о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта


ДО УВАГИ СУБ’╢КТ╤В ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА НАСЕЛЕННЯ
М. ПРИЛУКИ ТА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

З 01 с╕чня поточного року в╕дпов╕дно до статт╕ 11 Закону Укра╖ни «Про державну ре╓страц╕ю юридичних ос╕б та ф╕зичних ос╕б – п╕дпри╓мц╕в та громадських формувань» в╕домост╕, що м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, надаються у вигляд╕:
1) безоплатного доступу через портал електронних серв╕с╕в до:
в╕домостей з ╢диного державного ре╓стру, як╕ актуальн╕ на момент запиту, необх╕дних для видач╕ документ╕в дозв╕льного характеру та л╕ценз╕й, а також про видан╕ документи дозв╕льного характеру та л╕ценз╕╖, для укладення цив╕льно-правових договор╕в, у тому числ╕ щодо наявност╕ запису про державну ре╓страц╕ю припинення або перебування юридично╖ особи у стан╕ припинення, державну ре╓страц╕ю припинення чи перебування у процес╕ припинення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ ф╕зично╖ особи - п╕дпри╓мця, про м╕сцезнаходження, види д╕яльност╕, центральний чи м╕сцевий орган виконавчо╖ влади, до сфери управл╕ння якого належить державне п╕дпри╓мство або частка держави у статутному кап╕тал╕ юридично╖ особи, якщо така частка становить не менше 25 в╕дсотк╕в, про юридичних ос╕б, правонаступником яких ╓ заре╓стрована юридична особа, про юридичних ос╕б - правонаступник╕в, про в╕докремлен╕ п╕дрозд╕ли юридично╖ особи, про ос╕б, як╕ можуть вчиняти д╕╖ в╕д ╕мен╕ особи, у тому числ╕ в╕домост╕ про розпорядника майна, санатора, голову ком╕с╕╖ з припинення, л╕кв╕датора, управителя майна, наявн╕сть обмежень щодо представництва, про в╕дкриття виконавчого провадження, - шляхом ╖х пошуку за повним чи скороченим найменуванням, ╕менем, ╕дентиф╕кац╕йним кодом, ре╓страц╕йним номером обл╕ково╖ картки платника податк╕в, сер╕╓ю та номером паспорта (для ф╕зичних ос╕б, як╕ через сво╖ рел╕г╕йн╕ переконання в╕дмовилися в╕д прийняття ре╓страц╕йного номера обл╕ково╖ картки платника податк╕в, пов╕домили про це в╕дпов╕дний контролюючий орган ╕ мають в╕дм╕тку в паспорт╕ про право зд╕йснювати платеж╕ за сер╕╓ю та номером паспорта), перегляду, коп╕ювання та роздрукування;
результат╕в надання адм╕н╕стративних послуг у сфер╕ державно╖ ре╓страц╕╖, у тому числ╕ виписки та установчих документ╕в юридично╖ особи, - шляхом ╖х пошуку за кодом доступу, перегляду, коп╕ювання та роздрукування;
2) оприлюднення публ╕чно╖ ╕нформац╕╖ з ╢диного державного ре╓стру у форм╕ в╕дкритих даних в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни "Про доступ до публ╕чно╖ ╕нформац╕╖";
3) безоплатного доступу через персональний каб╕нет до документ╕в, поданих юридичною особою, ф╕зичною особою - п╕дпри╓мцем, для проведення ре╓страц╕йних д╕й, в╕домостей про результати ╖х розгляду, документ╕в, що м╕стяться в ре╓страц╕йн╕й справ╕ таких ос╕б в електронн╕й форм╕, та в╕домостей про цих ос╕б, як╕ актуальн╕ на момент запиту та на визначену дату, - шляхом ╖х перегляду, коп╕ювання та роздрукування;
4) документ╕в у паперов╕й та електронн╕й форм╕, що м╕стяться в ре╓страц╕йн╕й справ╕;
5) виписок у паперов╕й форм╕ для проставлення апостилю та в електронн╕й форм╕;
6) витяг╕в у паперов╕й та електронн╕й форм╕, що м╕стять в╕домост╕, актуальн╕ на момент запиту або на визначену дату;
7) суб’╓ктам приватного права може надаватися прямий доступ до ╢диного державного ре╓стру в електронному вигляд╕ у режим╕ реального часу на платн╕й основ╕ на п╕дстав╕ договор╕в, укладених з техн╕чним адм╕н╕стратором.


