о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

Арх╕в оф╕ц╕йних новин

ПРИЛУЧАНИ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 198 М╤ЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ
╢ДИНОГО СОЦ╤АЛЬНОГО ВНЕСКУ

З початку 2016 року Прилуцькою ОДП╤ забезпечено надходжень ╓диного внеску на загальнообов’язкове державне соц╕альне страхування в сум╕ 197,8 м╕льйона гривень. Про це пов╕домив начальник Прилуцько╖ ОДП╤ Владислав Вертипорох.
Зокрема, у литопад╕ поточного року платники сплатили 19,4 м╕льйона гривень ╓диного внеску.
«Варто зазначити, що в╕д сво╓часних надходжень ╓диного соц╕ального внеску залежить наповнення фонд╕в соц╕ального страхування, а це означа╓, що громадяни можуть розраховувати на державн╕ соц╕альн╕ гарант╕╖ при безроб╕тт╕, нещасних випадках, профес╕йних захворюваннях, при нарахуванн╕ пенс╕йного забезпечення та ╕нших соц╕альних виплат», - п╕дкреслив оч╕льник ╕нспекц╕╖.
Водночас фах╕вц╕ Прилуцько╖ ОДП╤ звертають увагу платник╕в податк╕в, що Зв╕т з ╢СВ (додаток 4) з╕ зм╕нами, внесеними Наказом М╕нф╕ну в╕д 07.09.2016 р. №813, сл╕д подавати починаючи з 01.12.2016 року.
Вперше зв╕тувати за оновленою формою Зв╕ту необх╕дно за листопад 2016 року (граничний терм╕н подання - 20 грудня 2016 року).
Нагаду╓мо, що з 1 грудня розм╕р прожиткового м╕н╕муму та м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плати становить 1600 гривень. Це вплине ╕ на сплату ╓диного внеску.
Отже, з 1 грудня: розм╕р м╕н╕мального страхового внеску - 352 гривень; максимальна величина доходу, на яку потр╕бно нараховувати ╢СВ - 40000 гривень; максимальний розм╕р нарахованого ╓диного внеску - 8800 гривень, а при нарахуванн╕ внеску на зарплату прац╕вника-╕нвал╕да, якщо роботодавцем ╓ юрособа, – 3364 гривень

16.12.2016


В╤ДКРИТИЙ Д╤АЛОГ М╤Ж ВЛАДОЮ ТА ГЕРОЯМИ ЧАЕС


Зас╕дання круглого столу з нагоди Дня вшанування учасник╕в л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в авар╕╖ на Чорнобильськ╕й АЕС в╕дбулося 12 грудня в сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради.З наближенням пам'ятно╖ дати гостей не в╕тали, а навпаки, обговорювали нагальн╕ питання. Для надання в╕дпов╕дей на як╕, м╕ська влада запросила кер╕вник╕в комунальних п╕дпри╓мств, управл╕нь та в╕дд╕л╕в ради, а також представник╕в медично╖ галуз╕ м╕ста.

За поточний р╕к прилучани-л╕кв╕датори отримали увесь перел╕к соц╕альних послуг, як╕ нада╓ м╕сто. Осторонь л╕кв╕датор╕в авар╕╖ пройшли лише державн╕ програми, так╕ як вид╕лення житла. На квартирному обл╕ку нин╕ перебува╓ 35 чолов╕к, 13 з яких л╕кв╕датори ╤ категор╕╖, 21 — ╤╤ категор╕╖ та 1 с╕м'я, що вихову╓ дитину-╕нвал╕да.
Санаторно-курортним оздоровленням у цьому роц╕ скористалися 36 прилучан, хоча право на цю п╕льгу мали 160 жител╕в-л╕кв╕датор╕в ╤ категор╕╖ . Присутн╕ пояснили в╕дмову в╕д оздоровлення неналежною як╕стю обслуговування в санаторних закладах, а також додатковими витратами на харчування. Зв╕сно, не вс╕ л╕кв╕датори живуть лише за пенс╕йн╕ виплати, б╕льш╕сть учасник╕в л╕кв╕дац╕╖ працюють й не завжди мають можлив╕сть залишити роботу. Та з настанням 2017 року на них чека╓ впровадження у д╕ю постанови Каб╕нетом М╕н╕стр╕в Укра╖ни «Деяк╕ питання санаторно-курортного л╕кування та в╕дпочинку громадян, як╕ постраждали внасл╕док Чорнобильсько╖ катастрофи». Даною постановою затверджено Порядок надання щор╕чно╖ грошово╖ допомоги для компенсац╕╖ вартост╕ пут╕вок санаторно-курортним закладам та закладам в╕дпочинку, зд╕йснення доплат шляхом власних кошт╕в, виплати грошово╖ компенсац╕╖ постраждалим громадянам.
Зазнача╓мо, що Порядок передбача╓ новий механ╕зм оплати послуг ╕з санаторно-курортного л╕кування громадян, постраждалих внасл╕док Чорнобильсько╖ катастрофи.
Зокрема, укладання трьох стороннього договору м╕ж санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управл╕нням соц╕ального захисту населення. При цьому постраждал╕й особ╕ буде забезпечено право самост╕йного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення та в╕дпочинку.
Кр╕м вище згаданого, учасники л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в авар╕╖ на ЧАЕС ц╕кавилися встановленням пам'ятного знаку "Героям Чорнобиля" та можлив╕стю надати одн╕й з вулиць м╕ста назву Геро╖в Чорнобиля. В╕домо, що за ╕н╕ц╕ативи Ольги Михайл╕вни, розроблено програму облаштування парк╕в та сквер╕в м╕ста, яка мала впроваджуватися в наступному роц╕. Та зм╕ни в законодавств╕ щодо передач╕ функц╕ональних обов'язк╕в з державного на м╕ськ╕ бюджети, похитнула ц╕ плани. Стало в╕домо, що в 2017 роц╕ м╕сто зобов'язане ф╕нансувати б╕льш╕сть витрат осв╕тньо╖ та медично╖ галуз╕, а це близько 60 м╕льйон╕в гривень. Така ситуац╕я прогнозу╓ важке становище м╕ського бюджету на наступний р╕к, тому вже до 25 грудня депутати повинн╕ обрати першочергов╕ напрямки вид╕лення кошт╕в для кращо╖ роботи нашого м╕ста.
Наступна зустр╕ч з прилучанами-л╕кв╕даторами до Дня вшанування учасник╕в л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в авар╕╖ на Чорнобильськ╕й АЕС в╕дбудеться 14 грудня о 09:00 в актов╕й зал╕ м╕сько╖ ради.

