о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

ГОЛОВНА СТОР╤НКА

ШАНОВН╤ В╤ДВ╤ДУВАЧ╤ ПОРТАЛУ!


Дяку╓мо за Ваш в╕зит на веб-портал м╕ста Прилуки, створеного за п╕дтримки АТ тютюново╖ компан╕╖ «В.А.Т. –Прилуки» у 2007 роц╕.
М╕сто Прилуки розташоване на п╕вдн╕ Черн╕г╕всько╖ област╕ на берегах р. Удай, ╓ адм╕н╕стративним, економ╕чним ╕ культурним центром Прилуцького району. Площа м╕ста склада╓ 42,8 кв. км, в╕дстань до столиц╕ Укра╖ни м. Ки╓ва –135 км та 189 км – до обласного центру м. Черн╕гова. Населення м. Прилуки близько 52 тис. чол.

Датою утворення м╕ста вважають 1085 р., коли воно згаду╓ться в «Поучении» Володимира Мономаха та ╤пат╕╖вському л╕топис╕ (1085-1092 рр.).

01 лютого 1782 року населений пункт отримав статус м╕ста як центр пов╕ту Черн╕г╕вського нам╕сництва. У 1783 роц╕ м╕сто одержало Магдебурзьке право. М╕сто Прилуки вв╕йшло до складу Черн╕г╕всько╖ област╕ в серпн╕ 1932 року. У жовтн╕ 1939 року Прилуки в╕днесен╕ до м╕ст обласного значення.


На портал╕ м. Прилуки Ви зможете знайти р╕зноман╕тну ╕нформац╕ю про життя м╕ста, д╕лових партнер╕в, квал╕ф╕кован╕ коментар╕ посадових ос╕б, нормативн╕ акти, ознайомитеся з д╕яльн╕стю та новинами орган╕зац╕й та установ м╕ста.

Спод╕ва╓мось, що знайомство з нашим м╕стом в мереж╕ ╤нтернет сприятиме виникненню нових дружн╕х в╕дносин, залученню гостей та ╕нвестор╕в.

Бажа╓мо вс╕м в╕дв╕дувачам порталу добробуту та злагоди!Нормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design