11.03.2016 Начальник в╕дд╕лу ДР ЮО ФОП, легал╕зац╕╖ ГФ Прилуцького МРУЮ ╤.В.Якименко


ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТ╤В,
ЯК╤ ПОДАЮТЬСЯ ДЕРЖАВНОМУ РЕ╢СТРАТОРУ

1. Документи, як╕ подаються (надсилаються рекомендованим листом) державному ре╓стратору, повинн╕ бути викладен╕ державною мовою.

2. Ре╓страц╕йна картка заповню╓ться машинодруком або в╕д руки друкованими л╕терами. Якщо документи надсилаються державному ре╓стратору рекомендованим листом, справжн╕сть п╕дпису заявника на ре╓страц╕йн╕й картц╕ (заяв╕, пов╕домленн╕) повинна бути нотар╕ально засв╕дчена. П╕дпис особи, уповноважено╖ д╕яти в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи (виконавчого органу), на ре╓страц╕йн╕й картц╕ та заяв╕ про втрату (зам╕ну) документ╕в повинен бути засв╕дчений в╕дпов╕дною посадовою особою в установленому порядку.

3. Установч╕ документи (установчий акт, статут або засновницький догов╕р, положення) юридично╖ особи повинн╕ м╕стити в╕домост╕, передбачен╕ законом. В╕дпов╕дальн╕сть за в╕дпов╕дн╕сть установчих документ╕в законодавству несуть засновники (учасники) юридично╖ особи.

4. Статути банк╕в, установч╕ документи ╕нших юридичних ос╕б, як╕ в╕дпов╕дно до закону п╕длягають погодженню Нац╕ональним банком Укра╖ни, ╕ншими органами державно╖ влади, подаються з в╕дм╕ткою про ╖х погодження в╕дпов╕дно Нац╕ональним банком Укра╖ни, ╕ншими органами державно╖ влади.

5. Установч╕ документи юридично╖ особи, а також зм╕ни до них, викладаються письмово, прошиваються, пронумеровуються та п╕дписуються засновниками (учасниками) або уповноваженими особами, якщо законом не встановлено ╕нший порядок ╖х затвердження. У випадках, як╕ передбачен╕ законом, установч╕ документи повинн╕ бути погоджен╕ з в╕дпов╕дними органами державно╖ влади. Внесення зм╕н до установчих документ╕в юридично╖ особи оформля╓ться окремим додатком або викладенням установчих документ╕в у нов╕й редакц╕╖. На титульн╕й стор╕нц╕ додатка до установчих документ╕в юридично╖ особи робиться в╕дм╕тка про те, що зазначен╕ документи ╓ нев╕д'╓мною частиною в╕дпов╕дних установчих документ╕в.

6. Документ про п╕дтвердження ре╓страц╕╖ ╕ноземно╖ юридично╖ особи в кра╖н╕ ╖╖ м╕сцезнаходження повинен бути легал╕зований у встановленому порядку.


ВНЕСЕННЯ ЗМ╤Н ДО В╤ДОМОСТЕЙ ПРО ЮРИДИЧНУ ОСОБУ,
ЯК╤ М╤СТЯТЬСЯ В ╢ДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕ╢СТР╤

У раз╕ якщо зм╕на в╕домостей про юридичну особу, як╕ м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, не пов'язана ╕з зм╕нами, що вносяться до установчих документ╕в юридично╖ особи, або не п╕дляга╓ державн╕й ре╓страц╕╖, особа, уповноважена д╕яти в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи (виконавчого органу), пода╓ (надсила╓ рекомендованим листом з описом вкладення):

заповнену ре╓страц╕йну картку про внесення зм╕н до в╕домостей про юридичну особу, як╕ м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕.