12.12.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ радиДЖЕРЕЛА ДОХОД╤В НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТ╤
В ╤╤ КВАРТАЛ╤ 2016 РОКУ

За даними виб╕ркового обстеження умов життя домогосподарств у II квартал╕ 2016 року, середньом╕сячн╕ сукупн╕ ресурси (доходи) одного домогосподарства Черн╕г╕всько╖ област╕ становили 5407 грн. Пор╕вняно з в╕дпов╕дним пер╕одом 2015 року вони зросли на 12%. Доходи одного черн╕г╕вця склали 2816 грн. та були майже на р╕вн╕ середнього показника по Укра╖н╕ (2767 грн).
Найвищими залишаються середньодушов╕ сукупн╕ доходи киян (4127 грн), а найменш забезпеченими були жител╕ Волинсько╖ та Р╕вненсько╖ областей (2485 грн).
Основним джерелом доход╕в середньостатистично╖ с╕м’╖ Черн╕г╕вщини ╓ грошов╕ надходження (83%), найб╕льш вагомими з яких залишаються оплата прац╕ – 43% та пенс╕╖ – 24% (в Укра╖н╕ – 48% та 21% в╕дпов╕дно).
Десяту частину ресурс╕в домогосподарств област╕ становлять надходження в╕д особистого п╕дсобного господарства та самозагот╕вель ╕ ст╕льки ж стипенд╕╖ та соц╕альн╕ допомоги (включаючи гот╕вков╕ ╕ безгот╕вков╕ п╕льги та субсид╕╖). В╕дчутною п╕дтримкою с╕мейного бюджету ╓ допомога в╕д родич╕в та ╕нших ос╕б грошима ╕ продуктами харчування – 8%.

28.11.2016 Головне управл╕ння статистики у Черн╕г╕вськ╕й област╕


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТ╤ - СЕРВ╤СНА УСТАНОВА, ЯКА ВИКОНУ╢ ВКРАЙ ВАЖЛИВУ СОЦ╤АЛЬНУ ФУНКЦ╤Ю, ДОПОМАГАЮЧИ ЛЮДЯМ.
МИ ЗАВЖД╤ В╤ДКРИТ╤ ДЛЯ СП╤ВПРАЦ╤

