, що повинен м╕стити назву, адресу, м╕сце ре╓страц╕╖, код ╓диного державного ре╓стру п╕дпри╓мств ╕ орган╕зац╕й Укра╖ни, телефон, факс, пр╕звище кер╕вник╕в, чисельн╕сть працюючих, вид економ╕чно╖ д╕яльност╕, банк╕вськ╕ рекв╕зити, необх╕дну суму кредиту, строки повернення, ц╕л╕ ф╕нансування, види забезпечення повернення кошт╕в;
o нотар╕ально засв╕дчен╕ коп╕╖ установчих документ╕в (статут або положення), св╕доцтва про державну ре╓страц╕ю суб’╓кта п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ або виписки (витягу) з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в);
o дов╕дку з ╓диного державного ре╓стру п╕дпри╓мств ╕ орган╕зац╕й Укра╖ни;
o форми ф╕нансово╖ зв╕тност╕ (№ 1, 2) за останн╕й р╕к та поточний зв╕тний пер╕од з розшифровкою кредитор╕в, деб╕тор╕в, позабалансових зобов’язань;
o дов╕дку орган╕в державно╖ податково╖ служби про стан розрахунк╕в з бюджетом, та дов╕дки фонд╕в загальнообов’язкового державного соц╕ального страхування про в╕дсутн╕сть заборгованост╕;
o б╕знес-план (╕нвестиц╕йний проект).

Дов╕дки за адресою:
Державна орган╕зац╕я “Рег╕ональний фонд п╕дтримки п╕дпри╓мництва по Черн╕г╕вськ╕й област╕”
Генеральний директор - Подоляк Леон╕д Петрович
Укра╖на, 14005, м. Черн╕г╕в, пр. Миру, 49-а, каб. 307-310
Тел./факс (0462) 65-15-12
E-mail: fondppcn@ukr.net

20.07.2016Н╕мецька Служба Старших Експерт╕в надасть безкоштовн╕ консультац╕╖

Н╕мецька Служба Старших Експерт╕в SES - фонд н╕мецько╖ економ╕ки з м╕жнародного сп╕вроб╕тництва - це пров╕дна громадська орган╕зац╕я Н╕меччини, яка об'╓дну╓ фах╕вц╕в ╕ кер╕вних прац╕вник╕в, що надають консультативн╕ послуги на громадських засадах.
Послуги SES розрахован╕ перш за все на мал╕ ╕ середн╕ п╕дпри╓мства, органи комунального управл╕ння, палати ╕ економ╕чн╕ об'╓днання, соц╕альн╕ та медичн╕ установи, а також орган╕зац╕╖, що працюють в сфер╕ осв╕ти ╕ п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖. Кр╕м цього SES усп╕шно сп╕впрацю╓ з ╕ншими м╕жнародними орган╕зац╕ями з розвитку.
За допомогою Харк╕вського н╕мецького центру, який ╓ Рег╕ональним представником програми Н╕мецько╖ Служби Старших Експерт╕в Ви можете запросити ses-експерта. Це в╕дкрива╓ нов╕ можливост╕ для орган╕зац╕й, п╕дпри╓мств, установ по залученню н╕мецьких фах╕вц╕в в р╕зних галузях в якост╕ експерт╕в-консультант╕в.
Для участ╕ необх╕дно заповнити заявки.

Б╕льш детальна ╕нформац╕я за
economy.cg.gov.ua/index.php?id=16435&tp=1&pg=
╕нформац╕╓ю щодо участ╕ звертайтеся до Департаменту економ╕чного розвитку Черн╕г╕всько╖ облдержадм╕н╕страц╕╖ за тел. (0462) 669-381 та 675-016.


Матер╕али сем╕нару в╕д 12 с╕чня 2016 року22кБ
Скачати


П╤ДПРИ╢МСТВА ТА П╤ДПРИ╢МЦ╤ М╤СТА ╤ РАЙОНУ!

ЗАПРОШУ╢МО НА СЕМ╤НАР!

ТЕМА СЕМ╤НАРУ: "ЧЕРГОВ╤ ЗМ╤НИ В ОПОДАТКУВАНН╤.
ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ╥Х НА КОРИСТЬ Б╤ЗНЕСУ".


На сем╕нар╕ плану╓ться обговорення зм╕н щодо ╓диного внеску,
податку на доходи ф╕зичних ос╕б, ╓диного податку
та багатьох ╕нших «новин» в податковому кодекс╕.