Якщо зм╕ни до в╕домостей про юридичну особу, як╕ м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, пов'язан╕ ╕з зм╕ною кер╕вника або ос╕б, що обираються (призначаються) до органу управл╕ння юридично╖ особи, або ос╕б, як╕ мають право вчиняти д╕╖ в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи без дов╕реност╕, у тому числ╕ п╕дписувати договори:

прим╕рник ориг╕налу або ксерокоп╕ю, нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю р╕шення уповноваженого органу управл╕ння юридично╖ особи про зм╕ну зазначених ос╕б та/або прим╕рник ориг╕налу (ксерокоп╕ю, нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю) розпорядчого документа про ╖х призначення.

У раз╕ якщо зм╕ни до в╕домостей про юридичну особу, як╕ м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, пов'язан╕ ╕з зм╕ною обмежень щодо представництва в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи, особа, уповноважена д╕яти в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи (виконавчого органу):

прим╕рник ориг╕налу або ксерокоп╕ю, нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю р╕шення уповноваженого органу управл╕ння юридично╖ особи, яким встановлено так╕ обмеження.

ВТРАТА ОРИГ╤НАЛ╤В УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТ╤В

У раз╕ втрати ориг╕нал╕в установчих документ╕в засновники (учасники) юридично╖ особи або уповноважений ними орган чи особа пода╓ державному ре╓стратору за м╕сцезнаходженням ре╓страц╕йно╖ справи юридично╖ особи:

- заяву про втрату ориг╕нал╕в установчих документ╕в встановленого зразка.

До ц╕╓╖ заяви додаються:

• документ, що п╕дтверджу╓ внесення плати за публ╕кац╕ю у спец╕альному друкованому засоб╕ масово╖ ╕нформац╕╖ пов╕домлення про втрату ориг╕нал╕в установчих документ╕в;

• дов╕дка, видана органом внутр╕шн╕х справ про ре╓страц╕ю заяви про втрату ориг╕нал╕в установчих документ╕в.


Якщо заява про втрату ориг╕нал╕в установчих документ╕в пода╓ться особою, яка зг╕дно з в╕домостями, внесеними до ╢диного державного ре╓стру, ма╓ право вчиняти юридичн╕ д╕╖ в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи без дов╕реност╕, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться паспорт.

Якщо документи подаються представником юридично╖ особи, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться паспорт та нада╓ться документ, що засв╕дчу╓ повноваження представника.

ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНО╥
РЕ╢СТРАЦ╤╥ ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ

• заповнену ре╓страц╕йну картку на проведення державно╖ ре╓страц╕╖ юридично╖ особи;

• прим╕рник ориг╕налу або ксерокоп╕ю, нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю р╕шення засновник╕в або уповноваженого ними органу про створення юридично╖ особи;

• два прим╕рники установчих документ╕в;

• документ, що засв╕дчу╓ внесення ре╓страц╕йного збору за проведення державно╖ ре╓страц╕╖ юридично╖ особи;

• ╕нформац╕ю з документами, що п╕дтверджують структуру власност╕ засновник╕в - юридичних ос╕б, яка да╓ змогу встановити ф╕зичних ос╕б - власник╕в ╕стотно╖ участ╕ цих юридичних ос╕б.

У випадках, що передбачен╕ законом, кр╕м документ╕в, як╕ передбачен╕ частиною першою ц╕╓╖ статт╕, додатково пода╓ться (надсила╓ться) коп╕я р╕шення орган╕в Антимонопольного ком╕тету Укра╖ни або Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни про надання дозволу на узгоджен╕ д╕╖ або на концентрац╕ю суб'╓кт╕в господарювання.

