о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

М╕ська аф╕ша

ПЛАН ЗАГАЛЬНОМ╤СЬКИХ НОВОР╤ЧНИХ, Р╤ЗДВЯНИХ КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ ЗАХОД╤В М.ПРИЛУКИ 2017-2018 РР.38кБ
Скачати


ДБАЙТЕ ПРО НАВКОЛИШН╢ СЕРЕДОВИЩЕ!

Пов╕домля╓мо, що побутов╕ елементи живлення, в народ╕ — батарейки, як╕ стали непридатн╕ до використання ╓ небезпечними в╕дходами, для ╖х утил╕зац╕╖ необх╕дно застосовувати в╕дпов╕дн╕ технолог╕╖.
Одна батарейка, що потрапила у навколишн╓ середовище забрудню╓ близько 20 кв.м. грунту та 400 л╕тр╕в п╕дземних вод. У сольових батарейках м╕ститься цинк, кадм╕й, натр╕й, синець, пасивне вуг╕лля ╕ двоокис марганцю, електрол╕т з хлориду амон╕ю.
В Укра╖н╕ за добу прода╓ться 15 тон елемент╕в живлення, а зда╓ться т╕льки 500 кг. Замислитесь, де залишки?!!
За п╕дтримки молод╕жно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Екоспектр” та Центрально╖ районно╖ б╕бл╕отеки з 2011 року у м╕ст╕ ╕ район╕ орган╕зовано збирання елемент╕в живлення, як╕ пот╕м централ╕зовано передаються на утил╕зац╕ю.
Мешканц╕ мають змогу здати батарейки безоплатно у Прилуцькому гуман╕тарно-педагог╕чному коледж╕ ╕м. ╤.Я.Франка (вул.Перемоги, 170), Центральн╕й районн╕й б╕бл╕отец╕(вул.Садова,35), Агротехн╕чному коледж╕ (вул.Ки╖вська, 178), магазин╕ ЕлектроСв╕тлоТехн╕ка (р╕г вулиць Ки╖вська та Земська), вестибюл╕ Прилуцько╖ районно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖(вул.Ки╖вська, 220), магазин канцелярських товар╕в (вул. Ки╖вська, 180), Прилуцькому об’╓днаному управл╕нн╕ Пенс╕йного фонду Укра╖ни.
Виконавчими органами м╕сько╖ ради плану╓ться розширення мереж╕ де приймаються елементи живлення так, щоб мешканц╕ кожного м╕крорайону мали змогу цив╕л╕зовано поводитись з побутовими
Якщо до поводження з побутовими елементами живлення особливих дозвол╕в не потр╕бно, то для збирання, збер╕гання та транспортування люм╕несцентних ламп необх╕дно отримати в╕дпов╕дн╕ дозволи. Так╕ дозволи(л╕ценз╕ю) ма╓ приватне п╕дпри╓мство “ОЗОН”, що знаходиться по вул.Пирятинськ╕й, 38, тому там ╕ приймають люм╕несцентн╕ лампи, але ця послуга ╓ платною. Б╕льш детальну ╕нформац╕ю по кожному окремому випадку можно отримати на п╕дпри╓мств╕ за телефоном 5-22-13.

Головний спец╕ал╕ст сан╕тарно-еколог╕чного контролю м╕сько╖ ради А.Г.БОЙЧЕНКОНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design