Сем╕нар проведуть фах╕вц╕ Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва.
Дата ╕ час проведення: 12 с╕чня 2016 року в 10:00
М╕сце проведення: актова зала Прилуцько╖ м╕сько╖ ради (вул.Ки╖вська, 281, 3-й поверх)

Участь безкоштовна, за попередн╕м записом.

Також прийма╓мо Ваш╕ теми ╕ пропозиц╕╖ для обговорення.

Дов╕дки та попередн╕й запис за телефоном 3-12-96 або за електронною адресою pryluky_business@ukr.net

Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради створений при п╕дтримц╕ АТ тютюново╖ компан╕╖ «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Укра╖ни

25.12.2015


ДЛЯ П╤ДПРИ╢МЦ╤В М╤СТА ╤ РАЙОНУ!

Останн╕м часом створено велику к╕льк╕сть р╕зних форм електронних ре╓стр╕в та засоб╕в електронного сп╕лкування з контролюючими органами, владою, р╕зними державними структурами. Переважна б╕льш╕сть цих електронних серв╕с╕в безкоштовна, але для користування ними потр╕бн╕ певн╕ навички.
Фах╕вц╕ Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва пропонують до Вашо╖ уваги практичн╕ навчання з користування електронними серв╕сами.
П╕д час навчання Вас будуть навчати:
- працювати з електронним каб╕нетом платник╕в податк╕в
Ви навчитеся: як перев╕рити заборгован╕сть або переплату по податкам без в╕зиту в ДФС, як переглянути ран╕ше поданий зв╕т без сп╕лкування з ╕нспектором; як створити ╕ подати зв╕т, користуючись безкоштовними ключами ДФС;

- отримувати ╕нформац╕ю з ре╓стру платник╕в ПДВ та ре╓стру платник╕в ╓диного податку
Ви навчитеся: як перев╕ряти статус платника податк╕в контрагента;

- знаходити ╕нформац╕ю в ╓диному державному ре╓стр╕ юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в
Ви навчитеся: як отримати ╕нформац╕ю про контрагента, в тому числ╕ узнати юридичну адресу, види д╕яльност╕, кер╕вник╕в та засновник╕в;

- приймати участь в обговоренн╕ нормативних документ╕в
Ви навчитесь: як долучитись ╕ впливати на процес прийняття р╕шень влади.

Буде ц╕каво ╕ доступно нав╕ть тим, хто не «дружить» з комп’ютером.
Навчання безкоштовне; буде проводитись з групами до 4 ос╕б, тому попередн╕й запис обов’язковий.


Практичн╕ навчання будуть проводитись з 1 жовтня до 31 грудня 2015 року
кожного в╕вторка з 14:00
в прим╕щенн╕ Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва
м. Прилуки, вул. Ки╖вська, буд.281 каб.71


Попередн╕й запис за телефоном 3-12-96 або за електронною адресою pryluky_business@ukr.net

