о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

зв╕ти, ╕нформац╕я

╤нформац╕я про стан розгляду звернень суб’╓кт╕в господарсько╖ д╕яльност╕ та громадян м╕ста стосовно видач╕ документ╕в дозв╕льного характеру та надання адм╕н╕стративних послуг за п╕дсумками 1 п╕вр╕ччя 2014 року5кБ
Скачати


╤нформац╕я про д╕яльн╕сть дозв╕льного центру за 2013 р╕к2кБ
Скачати


╤нформац╕я про стан розгляду звернень суб’╓кт╕в господарсько╖ д╕яльност╕ та громадян м╕ста стосовно видач╕ документ╕в дозв╕льного характеру та надання адм╕н╕стративних послуг за п╕дсумками 1 п╕вр╕ччя 2013 року16кБ
Скачати


╤НФОРМАЦ╤Я ПРО СТАН РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ СУБ’╢КТ╤В ГОСПОДАРСЬКО╥ Д╤ЯЛЬНОСТ╤ ТА ГРОМАДЯН М╤СТА СТОСОВНО ВИДАЧ╤ ДОКУМЕНТ╤В ДОЗВ╤ЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ ТА НАДАННЯ АДМ╤Н╤СТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗА П╤ДСУМКАМИ 2012 РОКУ