У раз╕ державно╖ ре╓страц╕╖ фермерського господарства додатково пода╓ться коп╕я Державного акта на право приватно╖ власност╕ засновника на землю або коп╕я Державного акта на право пост╕йного користування землею засновником, або нотар╕ально посв╕дчена коп╕я договору про право користування землею засновником, зокрема на умовах оренди.

У раз╕ державно╖ ре╓страц╕╖ юридично╖ особи, засновником (засновниками) яко╖ ╓ ╕ноземна юридична особа, додатково пода╓ться документ про п╕дтвердження ре╓страц╕╖ ╕ноземно╖ особи в кра╖н╕ ╖╖ м╕сцезнаходження, зокрема витяг ╕з торговельного, банк╕вського або судового ре╓стру.

Якщо документи для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ юридично╖ особи подаються засновником юридично╖ особи, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться його паспорт.

Якщо документи для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ юридично╖ особи подаються особою, уповноваженою засновником (засновниками) юридично╖ особи, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться ╖╖ паспорт та нада╓ться документ, що засв╕дчу╓ ╖╖ повноваження.

В╤ДОМОСТ╤ ПРО В╤ДОКРЕМЛЕН╤ П╤ДРОЗД╤ЛИ
ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ

Виконавчий орган юридично╖ особи або уповноважена ним особа зобов'язан╕ подати (над╕слати рекомендованим листом з описом вкладення) державному ре╓стратору за м╕сцезнаходженням юридично╖ особи:

заповнену ре╓страц╕йну картку про створення в╕докремленого п╕дрозд╕лу;

р╕шення органу управл╕ння юридично╖ особи про створення в╕докремленого п╕дрозд╕лу або пов╕домлення встановленого зразка про закриття в╕докремленого п╕дрозд╕лу.

Якщо документи для включення до ╢диного державного ре╓стру в╕домостей про в╕докремлен╕ п╕дрозд╕ли юридично╖ особи подаються особою, уповноваженою виконавчим органом юридично╖ особи, державному ре╓стратору додатково пред'являються паспорт та документ, що засв╕дчу╓ ╖╖ повноваження.

ДЕРЖАВНА РЕ╢СТРАЦ╤Я ЗМ╤Н ДО УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТ╤В
ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н до установчих документ╕в юридична особа повинна подати (над╕слати рекомендованим листом з описом вкладення) так╕ документи:
- заповнену ре╓страц╕йну картку;
- прим╕рник ориг╕налу або ксерокоп╕ю, нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю р╕шення про внесення зм╕н до установчих документ╕в. Документ, що п╕дтверджу╓ правомочн╕сть прийняття р╕шення про внесення зм╕н до установчих документ╕в;
- ориг╕нали установчих документ╕в юридично╖ особи з в╕дм╕ткою про ╖х державну ре╓страц╕ю з ус╕ма зм╕нами, чинними на дату подач╕ документ╕в, або коп╕я опубл╕кованого в спец╕ал╕зованому друкованому засоб╕ масово╖ ╕нформац╕╖ пов╕домлення про втрату вс╕х або частини зазначених ориг╕нал╕в установчих документ╕в;
- два прим╕рники зм╕н до установчих документ╕в юридично╖ особи у вигляд╕ окремих додатк╕в або два прим╕рники установчих документ╕в у нов╕й редакц╕╖;
- документ, що п╕дтверджу╓ внесення ре╓страц╕йного збору.

У раз╕ внесення зм╕н до статуту, як╕ пов'язан╕ ╕з зменшенням статутного фонду (статутного або складеного кап╕талу) юридично╖ особи додатково пода╓ться документ, що п╕дтверджу╓ внесення плати за публ╕кац╕ю у спец╕ал╕зованому друкованому засоб╕ масово╖ ╕нформац╕╖ в╕дпов╕дного пов╕домлення.