01.10.2015


Ф╤НАНСОВО-КРЕДИТНА П╤ДТРИМКА РЕГ╤ОНАЛЬНИМ ФОНДОМ П╤ДТРИМКИ П╤ДПРИ╢МНИЦТВА ПО ЧЕРН╤Г╤ВСЬК╤Й ОБЛАСТ╤

Обласна Програма розвитку малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва по Черн╕г╕вськ╕й област╕. Ф╕нансово-кредитна п╕дтримка вда╓ться на конкурсних засадах суб'╓ктам малого та середнього п╕дпри╓мництва, як╕ зд╕йснюють д╕яльн╕сть в пр╕оритетних напрямках, за р╕шенням ╕нвестиц╕йно╖ ради Фонду у форм╕ ф╕нансового кредиту через уповноважен╕ банки строком до 5-х рок╕в п╕д 16% р╕чних в нац╕ональн╕й валют╕, за умов надання застави (поруки) та прийняття уповноваженим банком р╕шення про кредитування. Для участ╕ в конкурс╕ допускаються:
ф╕зичн╕ особи, заре╓строван╕ у встановленому законом порядку як суб'╓кти п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕;
юридичн╕ особи - суб'╓кти п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ будь-яко╖ орган╕зац╕йно-правово╖ форми власност╕, як╕ залежно в╕д к╕лькост╕ працюючих та обсягу валового доходу в╕д реал╕зац╕╖ продукц╕╖ за р╕к в╕днесен╕, зг╕дно чинного законодавства, до малих та середн╕х п╕дпри╓мств.
Базов╕ критер╕╖ в╕дпов╕дност╕ ╕нвестиц╕йних проект╕в суб'╓кт╕в малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва для ф╕нансування за рахунок кошт╕в м╕сцевих бюджет╕в:
належн╕сть до суб'╓кт╕в малого п╕дпри╓мництва;
частка державно╖ власност╕ не б╕льше 25 %;
частка власност╕ нерезидент╕в Укра╖ни не б╕льше 25 %;
територ╕альна належн╕сть до Черн╕г╕всько╖ област╕;
прибуткова д╕яльн╕сть п╕дпри╓мства;
позитивна кредитна ╕стор╕я;
напрямки ф╕нансування, визначен╕ у в╕дпов╕дност╕ до Обласно╖ програми розвитку малого та середнього п╕дпри╓мництва;
терм╕н д╕яльност╕ п╕дпри╓мства: д╕юч╕, та т╕, що започатковують свою справу;
сума ф╕нансування до 500,00 тис. грн., за погодженням Наглядово╖ ради Фонду - понад 500,0 тис.грн; терм╕н ф╕нансування до 5 рок╕в; п╕льговий пер╕од до 6-ти м╕сяц╕в;
забезпечення кредиту (застава майна, банк╕вська гарант╕я, догов╕р поруки або страхування ф╕нансового ризику); власний внесок у проект не менше 25 %; окупн╕сть проекту;
створення додаткових робочих м╕сць;
потенц╕йне зростання надходжень платеж╕в до бюджету;
соц╕альна спрямован╕сть ╕нвестиц╕йного проекту.
Пр╕оритетними напрямами розвитку малого ╕ середнього п╕дпри╓мництва област╕ визначено:
- виробництво та переробка с╕льськогосподарсько╖ продукц╕╖;
- машинобудування, виробництво машин та устаткування;
- легка промислов╕сть (виготовлення швейних вироб╕в та взуття тощо);
- деревообробна промислов╕сть;
- виробництво буд╕вельних матер╕ал╕в;
- буд╕вництво та ремонтно-буд╕вельн╕ роботи;

- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування та ╕нформац╕йних технолог╕й, осво╓ння та розробка високотехнолог╕чних вироб╕в, впровадження ╕нновац╕й, розробка нових програмних продукт╕в, впровадження енергозбер╕гаючих технолог╕й;
- запровадження виробничих процес╕в з використанням м╕сцево╖ сировини та в╕дход╕в виробництва;
- туристична та рекреац╕йна сфери (розвиток готельного б╕знесу, с╕льського "зеленого" туризму, розробка нових туристичних маршрут╕в, виготовлення сувен╕рно╖ продукц╕╖, в╕дродження народних промисл╕в тощо);
- надання платних послуг населенню, в тому числ╕ транспортних, побутових, посередницьких, ╕нформац╕йно-консультац╕йних тощо;
- виробництво продукт╕в харчування;
- охорона здоров'я та соц╕альна сфера.
Перел╕к необх╕дних документ╕в для участ╕ у конкурс╕.
Для ф╕зичних ос╕б:
заяву, ╕нформац╕йний лист, що повинен м╕стити адресу, м╕сце ре╓страц╕╖, ╕дентиф╕кац╕йний номер, телефон, факс, чисельн╕сть працюючих, вид економ╕чно╖ д╕яльност╕, банк╕вськ╕ рекв╕зити, необх╕дну суму кредиту, строки повернення, ц╕л╕ ф╕нансування, види забезпечення повернення кошт╕в;
нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю св╕доцтва про державну ре╓страц╕ю суб'╓кта п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ або виписка з ╢диного державного ре╓стру ;
дов╕дку орган╕в державно╖ податково╖ служби про стан розрахунк╕в з бюджетом та дов╕дки фонд╕в загальнообов'язкового державного соц╕ального страхування про в╕дсутн╕сть заборгованност╕;
податкову зв╕тн╕сть за минулий зв╕тний пер╕од та попередн╕й р╕к (в раз╕ наявност╕);
дов╕дку на поточну дату про наявн╕сть основних засоб╕в (нерухом╕сть, транспортн╕ засоби, обладнання), кредитор╕в, деб╕тор╕в, позабалансових зобов'язань;
б╕знес-план (╕нвестиц╕йний проект).
Для юридичних ос╕б:
заяву, ╕нформац╕йний лист, що повинен м╕стити назву, адресу, м╕сце ре╓страц╕╖, код ╓диного державного ре╓стру п╕дпри╓мств ╕ орган╕зац╕й Укра╖ни, телефон, факс, пр╕звище кер╕вник╕в, чисельн╕сть працюючих, вид економ╕чно╖ д╕яльност╕, банк╕вськ╕ рекв╕зити, необх╕дну суму кредиту, строки повернення, ц╕л╕ ф╕нансування, види забезпечення повернення кошт╕в;
нотар╕ально засв╕дчен╕ коп╕╖ установчих документ╕в (статут або положення, св╕доцтво про державну ре╓страц╕ю суб'╓кта п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ або виписка з ╢диного державного ре╓стру юридичних ос╕б);
дов╕дку з ╓диного державного ре╓стру п╕дпри╓мств ╕ орган╕зац╕й Укра╖ни;
форми ф╕нансово╖ зв╕тност╕ (№ 1, 2) за останн╕й р╕к та поточний зв╕тний пер╕од з розшифровкою кредитор╕в, деб╕тор╕в, позабалансових зобов'язань;
дов╕дку орган╕в державно╖ податково╖ служби про стан розрахунк╕в з бюджетом, та дов╕дки фонд╕в загальнообов'язкового державного соц╕ального страхування про в╕дсутн╕сть заборгованост╕;
б╕знес-план (╕нвестиц╕йний проект).Заявки суб'╓кт╕в малого п╕дпри╓мництва на участь у конкурс╕ приймаються за адресою : 14005, м. Черн╕г╕в, пр-т. Миру 49-а, оф.307-310, Державна орган╕зац╕я „Рег╕ональний фонд п╕дтримки п╕дпри╓мництва по Черн╕г╕вськ╕й област╕", тел. 65-15-12, 69-95-27. моб.т. 067-440-22-25