Складн╕ пол╕тичн╕ та соц╕ально-економ╕чн╕ процеси, як╕ в╕дбуваються в держав╕, в╕дпов╕дним чином впливають ╕ на ринок прац╕ Прилуцького рег╕ону. Характерними тенденц╕ями ╓ звуження попиту на робочу силу, зменшення середньообл╕ково╖ к╕лькост╕ штатних прац╕вник╕в, недостатня к╕льк╕сть в╕льних робочих м╕сць ╕ вакантних посад з г╕дними умовами та оплатою прац╕.
Сьогодн╕ служба зайнятост╕ свою роботу спрямову╓ на п╕двищення р╕вня охоплення населення ╕ роботодавц╕в активними формами ╕ програмами сприяння зайнятост╕, актив╕зац╕╖ власних зусиль кл╕╓нт╕в щодо пошуку роботи, формування соц╕ально в╕дпов╕дального б╕знесу. Наша головна мета, аби кожен укра╖нець мав достойну роботу, а роботодавець був забезпечений квал╕ф╕кованими кадрами.
Роботодавець для служби зайнятост╕ – це кл╕╓нт №1. Адже саме роботодавц╕ створюють робоч╕ м╕сця, наповнюють бюджет. Сп╕впраця з ними допомага╓ спрогнозувати ситуац╕ю на ринку прац╕, визначити проблеми та знайти шляхи ╖х вир╕шення, повернути до продуктивно╖ зайнятост╕ якомога б╕льше наших громадян.К╕льк╕сть роботодавц╕в, як╕ зверталися до Прилуцького м╕ськрайонного центру зайнятост╕ щодо сприяння в укомплектуванн╕ персоналом склала 506 роботодавц╕в.
Служба зайнятост╕ безкоштовно пропону╓ роботодавцям широкий спектр послуг. Перш за все - це допомога у п╕дбор╕ кадр╕в, орган╕зац╕я роб╕т тимчасового характеру, п╕дготовка необх╕дних спец╕ал╕ст╕в, в тому числ╕ за р╕дк╕сними профес╕ями та спец╕альностями, за необх╕дност╕ – за ╕ндив╕дуальними планами та програмами.
Також сьогодн╕ роботодавець може скористатися ф╕нансовою п╕дтримкою служби зайнятост╕, а саме: отримати компенсац╕ю витрат у розм╕р╕ ╓диного внеску на загальнообов'язкове державне соц╕альне страхування за умови працевлаштування на нов╕ робоч╕ м╕сця безроб╕тних громадян, як╕ недостатньо конкурентоспроможн╕ на ринку прац╕.
За 10 м╕сяц╕в поточного року такою послугою скористалися 13 роботодавц╕в та в╕дшкодовано ╖м 223,8 тис.грн.
Протягом с╕чня-жовтня 2016 року послугами служби зайнятост╕ скористалися 3056 безроб╕тних мешканц╕в м╕ста та району, що на 817 ос╕б менше аналог╕чного пер╕оду минулого року. Ринок пропозиц╕╖ робочо╖ сили був представлений безроб╕тними, як╕ займали роб╕тнич╕ м╕сця - 50%, посади службовц╕в – 39%, решта 11% - особи без профес╕╖, або як╕ займали м╕сця , як╕ не потребують спец╕ально╖ п╕дготовки, 55% в╕дсотк╕в становили ж╕нки, молодь у в╕ц╕ до 35 рок╕в - 43%.
За сприяння служби зайнятост╕ працевлаштован╕ 1055 безроб╕тних ос╕б, 16 безроб╕тних започаткували власну справу як суб’╓кти п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕. Р╕вень працевлаштування становив 35%, що на 1 в╕дсоток б╕льше с╕чня-жовтня 2015 року. Безроб╕тн╕ працевлаштовувались в основному в так╕ сфери економ╕чно╖ д╕яльност╕, як переробна промислов╕сть – 37%, с╕льське господарство – 17% та оптова ╕ роздр╕бна торг╕вл╕ - 13%.
Працевлаштування безроб╕тних стриму╓ться пог╕ршенням сп╕вв╕дношення м╕ж пропозиц╕╓ю робочо╖ сили та попитом на не╖. Найзатребуван╕шими у роботодавц╕в протягом цього року були висококвал╕ф╕кован╕ роб╕тники – слюсар╕, фрезерувальники, електрогазозварники, електромонтери, вод╕╖, швачки, а також буд╕вельники р╕зних спец╕альностей (маляр╕, муляри, бетоняр╕ ) та прац╕вники сфери послуг (продавц╕, кухар╕). Затребуваними були й менеджери р╕зних р╕вн╕в та бухгалтери з досв╕дом роботи ╕ високим р╕внем квал╕ф╕кац╕╖. Найпоширен╕шою причиною неукомплектування ваканс╕й ╓ нев╕дпов╕дн╕сть безроб╕тних вимогам роботодавц╕в щодо р╕вня осв╕ти, квал╕ф╕кац╕╖ ╕ досв╕ду. Тим, хто не ма╓ в╕дпов╕дних профес╕йних знань ╕ навичок, роботодавц╕ пропонують низьку зароб╕тну плату, що часто спонука╓ безроб╕тних самим в╕дмовлятися в╕д працевлаштування.
Тому одн╕╓ю ╕з головних функц╕й служби зайнятост╕ ╓ не т╕льки п╕дб╕р кадр╕в для роботодавц╕в, а й послуги з безкоштовно╖ п╕дготовки або переп╕дготовки безроб╕тних на спец╕альност╕ п╕д його власне замовлення. Так, ╕з 449 безроб╕тних ос╕б, як╕ навчалися за сприяння служби зайнятост╕, 433 особи проходи навчання на замовлення роботодавця з подальшим працевлаштуванням, 16 ос╕б п╕двищили квал╕ф╕кац╕ю за навчальною програмою «Основи малого п╕дпри╓мництва».
Пом╕тно╖ сусп╕льно╖ значимост╕ набувають громадськ╕ та ╕нш╕ роботи тимчасового характеру.
Головн╕ переваги та користь таких роб╕т для шукач╕в роботи полягають в можливост╕ додаткового зароб╕тку, посиленн╕ мотивац╕╖ до прац╕, поновленн╕ режиму дня, прац╕ та в╕дпочинку, можливост╕ самореал╕зац╕╖. Протягом 10 м╕сяц╕в 2016 року у громадських роботах та ╕нших роботах тимчасового характеру взяли участь 502 безроб╕тних мешканц╕в рег╕ону.