У раз╕ внесення зм╕н до установчих документ╕в, як╕ пов'язан╕ ╕з зм╕ною складу засновник╕в (учасник╕в) юридично╖ особи, кр╕м документ╕в, як╕ передбачен╕ законом, додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (ксерокоп╕я, нотар╕ально засв╕дчена коп╕я одного ╕з таких документ╕в: р╕шення про вих╕д юридично╖ особи ╕з складу засновник╕в (учасник╕в); заяви ф╕зично╖ особи про вих╕д ╕з складу засновник╕в (учасник╕в); заяви, договору, ╕ншого документа про перех╕д чи передачу частки учасника у статутному кап╕тал╕ товариства; р╕шення уповноваженого органу юридично╖ особи про примусове виключення засновника (учасника) ╕з складу засновник╕в (учасник╕в) юридично╖ особи, якщо це передбачено законом або установчими документами юридично╖ особи.

У раз╕ внесення зм╕н до установчих документ╕в, як╕ пов'язан╕ ╕з зм╕ною складу засновник╕в (учасник╕в) юридично╖ особи на п╕дстав╕ факту смерт╕ ф╕зично╖ особи - засновника (учасника) та в╕дмови ╕нших засновник╕в (учасник╕в) у прийнятт╕ спадко╓мця (спадко╓мц╕в) померлого до складу засновник╕в, додатково пода╓ться ксерокоп╕я (нотар╕ально засв╕дчена коп╕я, коп╕я, зав╕рена органом державно╖ ре╓страц╕╖ акт╕в цив╕льного стану) св╕доцтва про смерть ф╕зично╖ особи або документа, що ╓ п╕дставою для його видач╕ в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни „Про державну ре╓страц╕ю акт╕в цив╕льного стану”.
У раз╕ внесення зм╕н до установчих документ╕в, як╕ пов'язан╕ ╕з зм╕ною мети установи, додатково пода╓ться коп╕я в╕дпов╕дного судового р╕шення.

ДЕРЖАВНА РЕ╢СТРАЦ╤Я ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ

Для внесення до ╢диного державного ре╓стру запису про р╕шення щодо припинення юридично╖ особи заявник повинен подати (над╕слати рекомендованим листом) державному ре╓стратору так╕ документи:

- прим╕рник ориг╕налу (нотар╕ально засв╕дчену коп╕ю) р╕шення засновник╕в (учасник╕в) або уповноваженого ними органу щодо припинення юридично╖ особи;

У випадках, встановлених законом, додатково пода╓ться документ, який п╕дтверджу╓ одержання згоди в╕дпов╕дних орган╕в державно╖ влади на припинення юридично╖ особи.

У раз╕ припинення юридично╖ особи шляхом злиття або при╓днання р╕шення щодо припинення юридично╖ особи п╕дпису╓ться уповноваженими особами юридично╖ особи або юридичних ос╕б, що припиняються, та юридично╖ особи - правонаступника.

Якщо документи для внесення до ╢диного державного ре╓стру запису про р╕шення щодо припинення юридично╖ особи подаються особою, яка зг╕дно з в╕домостями, внесеними до ╢диного державного ре╓стру, ма╓ право вчиняти юридичн╕ д╕╖ в╕д ╕мен╕ юридично╖ особи без дов╕реност╕, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться паспорт.