31.08.2015


CЕМ╤НАР-ПРАКТИКУМ "ПРО ЗМ╤НИ В ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВ╤, ЯК╤ ВНЕСЕН╤ ЗАКОНАМИ, ПРИЙНЯТИМИ НАПРИК╤НЦ╤ 2014 РОКУ ТА Д╤ЮТЬ З 01.01.2015 РОКУ"

04 лютого 2015 року в╕дбувся сем╕нар-практикум «Про зм╕ни в податковому законодавств╕, як╕ внесен╕ законами, прийнятими наприк╕нц╕ 2014 року та д╕ють з 01.01.2015 року». Зах╕д орган╕зовано ╕ проведено фах╕вцями Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва з залученням консультанта з питань оподаткування та бухгалтерського обл╕ку Цур╕я Василя Кузьмича. Ф╕нансування заходу забезпечила тютюнова компан╕я “В.А.Т. - Прилуки”; орган╕зац╕йну п╕дтримку надано управл╕нням економ╕чного розвитку Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.
На сем╕нар╕ були присутн╕ бухгалтери п╕дпри╓мств та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в. Перел╕к питань, як╕ розглядали п╕д час сем╕нару, досить широкий: електронне адм╕н╕стрування ПДВ, зм╕ни в розрахунках податку на прибуток, зм╕ни в нарахуванн╕ ╓диного внеску, нов╕ особливост╕ в використанн╕ наймано╖ прац╕, податковий компром╕с, зм╕ни для платник╕в ╓диного податку, податок на нерухом╕сть ╕ акцизний податок на роздр╕бний продаж товар╕в. Б╕льш╕сть питань розглядали на практичних прикладах. П╕д час сем╕нару учасники задавали питання, наводили приклади, висловлювали думки, обговорювали практичн╕ ситуац╕╖ та отримували в╕дпов╕д╕. Учасники сем╕нару отримали доб╕рку ╕нформац╕йних матер╕ал╕в, записану на диск; бажаюч╕ отримати друковане видання мали таку можлив╕сть за попередн╕м замовленням.
Сл╕д в╕дм╕тити, що переважна б╕льш╕сть учасник╕в в╕дв╕дують сем╕нари за участю Цур╕я В.К. систематично ╕ з задоволенням, про що св╕дчать залишен╕ ними в╕дгуки:
Проведений сем╕нар вважа╓мо дуже корисним та ц╕кавим заходом, так як на ньому розглядалися сам╕ актуальн╕ питання зм╕н в законодавств╕, веденн╕
бухгалтерського та податкового обл╕ку. Формат заходу вдалий, питання висв╕тлено зрозум╕ло, доступно, розкрито в повному обсяз╕. Велика подяка Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва та Василю Кузьмичу за орган╕зац╕ю та проведення сем╕нару! Чека╓мо наступних ц╕кавих сем╕нар╕в! З повагою, Губар╓ва Г.П., М╕стюк С.В., бухгалтери ТОВ "Прилуцький нафтоналив".
Уже более 10 лет посещаю семинары Василия Кузьмича. Они всегда своевременны и доступны. По поводу последнего, от 04.02.15г., хочу сказать, что если бы не комментарии В.К., то многие вопросы при самостоятельном изучении изменений законодательства остались бы без внимания. Результат для предприятия мог бы быть плачевным при новых размерах штрафных санкций. Меня вполне устраивают темы семинаров. Валентина, бухгалтер ПП «Хортиця».
Розвиток малого та середнього б╕знесу ╓ актуальним завданням для орган╕в влади м╕ста, адже це ╕ нов╕ робоч╕ м╕ста, ╕ наповнення бюджету, ╕ розбудова ╕нфраструктури. Завдячуючи ф╕нансов╕й п╕дтримц╕ тютюново╖ компан╕╖ для суб’╓кт╕в господарювання проводяться консультац╕╖ та сем╕нари-практикуми вже не один р╕к посп╕ль. З╕ свого боку м╕ська рада орган╕зац╕йно та ╕нформац╕йно сприя╓ у проведенн╕ заход╕в, надаючи в╕дпов╕дне прим╕щення, поширюючи матер╕али у ЗМ╤. Заступник начальника Управл╕ння економ╕чного розвитку Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Канавець О.В.