Соц╕альний захист учасник╕в АТО – одне з найголовн╕ших завдань сьогодення. За пер╕од з с╕чня по жовтень 2016 року послугами центру зайнятост╕ скористалися 147 безроб╕тних учасник╕в АТО. Враховуючи характер ринку прац╕, а також час, необх╕дний для адаптац╕╖ ц╕╓╖ категор╕╖ громадян, процес працевлаштування ма╓ сво╖ особливост╕, тому на сьогодн╕шн╕й день працевлаштован╕ 23 в╕йськовослужбовця, 6 ос╕б пройшли профес╕йну п╕дготовку, 18 - працювали на громадських та ╕нших роботах тимчасового характеру. Колишн╕м в╕йськовим пропонуються ╕ндив╕дуальн╕ профконсультац╕йн╕ послуги, трен╕нги з техн╕ки пошуку роботи, а також заходи ц╕льового призначення. Не вс╕ демоб╕л╕зован╕ учасники АТО, як╕ звернулись до Прилуцького м╕ськрайонного центру зайнятост╕ готов╕ приступити до роботи, в тому числ╕ через стан здоров’я, психолог╕чний стан. Кр╕м того, ╕сну╓ дисбаланс м╕ж профес╕ями, за якими вони шукають роботу, р╕внем зароб╕тно╖ плати, яку вони бажають отримувати та пропозиц╕ями ваканс╕й. Низький р╕вень зарплат, як╕ пропонують роботодавц╕ та нестача ваканс╕й гальму╓ процес ╖х працевлаштування.
Служба зайнятост╕ сьогодн╕ ма╓ вс╕ необх╕дн╕ ╕нструменти для пом’якшення ситуац╕╖ на ринку прац╕. Проте наше першочергове завдання на сучасному етап╕ – прогнозувати ситуац╕ю в сфер╕ зайнятост╕ та оперативно реагувати на виклики ринку прац╕. З ц╕╓ю метою розпочато процес модерн╕зац╕╖, комплексних перетворень: зм╕нюються п╕дходи до надання послуг, освоюються нов╕ технолог╕╖, впроваджуються нов╕ серв╕си, так╕ як в╕деорезюме, в╕деоваканс╕я, онлайн-сп╕вбес╕да, комун╕кац╕я через соц╕альн╕ мереж╕, вибудову╓ться ефективна модель вза╓мод╕╖ з соц╕альними партнерами та громадськ╕стю.
На час╕ впровадження й нових механ╕зм╕в розвитку трудового потенц╕алу, зокрема, через п╕дтвердження неформально╖ осв╕ти. Йдеться про можлив╕сть багатьом людям проявити себе у нових профес╕ях, якими вони фактично волод╕ють.
Системн╕ зм╕ни, як╕ розпочалися в служб╕ зайнятост╕, безсумн╕вно покликан╕ наблизити ╖╖ до людей, зм╕цнити дов╕ру громадськост╕, долучивши до ╓вропейських ц╕нностей.В.о.директора центру Л.О.Татарченко

23.11.2016


ДОЛУЧИТИСЯ ДО СТВОРЕННЯ СТРАТЕГ╤╥ М╤СЦЕВОГО РОЗВИТКУ МОЖЕ КОЖЕН ПРИЛУЧАНИН

Про це стало в╕домо 15 листопада п╕д час проведення Форуму м╕сцевого розвитку за участ╕ посадовц╕в м╕сько╖ ради, дорадчих орган╕в м╕сцевого самоврядування, представник╕в ОСББ, громадських орган╕зац╕й та б╕знесмен╕в Прилук.Проведення заходу зумовлено необх╕дн╕стю пошуку нових п╕дход╕в до формування рег╕онально╖ пол╕тики з урахуванням розвитку св╕тово╖ сп╕льноти в ц╕лому.Координатор Проекту ╢С/ПРООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду-III» Олександр Сивенко розпов╕в, що таким ор╕╓нтиром для рег╕онального розвитку ма╓ стати Декларац╕я сталого розвитку, яку одностайно прийняли 193 держави-члени ООН «17 ц╕лей сталого розвитку». Саме на основ╕ цього см╕ливого документу та його положень наше м╕сто ма╓ розробити власну «Стратег╕ю розвитку м╕ста на 2017-2020 роки».Розглянувши Проект плану Стратег╕чного розвитку нашого м╕ста на наступн╕ чотири роки, учасники Форуму зазначають, що в╕н ╜рунту╓ться на баченн╕ майбутнього зростання, що обумовило визначення наступних стратег╕чних напрямк╕в розвитку – економ╕чний розвиток територ╕╖, покращення якост╕ життя, розвиток соц╕альних послуг, ор╕╓нтованих на громаду, та розвиток громадянського сусп╕льства в м╕ст╕.
Економ╕чний розвиток територ╕╖ передбача╓: формування сприятливого середовища для розвитку б╕знесу; розвиток туристичного комплексу; формування земельно╖ пол╕тики. Покращення якост╕ життя ма╓ бути досягнутим завдяки сприянню житловому буд╕вництву та благоустрою територ╕╖, п╕двищенню якост╕ надання комунальних послуг, покращенню сфери надання послуг населенню та розвитку транспортно╖ сфери та культури.
Розвиток соц╕альних послуг, ор╕╓нтованих на громаду, – це, насамперед, покращення системи осв╕ти, п╕двищення р╕вня культури, просв╕тницько╖ та виховно╖ роботи; створення умов для ведення здорового способу життя; п╕дтримка соц╕ально вразливих груп молод╕, соц╕ально-правовий захист та проф╕лактика злочинност╕ серед молод╕.
Розвиток громадянського сусп╕льства – це Формування громадянсько╖ св╕домост╕ та активно╖ житт╓во╖ позиц╕╖ у населення; створення системи зворотного зв'язку «влада – громада»; п╕двищення ефективност╕ управл╕ння м╕стом та д╕╓вост╕ м╕сцевого самоврядування.
Нагада╓мо, що трет╕й р╕к посп╕ль громада м╕ста коштом сп╕льного проекту ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН реал╕зу╓ заходи по енергозбереженню та кап╕тальн╕ ремонти в багатоквартирних будинках ОСББ.Для кращого усв╕домлення зм╕н, яких прагне досягнути наше м╕сто за сп╕впрац╕ з ПРООН, рег╕ональний координатор Проекту Н╕на Подколз╕на навела яскравий приклад того, що вже в╕дбулося з громадою Прилук: «Коли ми лиш почали говорити з Прилуцькими ОСББ про сталий розвиток, нас сп╕ткало нерозум╕ння. Людям здавалося, до чого тут вони, невеличка сп╕льнота у цьому маленькому м╕ст╕. Але сьогодн╕, коли багато ОСББ знаходяться на завершальн╕й стад╕╖ сво╖х проект╕в, саме вони сприяють сталому (пост╕йному, керованому) розвитку Прилук. П╕сля впровадження м╕кропроект╕в громада докор╕нно зм╕нилася, це зовс╕м ╕нш╕ люди, з ╕ншими ц╕нностями й досягненнями. Готов╕ сприяти ╕ще б╕льшим зм╕нам».
Кр╕м того «Стратег╕я розвитку м╕ста на 2017-2020 роки» необх╕дна, нав╕ть якщо виникнуть перепони на шляху до вт╕лення кожного ╖╖ п╕дпункту. Наявн╕сть Стратег╕╖ в╕дкри╓ Прилукам двер╕ для участ╕ в Проектах закордонних партнер╕в, адже передовою вимогою тако╖ сп╕впрац╕ ╓ саме задокументоване бачення та бажання м╕ста розвиватися. З метою залучення м╕жнародно╖ техн╕чно╖ допомоги, кошт╕в ╕нвестор╕в на реал╕зац╕ю актуальних проект╕в нашо╖ громади доц╕льно також розробити презентац╕ю ╕нвестиц╕йного та експортного потенц╕алу Прилук.

Заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяна Фесенко под╕лилася першими фактичними зм╕нами м╕ста, як╕ будуть прописаними в стратег╕╖: «Ми бачимо Прилуки як м╕сто для молод╕ з потужною громадою, де забезпечено гарант╕╖ захисту ус╕х незахищених верств населення. Вагомими зм╕нами на шляху до цього буде створення на баз╕ Територ╕ального центру будинку для людей похилого в╕ку, впровадження соц╕ального такс╕, забезпечення належним обладнанням медичних заклад╕в м╕ста, а задля здоров'я та п╕двищення активного способу життя громади — встановлення спортивних майданчик╕в...».
До обговорення ц╕лей сталого розвитку та визначення ╕ндикатор╕в ╖х досягнення потр╕бно залучити широке коло громадськост╕ м╕ста.
Подати власн╕ пропозиц╕╖, як╕ буде враховано в Стратег╕чну програму може кожен прилучанин, звернувшись до В╕дд╕лу економ╕ки Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, що знаходиться на другому поверс╕ Управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення, каб╕нет №70.

18.11.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


У ВИРОБНИЦТВ╤ ПРОМИСЛОВО╥ ПРОДУКЦ╤╥ Л╤ДИРУЮТЬ ЧЕРН╤Г╤В ТА ПРИЛУКИ

У виробництв╕ промислово╖ продукц╕╖ л╕дирують Черн╕г╕в та Прилуки
Цьогор╕ч за 9 м╕сяц╕в п╕дпри╓мства област╕ реал╕зували промислово╖ продукц╕╖ (товар╕в, послуг) б╕льше, н╕ж на 15 м╕льярд╕в гривень. При цьому 19% – за меж╕ Укра╖ни.
╤з загального обсягу реал╕зац╕╖ 73 % – продукц╕я переробно╖ промисловост╕, 18 % – п╕дпри╓мств ╕з постачання електроенерг╕╖, газу, пари, 8 % – добувно╖ промисловост╕, 1 % – водопостачання, канал╕зац╕╖ та поводження з в╕дходами.
Продукц╕я переробно╖ промисловост╕ – це здеб╕льшого харчов╕ продукти, напо╖ та тютюнов╕ вироби (44 %). П╕дпри╓мства ц╕╓╖ галуз╕ ╓ найактивн╕шими експортерами сво╓╖ продукц╕╖ за кордон.
Понад дв╕ п’ятих загального обсягу реал╕зовано╖ промислово╖ продукц╕╖ област╕ припада╓ на п╕дпри╓мства обласного центру, чверть – м╕ста Прилук.
Зокрема, за вказаний пер╕од п╕дпри╓мства обласного центру реал╕зували промислово╖ продукц╕╖ (товар╕в, послуг) на 6,655 м╕льярд╕в гривень. Переважно це продукц╕я переробно╖ промисловост╕, в тому числ╕, 32 % –харчов╕ продукти та напо╖, 10 % – машинобудування (кр╕м ремонту та монтажу машин ╕ устаткування), 5 % – текстильна галузь, виробництво одягу, шк╕ри, продукц╕я з╕ шк╕ри та ╕нших матер╕ал╕в, 4 % – гумов╕ та пластмасов╕ вироби, ╕нша неметалева м╕неральна продукц╕я. Частка п╕дпри╓мств ╕з постачання електроенерг╕╖, газу та пари становила 40%.
Обсяг реал╕зац╕╖ в розрахунку на 1 особу населення склав 22,606 тисяч гривень (по област╕ – 14,283 тисяч гривень).
За меж╕ Укра╖ни черн╕г╕вськ╕ п╕дпри╓мства реал╕зували продукц╕╖ на 884 м╕льйон╕в гривень. Найб╕льша частка в експорт╕ – харчов╕ продукти та напо╖ (37%), текстиль, одяг, шк╕ра та вироби з╕ шк╕ри (26%), а також машинобудування (24%).
У пор╕внянн╕ з минулим роком, обласний центр зб╕льшив виробництво вовняних тканин, пост╕льно╖ б╕лизни, взуття, ящикових п╕ддон╕в, ручних ╕нструмент╕в, св╕тлофор╕в, вогнегасник╕в, окремих вид╕в мебл╕в. Зменшено виробництво окремих вид╕в швейно╖ продукц╕╖, паперу та картону, засоб╕в мийних та для чищення, шампун╕в, цегли невогнетривко╖ керам╕чно╖ буд╕вельно╖, зб╕рних елемент╕в конструкц╕й для буд╕вництва з цементу, бетону або штучного каменю, ф╕льтрувальних або очищувальних машин ╕ апарат╕в для р╕дин. Серед харчових продукт╕в б╕льше, н╕ж у минулор╕ч, вироблено св╕жого та охолодженого м’яса велико╖ рогато╖ худоби, ковбасних вироб╕в, р╕дкого обробленого молока, круп, шоколаду та продукт╕в, що м╕стять какао. Менше – св╕жого та охолодженого м’яса свиней, замороженого м’яса свиней та велико╖ рогато╖ худоби, кисломолочних продукт╕в, борошна, хл╕ба та хл╕бобулочних вироб╕в нетривалого збер╕гання, пряник╕в, макаронних вироб╕в, безалкогольних напо╖в, м╕неральних газованих вод.