Якщо документи подаються ╕ншим представником юридично╖ особи, державному ре╓стратору пред’явля╓ться паспорт та додатково пода╓ться прим╕рник ориг╕налу (ксерокоп╕я, нотар╕ально засв╕дчена коп╕я) документа, що засв╕дчу╓ повноваження такого представника.ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНО╥ РЕ╢СТРАЦ╤╥ ПРИПИНЕННЯ
ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ В РЕЗУЛЬТАТ╤ ╥╥ Л╤КВ╤ДАЦ╤╥

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ припинення юридично╖ особи в результат╕ ╖╖ л╕кв╕дац╕╖ голова л╕кв╕дац╕йно╖ ком╕с╕╖ або уповноважена ним особа п╕сля зак╕нчення процедури л╕кв╕дац╕╖, яка передбачена законом, але не ран╕ше двох м╕сяц╕в з дати публ╕кац╕╖ пов╕домлення у спец╕ал╕зованому друкованому засоб╕ масово╖ ╕нформац╕╖, повинен подати (над╕слати рекомендованим листом) державному ре╓стратору так╕ документи:

• заповнену ре╓страц╕йну картку;

• ДОВ╤ДКИ ПРО В╤ДСУТН╤СТЬ ЗАБОРГОВАНОСТ╤:
ержавно╖ податково╖ служби,
Пенс╕йного фонду

• дов╕дку арх╕вно╖ установи про прийняття документ╕в, як╕ в╕дпов╕дно до закону п╕длягають довгостроковому збер╕ганню.

У випадках, що встановлен╕ законом, додатково пода╓ться висновок аудитора щодо достов╕рност╕ та повноти л╕кв╕дац╕йного балансу.

У раз╕ проведення державно╖ ре╓страц╕╖ припинення акц╕онерних товариств додатково пода╓ться коп╕я розпорядження про скасування ре╓страц╕╖ випуску акц╕й, засв╕дчена Державною ком╕с╕╓ю з ц╕нних папер╕в та фондового ринку.

Якщо документи для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ припинення юридично╖ особи в результат╕ ╖╖ л╕кв╕дац╕╖ подаються головою л╕кв╕дац╕йно╖ ком╕с╕╖ або уповноваженою ним особою особисто, державному ре╓стратору додатково пред'являються паспорт та документ, що п╕дтверджу╓ його (╖╖) повноваження.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНО╥ РЕ╢СТРАЦ╤╥
ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНО╥ ОСОБИ В РЕЗУЛЬТАТ╤ ЗЛИТТЯ,
ПРИ╢ДНАННЯ, ПОД╤ЛУ АБО ПЕРЕТВОРЕННЯ

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ припинення юридично╖ особи в результат╕ злиття, при╓днання, под╕лу або перетворення голова ком╕с╕╖ з припинення або уповноважена ним особа п╕сля зак╕нчення процедури припинення, яка передбачена законом, але не ран╕ше двох м╕сяц╕в з дати публ╕кац╕╖ пов╕домлення у спец╕ал╕зованому друкованому засоб╕ масово╖ ╕нформац╕╖, повинн╕ подати особисто (над╕слати рекомендованим листом) державному ре╓стратору так╕ документи:

заповнену ре╓страц╕йну картку на проведення державно╖ ре╓страц╕╖ припинення юридично╖ особи в результат╕ злиття, при╓днання, под╕лу або перетворення;

п╕дписаний головою ╕ членами ком╕с╕╖ з припинення юридично╖ особи та затверджений засновниками (учасниками) юридично╖ особи або органом, який прийняв р╕шення про припинення юридично╖ особи, прим╕рник ориг╕налу передавального акта, якщо припинення зд╕йсню╓ться в результат╕ злиття, при╓днання або перетворення, чи
розпод╕льчого балансу, якщо припинення зд╕йсню╓ться в результат╕ под╕лу, або ╖х нотар╕ально засв╕дчен╕ коп╕╖;

дов╕дку арх╕вно╖ установи про прийняття документ╕в, як╕ в╕дпов╕дно до закону п╕длягають довгостроковому збер╕ганню;

документ про узгодження плану реорган╕зац╕╖ з органом державно╖ податково╖ служби (за наявност╕ податкового боргу);


ДОВ╤ДКИ ПРО В╤ДСУТН╤СТЬ ЗАБОРГОВАНОСТ╤: державно╖ податково╖ служби, Пенс╕йного фонду, орган╕в фонд╕в соц╕ального страхування


У випадках, що встановлен╕ законом, додатково пода╓ться висновок аудитора щодо достов╕рност╕ та повноти передавального акта або розпод╕льчого балансу.