Дов╕дково: Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради створений при п╕дтримц╕ АТ Тютюново╖ компан╕й «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Укра╖н╕. Фах╕вц╕ центру надають безкоштовн╕ консультац╕╖ з юридичних та бухгалтерських питань суб’╓ктам господарювання м╕ста ╕ району. Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва працю╓ з понед╕лка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса pryluky_business@ukr.net.
Серг╕й Бутко, юрист-консультант ЦПП, Натал╕я Литвин, бухгалтер-консультант ЦПП


11.02.2015


ДО УВАГИ П╤ДПРИ╢МЦ╤В М╤СТА ╤ РАЙОНУ!

Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва м.Прилуки, що функц╕ону╓ за ф╕нансово╖ п╕дтримки „Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на”, орган╕зову╓ проведення сем╕нару-практикуму на тему
"Про зм╕ни в законодавств╕, як╕ внесен╕ законами, прийнятими наприк╕нц╕ 2014 року
та д╕ють з 01.01.2015 року".
Сем╕нар проведе консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обл╕ку Цур╕й Василь Кузьмич.
М╕сце ╕ час проведення: актова зала Прилуцько╖ м╕сько╖ ради (вул. Ки╖вська, 281а, 3-й поверх) 04 лютого об 11-00 годин╕.

Участь у сем╕нар╕ безкоштовна.
За бажанням учасники сем╕нару можуть придбати друковану доб╕рку документ╕в, пов’язаних з темою сем╕нару.
Варт╕сть комплекту – 70 грн.

Детальна програма сем╕нару розм╕щена на оф╕ц╕йному портал╕ м. Прилуки в розд╕л╕ «Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва» п╕дрозд╕л «Корисна ╕нформац╕я» www.pryluky.org

К╕льк╕сть учасник╕в необмежена.
Оплату за комплект документ╕в потр╕бно зд╕йснити до 31.01.2015
Рекв╕зити для оплати:
Отримувач: ФОП Цур╕й Василь Кузьмич
Код 1754508199
Р/р № 26003000259
У ПАТ «Пол╕комбанку» м.Черн╕гова
МФО 353100
Сума 70,00 грн.
Призначення платежу: за ╕нформац╕йно-консультац╕йн╕ послуги зг╕дно ╕нформац╕йного листа в╕д 07.11.2014 року.