11.11.2016


ПРО НАДАННЯ СУБСИД╤Й НАСЕЛЕННЮ М.ПРИЛУК

Одним ╕з напрям╕в забезпечення соц╕ального захисту громадян ╓ надання адресно╖ безгот╕вково╖ допомоги на утримання житла та оплату комунальних послуг. Упродовж 9 м╕сяц╕в 2016р. за такою допомогою звернулося майже 16 тис. домогосподарств м.Прилук. Це на 42% б╕льше, н╕ж за 9 м╕сяц╕в минулого року. В╕дд╕лом субсид╕й було задоволено 101% звернень (включаючи призначення за зверненнями попереднього року). У вересн╕ субсид╕╖ отримували 12 тис. родин. Середн╕й розм╕р субсид╕╖, призначено╖ одному домогосподарству, становив 85 грн. (у вересн╕ 2015р. – 138 грн).
╤з заявами про надання допомоги гот╕вкою на в╕дшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого ╕ р╕дкого п╕чного побутового палива з початку року звернулося 75 домогосподарств м.Прилук, що у 2,6 раза б╕льше, н╕ж р╕к тому. Призначено субсид╕╖ на суму 127 тис.грн. Отримали допомогу 43 родини. Середн╕й розм╕р субсид╕╖, призначено╖ одному домогосподарству, у вересн╕ становив 2492 грн (на 262 грн б╕льше, н╕ж р╕к тому).


01.11.2016 Головне управл╕ння статистики у Черн╕г╕вськ╕й област╕


У ПРИЛУКАХ В╤ТАЛИ ЧЕМП╤ОНА-ПАРАОЛ╤МП╤ЙЦЯ


Член Параол╕мп╕йсько╖ зб╕рно╖ Укра╖ни з футболу, чемп╕он XV л╕тн╕х Параол╕мп╕йських ╕гор, наш земляк Олег Лень сьогодн╕ був почесним гостем м╕ського голови Ольги Попенко. Зустр╕ч в╕дбулася за участю спортсмен╕в, тренер╕в, ф╕зкультурно-спортивно╖ громадськост╕ та активно╖ молод╕ м╕ста. Учасники зустр╕ч╕ в╕тали нашого прилучанина Леня Олега Валер╕йовича золотого призера л╕тн╕х Параол╕мп╕йських ╕гор у Р╕о-де-Жанейро з перемогою.

Прилуки завжди славилися досягненнями спортсмен╕в. На престижних змаганнях наш╕ спортсмени демонструють вагом╕ досягнення та здобувають «пальми першост╕» не лише в Черн╕г╕вськ╕й област╕ ╕ Укра╖н╕, а й в ╢вроп╕ та св╕т╕. Олег у склад╕ Параол╕мп╕йсько╖ зб╕рно╖ Укра╖ни по футболу т╕льки завдяки титан╕чн╕й прац╕ виборов - золото!
╤ дуже при╓мно, що завдяки нашому земляку вкотре п╕днявся Прапор Укра╖ни та зазвучав наш Г╕мн ╕ весь св╕т побачив, що наша Укра╖на непоборна та найкраща. Чемп╕она в╕тала м╕ський голова - Попенко Ольга Михайл╕вна.
Тепл╕ слова, вручен╕ подяки та кв╕ти сьогодн╕ все було для Олега та його батьк╕в. Ольга Попенко у виступ╕ наголосила, що протягом м╕сяця сп╕льно з Черн╕г╕вською обласною державною адм╕н╕страц╕╓ю буде вир╕шене квартирне питання для нашого Ол╕мп╕йського чемп╕она.
Щире в╕тання Олег прийняв в╕д заслуженого майстра спорту Укра╖ни, володарки першо╖ ол╕мп╕йсько╖ нагороди незалежно╖ Укра╖ни з б╕атлону у 1994 роц╕ на ХV╤╤ Ол╕мп╕йських ╕грах у Норвег╕╖, призерки чемп╕онат╕в Св╕ту, ╢вропи та етап╕в Кубку Св╕ту з б╕атлону «Почесний громадянин м. Прилуки» - Цербе-Нес╕но╖ Валентини Адам╕вни.З в╕тальним словом виступив директор Прилуцько╖ дитячо-юнацько╖ спортивно╖ школи. Школи, яка виховала учасник╕в Ол╕мп╕йських ╕гор, чемп╕он╕в та призер╕в чемп╕онат╕в св╕ту, ╢вропи, Радянського Союзу, Укра╖ни - Маценко Серг╕й Володимирович.
Шлях до Ол╕мп╕йських вершин вимага╓ титан╕чних зусиль, терп╕ння ╕ наполегливост╕. Повернувшись у недалеке минуле згада╓мо як же починалася спортивна кар'╓ра прилуцького чемп╕она.
Дов╕дково:
У 2001 роц╕ батьки Олега привели його у Дитячу юнацьку спортивну школу нашого м╕ста, першим його тренером був Олександр ╤ванович Тарануха. Саме у спортивн╕й школ╕ Олег опанував ази футбольно╖ науки.
У 2007 роц╕ вступив до ун╕верситету ╕м. Т.Г.Шевченка на факультет ф╕зичного виховання ╕ почав виступати за Черн╕г╕вську команду «╤нваспорт-1» та продовжував покращувати свою спортивну майстерн╕сть виступаючи за футбольний клуб Прилуки, команду Арсенал.
У 2012 роц╕ став гравцем нац╕онально╖ параол╕мп╕йсько╖ зб╕рно╖ з футболу.
У склад╕ яко╖ не одноразово ставав призером та переможцем м╕жнародних змагань, а саме:
2013 р╕к - ср╕бн╕ призери м╕жнародного турн╕ру в ╤тал╕╖.
2014 р╕к - ср╕бн╕ призери м╕жнародного турн╕ру в Н╕дерландах.
2014 р╕к - переможц╕ м╕жнародного турн╕ру в Австр╕╖.
2015 р╕к - ср╕бн╕ призери Чемп╕онату св╕ту в Англ╕╖, де вибороли пут╕вку на Параол╕мп╕аду у Р╕о-де-Жанейро.
2016 р╕к — ПЕРЕМОГА на Параол╕мп╕йських ╕грах у Р╕о-де-Жанейро.