У раз╕ державно╖ ре╓страц╕╖ припинення юридично╖ особи в результат╕ перетворення документи, як╕ передбачен╕ абзацами шостим - десятим частини першо╖ 37 статт╕, державному ре╓стратору не подаються.

Передавальний акт або розпод╕льчий баланс повинен бути
затверджений засновниками (учасниками) юридично╖ особи або органом, який прийняв р╕шення про припинення юридично╖ особи. Нотар╕альне посв╕дчення справжност╕ п╕дпис╕в голови та член╕в ком╕с╕╖ з припинення юридично╖ особи на передавальному акт╕ або розпод╕льчому баланс╕ у такому раз╕ не вимага╓ться.

ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНО╥
РЕ╢СТРАЦ╤╥ Ф╤ЗИЧНО╥ ОСОБИ, ЯКА МА╢ НАМ╤Р СТАТИ
П╤ДПРИ╢МЦЕМ


Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ ф╕зична особа, яка ма╓ нам╕р стати п╕дпри╓мцем та ма╓ ╕дентиф╕кац╕йний номер, або уповноважена нею особа (дал╕ - заявник) повинна подати особисто (над╕слати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу державному ре╓стратору за м╕сцем проживання так╕ документи:

• заповнену ре╓страц╕йну картку;

• коп╕ю ╕дентиф╕кац╕йного номера;

• документ, що п╕дтверджу╓ внесення ре╓страц╕йного збору;

• нотар╕ально посв╕дчену письмову згоду батьк╕в (усиновлювач╕в) або п╕клувальника, або органу оп╕ки та п╕клування, якщо заявником ╓ ф╕зична особа, яка досягла ш╕стнадцяти рок╕в ╕ ма╓ бажання займатися п╕дпри╓мницькою д╕яльн╕стю.

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ ф╕зична особа, яка через сво╖ рел╕г╕йн╕ або ╕нш╕ переконання в╕дмовилася в╕д прийняття ╕дентиф╕кац╕йного номера, оф╕ц╕йно пов╕домила про це в╕дпов╕дн╕ державн╕ органи, ма╓ в╕дм╕тку у паспорт╕ та нам╕р стати п╕дпри╓мцем, повинна подати виключно особисто:

• заповнену ре╓страц╕йну картку;

• документ, що п╕дтверджу╓ внесення ре╓страц╕йного збору;

Якщо документи для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ подаються заявником особисто, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться паспорт. Ф╕зична особа, яка через сво╖ рел╕г╕йн╕ або ╕нш╕ переконання в╕дмовилася в╕д прийняття ╕дентиф╕кац╕йного номера, оф╕ц╕йно пов╕домила про це в╕дпов╕дн╕ органи державно╖ влади, повинна особисто пред'явити державному ре╓стратору паспорт ╕з в╕дпов╕дною в╕дм╕ткою. Уповноважена особа повинна пред'явити св╕й паспорт та документ, що засв╕дчу╓ ╖╖ повноваження.