Дана ╕нформац╕я да╓ змогу оц╕нити стан виконавсько╖ дисципл╕ни м╕сцевих дозв╕льних орган╕в, в╕дд╕л╕в та управл╕нь м╕сько╖ ради, як╕ надають адм╕н╕стративн╕ послуги, зокрема документи дозв╕льного характеру, суб’╓ктам господарювання (юридичним та ф╕зичним особам) та громадянам.
Протягом 2012 року до в╕дд╕лу адм╕н╕стративно – дозв╕льних процедур м╕сько╖ ради над╕йшло 8794 письмових звернень в╕д суб’╓кт╕в господарсько╖ д╕яльност╕ (юридичних та ф╕зичних ос╕б) та громадян м╕ста, що у 3,7 раз╕в б╕льше, н╕ж за аналог╕чний пер╕од 2011 року.
В залежност╕ в╕д порушеного у клопотанн╕ питання, вони розглядаються у в╕дпов╕дних в╕дд╕лах та управл╕ннях м╕сько╖ ради чи дозв╕льних службах м╕ста.
240 звернень, що на 23 б╕льше, н╕ж за аналог╕чний пер╕од 2011 року, розглянуто в╕дд╕лом м╕стобудування та арх╕тектури м╕сько╖ ради. З вищезазначено╖ к╕лькост╕ звернень 220 задоволено, на 20 звернень направлено листи - роз’яснення.
784 звернення стосувалося питань землекористування, що на 352 звернення б╕льше, н╕ж у 2011 роц╕. 660 звернень задоволено, на 23 звернення направлено листи - роз’яснення, у 75 випадках заявникам в╕дмовлено у вир╕шенн╕ порушеного питання. Решта звернень перебувають на виконанн╕.
41 звернення, що на 20 менше, н╕ж за аналог╕чний пер╕од минулого року, стосувалося сфери управл╕ння комунальним майном.
106 звернень, що на 217 менше, н╕ж у 2011 роц╕, розглянуто управл╕нням економ╕чного розвитку м╕сько╖ ради. З них 87 задоволено, на 10 звернень направлено листи - роз’яснення.
206 звернень розглянуто управл╕нням житлово – комунального господарства м╕сько╖ ради.
Прилуцькою м╕ською сан╕тарно – еп╕дем╕олог╕чною станц╕╓ю розглянуто 513 письмових звернень.
Прилуцьким РВ Управл╕ння Держтехногенбезпеки в Черн╕г╕вськ╕й област╕ розглянуто 57 звернень та видано 24 дозволи, 17 експертних висновк╕в протипожежного стану об’╓кт╕в та заре╓стровано 16 декларац╕╖ в╕дпов╕дност╕ об’╓кта вимогам законодавства з питань пожежно╖ безпеки.
Управл╕нням з охорони природного навколишнього середовища в Черн╕г╕вськ╕й област╕ надано 439 висновк╕в суб’╓ктам господарювання та громадянам м╕ста.
З 01.01.2012 по 31.12.2012 року проведено 39 зас╕дань пост╕йно д╕ючо╖ ком╕с╕╖ з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документац╕╖ ╕з землеустрою за участю представник╕в управл╕ння Держкомзему в м. Прилуки, Прилуцько╖ СЕС, управл╕ння з охорони природного навколишнього середовища в Черн╕г╕вськ╕й област╕ та в╕дд╕лу м╕стобудування та арх╕тектури м╕сько╖ ради. В ход╕ проведення зас╕дань вищезазначено╖ ком╕с╕╖ розглянуто 439 проект╕в землеустрою щодо в╕дведення земельних д╕лянок, що на 39 б╕льше, н╕ж за 2011 р╕к, та видано 421 позитивний та 18 негативних висновк╕в.
Територ╕альним управл╕нням Держг╕рпромнагляду в Черн╕г╕вськ╕й област╕ розглянуто 45 звернень та видано 32 дозв╕льних документ╕в на проведення роб╕т п╕двищено╖ небезпеки, у 13 випадках заявникам в╕дмовлено у ╖х видач╕.
В╕дд╕лом контролю за буд╕вництвом, як╕стю буд╕вельних матер╕ал╕в та державного ринкового нагляду (П╕вденним) ╕нспекц╕╖ ДАБК в Черн╕г╕вськ╕й област╕ через в╕дд╕л адм╕н╕стративно – дозв╕льних процедур м╕сько╖ ради заре╓стровано 5 декларац╕й щодо початку буд╕вельних роб╕т та 5 декларац╕й на прийняття в експлуатац╕ю зак╕нчених буд╕вництвом об’╓кт╕в.
Управл╕нням ветеринарно╖ медицини в м╕ст╕ Прилуки розглянуто 13 звернень суб’╓кт╕в господарювання та видано 10 експлуатац╕йних дозвол╕в та 3 дозволи на проведення заход╕в ╕з залученням тварин.
В╕дд╕ленням ДА╤ Прилуцького МВ (з обслуговування м. Прилуки та Прилуцького район) УМВС Укра╖ни в Черн╕г╕вськ╕й област╕ надано 36 узгоджень умов та режиму дорожн╕х перевезень небезпечних та великогабаритних вантаж╕в.
Державною ╕нспекц╕╓ю з карантину рослин у Черн╕г╕вськ╕й област╕ видано 3399 карантинних сертиф╕кат╕в, ф╕тосан╕тарних сертиф╕кат╕в та ф╕тосан╕тарних сертиф╕кат╕в на реекспорт.
Державною ╕нспекц╕╓ю с╕льського господарства в Черн╕г╕вськ╕й област╕ видано 3295 сертиф╕кат╕в якост╕ зерна та продукт╕в його переробки.
73 звернення розглянуто за участю спец╕ал╕ст╕в КП МБТ╤, 30 за участю спец╕ал╕ст╕в в╕дд╕лу культури та туризму м╕сько╖ ради.
Альтернативною формою сп╕впрац╕ за «принципом ╓дност╕» ╓ сп╕льн╕ зас╕дання учасник╕в дозв╕льних орган╕в – зас╕дання пост╕йно д╕ючо╖ узгоджувально╖ ком╕с╕╖ з питань надання документ╕в дозв╕льного характеру за принципом орган╕зац╕йно╖ ╓дност╕ та вир╕шення сп╕рних питань, що виникають в процес╕ вза╓мод╕╖ м╕сцевих дозв╕льних орган╕в , зас╕дання ком╕с╕╖ проводяться щотижня.
З 01.01.2012 по 30.06.2012 року проведено 24 зас╕дання пост╕йно д╕ючо╖ узгоджувально╖ ком╕с╕╖ з питань надання документ╕в дозв╕льного характеру за принципом орган╕зац╕йно╖ ╓дност╕ та вир╕шення сп╕рних питань, що виникають в процес╕ вза╓мод╕╖ м╕сцевих дозв╕льних орган╕в.

22 березня 2012 року р╕шенням м╕сько╖ ради утворено Центр надання адм╕н╕стративних послуг м╕ста та затверджено Ор╕╓нтовний перел╕к адм╕н╕стративних послуг, як╕ надаються виконавчими органами ради, ком╕с╕ями м╕сько╖ ради.
Для пол╕пшення орган╕зац╕╖ надання адм╕н╕стративних послуг розпорядженням м╕ського голови №17-р в╕д 22 с╕чня 2013 року „Про затвердження граф╕ка прийому суб’╓кт╕в господарювання та громадян м╕ста представниками адм╕н╕стративних орган╕в у Центр╕ надання адм╕н╕стративних послуг” продовжено граф╕к роботи ЦНАП до 20 години у в╕второк та четвер, та до 17 години в суботу.


Начальник в╕дд╕лу, державний адм╕н╕стратор
в╕дд╕лу адм╕н╕стративно – дозв╕льних процедур Ю.В.Гал╕чНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design