о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

- Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництваЦентр п╕дтримки п╕дпри╓мництва розпочав свою д╕яльн╕сть 4 вересня 2007 року в м.Прилуки (Черн╕г╕вська область). Партнерами по створенню центру стали компан╕я «Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖ни», яка ╓ соц╕альним партнером м╕сько╖ влади, та Корпус Миру в Укра╖н╕. Св╕й внесок зд╕йснили ╕ представники м╕сцевого малого та середнього б╕знесу, як╕ власними коштами в╕дремонтували прим╕щення центру.
Координатором роботи центру виступа╓ в╕дд╕л економ╕ки Прилуцько╖ м╕сько╖ ради. Пост╕йне ф╕нансове супроводження д╕яльност╕ центру зд╕йсню╓ «Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на».

Основна мета д╕яльност╕ Прилуцького центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва - надання на безкоштовн╕й основ╕ консультац╕йно-╕нформац╕йних послуг для п╕дпри╓мц╕в малого та середнього б╕знесу:
• консультац╕╖ з питань бухгалтерського обл╕ку;
• юридична допомога;
• консультац╕╖ щодо орган╕зац╕╖ власно╖ справи та ведення б╕знесу, а також з ╕нших питань (в╕д нормативно-правового регулювання до податкових насл╕дк╕в);
• консультац╕йна допомога СПД у проблемних ситуац╕ях (штрафи, перев╕рки);
• в╕дпов╕д╕ на конкретн╕ запитання з посиланням на д╕юч╕ норми в законодавств╕;
• допомога у складанн╕ зв╕т╕в, в п╕дготовц╕ документ╕в (договор╕в, наказ╕в та ╕нших);
• допомога в пошуку нормативних документ╕в (╤нтернет, оф╕ц╕йн╕ видання);
• участь у заходах Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, пов’язаних з п╕дпри╓мницькою д╕яльн╕стю.

Центр систематично готу╓ ╕нформац╕йний матер╕ал для розм╕щення на оф╕ц╕йному портал╕ м.Прилуки та для друку в засобах масово╖ ╕нформац╕╖. В╕дв╕дувач╕ центру можуть отримати практичну допомогу, зразки документац╕╖, приклади розрахунк╕в, тексти законодавчих та нормативних документ╕в, скористатись друкованими виданнями щодо орган╕зац╕╖ власно╖ справи та ведення б╕знесу.
У Прилуцькому центр╕ п╕дтримки п╕дпри╓мництва працюють два консультанта - бухгалтер та юрист. Для проведення трен╕нг╕в ╕ навчальних заход╕в запрошуються квал╕ф╕кован╕ тренери.
Прилуцький центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва сприя╓ розвитку п╕дпри╓мництва у м╕ст╕ та забезпеченню зайнятост╕, насичення внутр╕шнього ринку товарами та послугами, сприя╓ зростанню надходжень до бюджет╕в ус╕х р╕вн╕в.

КОНТАКТИ ПРИЛУЦЬКОГО ЦЕНТРУ П╤ДТРИМКИ П╤ДПРИ╢МНИЦТВА
Адреса: м. Прилуки, вул. Ки╖вська, 281-А, каб. 71
Номер телефону: 3-12-96
Електронна адреса: pryluky_business@ukr.net
Facebook: facebook.com/cpp.pryluky

ГРАФ╤К РОБОТИ
Пн. - Пт. з 8.00 до 17.00
Перерва: з 12.00 до 13.00
Вих╕дний день: субота, нед╕ляНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design