ДЕРЖАВНА РЕ╢СТРАЦ╤Я ЗМ╤Н ДО В╤ДОМОСТЕЙ ПРО Ф╤ЗИЧНУ
ОСОБУ - П╤ДПРИ╢МЦЯ, ЯК╤ М╤СТЯТЬСЯ В ╢ДИНОМУ
ДЕРЖАВНОМУ РЕ╢СТР╤

Зм╕ни до в╕домостей про ф╕зичну особу - п╕дпри╓мця, як╕ м╕стяться в ╢диному державному ре╓стр╕, а саме зм╕ни щодо ╕мен╕ ф╕зично╖ особи, м╕сця ╖╖ проживання, ╕дентиф╕кац╕йного номера ф╕зично╖ особи - платника податк╕в або номера та сер╕╖ паспорта ф╕зично╖ особи, яка через сво╖ рел╕г╕йн╕ або ╕нш╕ переконання в╕дмовилася в╕д прийняття ╕дентиф╕кац╕йного номера та оф╕ц╕йно пов╕домила про це в╕дпов╕дн╕ органи державно╖ влади ╕ ма╓ в╕дм╕тку у паспорт╕, набирають чинност╕ з дня ╖х державно╖ ре╓страц╕╖. Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н до в╕домостей про ф╕зичну особу - п╕дпри╓мця, ф╕зична особа - п╕дпри╓мець пода╓ державному ре╓стратору особисто (надсила╓ рекомендованим листом з описом вкладення) так╕ документи:

• заповнену ре╓страц╕йну картку;

• документ, що п╕дтверджу╓ сплату ре╓страц╕йного збору;

• коп╕ю дов╕дки про зм╕ну ╕дентиф╕кац╕йного номера ф╕зично╖ особи - платника податк╕в.

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н до в╕домостей про ф╕зичну особу - п╕дпри╓мця, ф╕зична особа - п╕дпри╓мець, яка через сво╖ рел╕г╕йн╕ або ╕нш╕ переконання в╕дмовилася в╕д прийняття ╕дентиф╕кац╕йного номера та оф╕ц╕йно пов╕домила про це в╕дпов╕дн╕ органи державно╖ влади ╕ ма╓ в╕дм╕тку у паспорт╕, пода╓ документи, виключно особисто.

Якщо документи для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н до в╕домостей про ф╕зичну особу - п╕дпри╓мця подаються ф╕зичною особою - п╕дпри╓мцем особисто, державному ре╓стратору додатково пред'явля╓ться паспорт.

Ф╕зична особа, яка через сво╖ рел╕г╕йн╕ або ╕нш╕ переконання в╕дмовилася в╕д прийняття ╕дентиф╕кац╕йного номера та оф╕ц╕йно пов╕домила про це в╕дпов╕дн╕ органи державно╖ влади, для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н до в╕домостей про ф╕зичну особу - п╕дпри╓мця повинна особисто пред'явити державному ре╓стратору паспорт ╕з в╕дпов╕дною в╕дм╕ткою.

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ зм╕н до в╕домостей про ф╕зичну особу - п╕дпри╓мця уповноважена особа повинна пред'явити св╕й паспорт та документ, що засв╕дчу╓ ╖╖ повноваження.

ДЕРЖАВНА РЕ╢СТРАЦ╤Я ПРИПИНЕННЯ П╤ДПРИ╢МНИЦЬКО╥ Д╤ЯЛЬНОСТ╤
Ф╤ЗИЧНО╥ ОСОБИ – П╤ДПРИ╢МЦЯ

Для внесення до ╢диного державного ре╓стру запису про р╕шення ф╕зично╖ особи - п╕дпри╓мця щодо припинення нею п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ ф╕зична особа - п╕дпри╓мець або уповноважена нею особа повинн╕ подати державному ре╓стратору (над╕слати рекомендованим листом з описом вкладення) так╕ документи:
- заяву про припинення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ ф╕зичною особою - п╕дпри╓мцем;

Для проведення державно╖ ре╓страц╕╖ припинення п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ не ран╕ше двох м╕сяц╕в з дати публ╕кац╕╖ пов╕домлення у спец╕ал╕зованому друкованому засоб╕ масово╖ ╕нформац╕╖ пода╓ державному ре╓стратору особисто (надсила╓ рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу так╕ документи:

ДОВ╤ДКИ ПРО В╤ДСУТН╤СТЬ ЗАБОРГОВАНОСТ╤:

- орган державно╖ податково╖ служби
- Пенс╕йний фонд Укра╖ни
ре╓страц╕йна карткаНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design