21.10.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ВИВЧЕННЯ ДОСВ╤ДУ ЗАКОРДОННИХ ПАРТНЕР╤В У СФЕР╤
ЗБЕРЕЖЕННЯ ╤СТОРИЧНИХ ПАМ'ЯТОК

З 22 по 23 вересня в рамках проекту «Урбан╕стичн╕ стратег╕╖ в ╕сторичних м╕стах, скерован╕ громадами» (COMUS) у В╕рмен╕╖ проходив 4-й Рег╕ональний сем╕нар з управл╕ння спадщиною. Делегатом в╕д нашого м╕ста його в╕дв╕дала заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяна Фесенко. Представник╕в COMUS гостинно приймали м╕ста ╢реван та ╫юмр╕.

В╕домо, що головною метою проекту ╓ припинення деградац╕╖ ╕сторичних об'╓кт╕в та територ╕й м╕сцево╖ громади, а саме, щоб спадщина була не лише збереженою, а й знайшла сво╓ м╕сце ╕ ц╕ль в урбан╕стичному простор╕ сучасних м╕ст. Кр╕м того, COMUS не ╓ ф╕нансовим проектом, в╕н скерований навчати й демонструвати шляхи вир╕шення проблем на живому приклад╕. Так, 25-26 липня представники укра╖нських м╕ст Прилуки та Жовква пройшли навчання у м╕ст╕ Бамберг (Бавар╕я, Н╕меччина), перебираючи досв╕д чи не найпрогресивн╕шо╖ кра╖ни у галуз╕ збереження ╕сторичних надбань.
Основною темою навчань у ╢реван╕ став вза╓мозв'язок м╕ж владою та громадою в процес╕ реконструкц╕╖ та застосування у повсякденному житт╕ пам'яток ╕сторично╖ спадщини. Адже думка громади та ╖╖ ╕нтереси — це основна ц╕ль впровадження ╕дей COMUS. В╕дв╕давши ╫юмр╕, делегати обговорювали конкретн╕ проблеми власних проект╕в.
Робоча група Прилук нин╕ розробля╓ п'ять проектних ╕дей, як╕ об'╓днан╕ одн╕╓ю загальною — створення культурно-мистецького простору не виключно для мешканц╕в нашого рег╕ону, а й митц╕в з закордону. Основним осередком цього простору, вбачають будинок Шкуратова — м╕сце, в якому мають знаходити сво╓ м╕сце художники, фотографи, музиканти, разом з тим площина, де могли б розм╕щуватися музейн╕ фонди... Довкола цього простору буде об'╓днана ╕сторична зона м╕ста — старе центральне кладовище, вулиця Г╕мназ╕йна, яка колись мала назву Ел╕тна, Парк Шевченка ╕ оглядовий майданчик.
Якщо спец╕ал╕стами нашого м╕ста, на баз╕ отриманих знань, буде створено достойний проект та вивчено вс╕ напрямки й результати його впровадження, можна буде розраховувати на спонсорськ╕ кошти для розробки проектно-кошторисно╖ документац╕╖. А побачивши привабливий та ц╕л╕сний макет, ╕нвесторам буде легше погодитися на вид╕лення ф╕нанс╕в для його реал╕зац╕╖.
До реч╕, наша кра╖на ╓дина, в╕д яко╖ участь в проект╕ беруть аж три м╕ста, що безумовно не може не радувати, адже прихильн╕сть ╓вропейських партнер╕в — це в╕рний крок у напрямку перспективно╖ сп╕впрац╕.ДОВ╤ДКОВО:
Проект COMUS - сп╕льний проект Ради ╢вропи ╕ ╢вропейсько╖ Ком╕с╕╖ «Урбан╕стичн╕ стратег╕╖ в ╕сторичних м╕стах, скерован╕ громадянами», спрямований на розробку ╕нновац╕йних моделей м╕ського планування, що сприяють розв’язанню практичних проблем в ╕сторичних м╕стах. Проект реал╕зу╓ться одночасно в 6 кра╖нах ╕н╕ц╕ативи ╢С «Сх╕дне партнерство»: Укра╖на, Груз╕я, Молдова, В╕рмен╕я, Азербайджан, Б╕лорусь. В основ╕ проекту лежать напрацювання попереднього «П╕лотного проекту з реаб╕л╕тац╕╖ культурно╖ спадщини ╕сторичних м╕ст» (2009-2011).
Проект передбача╓ комплексну вза╓мод╕ю орган╕в влади ус╕х р╕вн╕в ╕ м╕сцевих громад з метою покращення ╕снуючого м╕ського середовища невеликих ╕сторичних м╕ст, зупинення деградац╕╖ ╕сторичного середовища та заохочення м╕сцевих мешканц╕в до активно╖ участ╕ в процес╕ прийняття р╕шень ╕ розробки стратег╕╖ розвитку м╕ста.