Дов╕дки можна отримати в центр╕ п╕дтримки п╕дпри╓мництва за телефоном 3-12-96; e-mail: pryluky_business@ukr.net

Програма авторського сем╕нару-практикуму «ПРО ЗМ╤НИ В ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВ╤, ЯК╤ ВНЕСЕН╤ ЗАКОНОМИ, ПРИЙНЯТИМИ НАПРИК╤НЦ╤ 204 РОКУ ТА Д╤ЮТЬ З 01.01.2015 РОКУ» 4кБ
Скачати

21.01.2015 Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва


Ре╓страц╕я ф╕зично╖ особи-п╕дпри╓мця (ФОП). Покрокова ╕нструкц╕я. 31кБ
Скачати

24.10.2014


Закон Укра╖ни "Про внесення зм╕н до деяких законодавчих акт╕в Укра╖ни щодо спрощення порядку в╕дкриття б╕знесу" в╕д 15.04.2014 (Набрання чинност╕ в╕дбудеться 06.11.2014 )2кБ
Скачати

22.07.2014


Закон Укра╖ни "Про внесення зм╕н до деяких законодавчих акт╕в Укра╖ни щодо скорочення к╕лькост╕ документ╕в дозв╕льного характеру" в╕д 09.04.2014 3кБ
Скачати

22.07.2014


Припинення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ – за один день30кБ
Скачати

14.07.2014


╤ндексац╕я зароб╕тно╖ плати18кБ
Скачати

Додаток до презентац╕╖ "╤ндексац╕я зароб╕тно╖ плати"8кБ
Скачати

16.05.2014


ДЛЯ П╤ДПРИ╢МЦ╤В М╤СТА ╤ РАЙОНУ!

В зв’язку ╕з зростанням р╕вня ╕нфляц╕╖ в 2014 роц╕ знову стало актуальним для вс╕х роботодавц╕в питання нарахування ╕ндексац╕╖ на зарплату найманих прац╕вник╕в. Також в поточному роц╕ д╕юче законодавство зазнало ряд зм╕н, про як╕ важливо знати в п╕дпри╓мницьк╕й д╕яльност╕.
Для обговорення ц╕кавих новинок 2014 року фах╕вцями Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва буде проведено сем╕нар на тему:

"╤ндексац╕я зароб╕тно╖ плати. Зм╕ни в законодавств╕ в 2014 роц╕".

Дата ╕ час проведення: 15 травня 2014 року в 10:00
М╕сце проведення: сес╕йна зала Прилуцько╖ м╕сько╖ ради (вул.Незалежност╕, 82, 2-й поверх)
На сем╕нар╕ будуть розглядатись питання :
- в яких випадках ╕ в якому розм╕р╕ нараховують ╕ндексац╕ю зароб╕тно╖ плати;
- визначення базового пер╕оду для розрахунку ╕ндексац╕╖;
- з якого пер╕оду починають ╕ коли припиняють нарахування ╕ндексац╕╖;
- хто перев╕ря╓ нарахування ╕ндексац╕╖ та як╕ штрафн╕ санкц╕╖ за ╖╖ невиплату;
- основн╕ порушення в обл╕ку при використанн╕ наймано╖ прац╕ у приватних п╕дпри╓мц╕в та як ╖х можна уникнути;
- антикризов╕ та ╕нш╕ новини в законодавств╕.

Участь безкоштовна, за попередн╕м записом. Також прийма╓мо Ваш╕ теми ╕ пропозиц╕╖ для обговорення.
Попередн╕й запис за телефоном 3-12-96;
e-mail: CPP_07@mail.ru або pryluky_business@ukr.net

25.04.2014


Сплата ╓диного податку (спрощена система оподаткування)4кБ
Скачати

Обира╓мо вид цив╕льно-правового договору правильно 8кБ
Скачати

19.03.2012


Спрощена система оподаткування4кБ
Скачати


Перел╕к д╕ючих податк╕в ╕ збор╕в6кБ
Скачати


Коли не можна бути «спрощенцем» 4кБ
Скачати

09.02.2012


КУТОЧОК СПОЖИВАЧА9кБ
Скачати


Терм╕ни подання зв╕тност╕ та сплати податк╕в ф╕зичними особами – п╕дпри╓мцями на спрощен╕й систем╕ оподакування6кБ
Скачати


Загальна система оподаткування5кБ
Скачати

Терм╕ни подання зв╕тност╕ та сплати податк╕в ф╕зичними особами – п╕дпри╓мцями на загальн╕й систем╕ оподакування7кБ
Скачати


«Трудовий догов╕р чи н╕…»3кБ
Скачати

07.10.2011


«Якщо ╓ найман╕ прац╕вники…….»8кБ
Скачати

07.10.2011Нормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design