06.10.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕╖ з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


П╤ДСУМКИ 17 СЕС╤╥ ПРИЛУЦЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИ

17 сес╕я Прилуцько╖ м╕сько╖ ради 7 скликання в╕дбулася 29 вересня. З 34 депутат╕в участь у зас╕данн╕ приймали 27. Окр╕м народних обранц╕в на чергову сес╕ю було запрошено т.в.о. начальника Прилуцько╖ м╕сцево╖ прокуратури Богдана Зар╕чанського, начальника м╕сцево╖ пол╕ц╕╖ Руслана Крахм╕льця, голову ради стар╕йшин м╕ста Михайла Ющенка та голову ветерансько╖ орган╕зац╕╖ м╕ста Прилуки Георг╕я Хот╕на.
Порядок денний м╕стив 18 планових та 2 додаткових питання. Першим ╕з допов╕ддю «Про стан законност╕, боротьби з╕ злочинн╕стю, охорони громадського порядку на територ╕╖ м╕ста Прилуки за п╕дсумками ╤ п╕вр╕ччя 2016 року» виступив начальник м╕сцево╖ пол╕ц╕╖ Руслан Крахм╕лець.╤нформац╕ю було взято до в╕дома та вир╕шено актив╕зувати роботу по забезпеченню громадського порядку та громадсько╖ безпеки на територ╕╖ м╕ста, спрямувати оперативно-розшуков╕ та сл╕дч╕ д╕╖ на розкриття ╕ розсл╕дування крим╕нальних правопорушень, забезпечити дотримання дисципл╕ни та законност╕ прац╕вниками в╕дд╕лу пол╕ц╕╖. З метою проф╕лактики, виявлення та запоб╕гання правопорушенням, розкриття злочин╕в забезпечити подальше в╕дпрацювання м╕крорайон╕в м╕ста. Ужити ряд заход╕в щодо охорони громадського порядку на територ╕╖ м╕ста у веч╕рн╕й та н╕чний час шляхом посилення патрулювання вулиць, паркових зон та ╕н.Наступним перед депутатським корпусом зв╕тував начальник комунального п╕дпри╓мства «Мун╕ципальна пол╕ц╕я» Микола ╤ваник. За ╤ п╕вр╕ччя п╕дпри╓мством розглянуто 215 усних звернень та 68 письмових заяв, виконано 47 доручень, складено 179 адм╕н╕стративних протоколи, з них 138 протокол╕в направлено до адм╕н╕стративно╖ ком╕с╕╖ виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради та 41 направлено для прийняття р╕шення за м╕сцем проживання правопорушника, винесено 54 приписи та 737 попереджень.
П╕д час реагування на усн╕ та письмов╕ звернення громадян щодо порушення правил благоустрою, паркування автомоб╕л╕в на територ╕ях зелених насаджень на власник╕в складено 52 адм╕н╕стративних протоколи, за складування в╕дход╕в, г╕лля у не в╕дведених м╕сцях та буд╕вельних матер╕ал╕в складено 7 протокол╕в, за спалювання в╕дход╕в та рослинних решток складено 3 протоколи, за утримання об’╓кт╕в благоустрою у не належному стан╕, невжиття протиожеледних заход╕в складено 11 протокол╕в, миття автомоб╕л╕в на територ╕ях зелених насаджень складено 4 протоколи, за самов╕льне зайняття земельно╖ д╕лянки п╕д городництво складено 6 протокол╕в, також за розклеювання оголошень та ╕нформац╕йно-аг╕тац╕йних плакат╕в, реклам у невизначених спец╕ально для цього м╕сцях складено 34 протоколи, але ╓ проблема в тому, що виконавця розклеювання за ско╓нням правопорушення важко застати, а замовники в основному з ╕нших м╕ст.
Зважаючи на слушн╕ зауваження до роботи п╕дпри╓мства прац╕вники КП «Мун╕ципальна пол╕ц╕я», планують сп╕льно з прац╕вниками Прилуцького в╕дд╕лу пол╕ц╕╖ посилити контроль, щодо запоб╕гання стих╕йно╖ торг╕вл╕ на територ╕╖ м. Прилуки, сп╕льно з головним спец╕ал╕стом сан╕тарно-еколог╕чного контролю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради продовжувати зд╕йснювати рейди в кожному м╕крорайон╕, щодо виявлення порушень «Правил благоустрою територ╕╖ м. Прилуки», а також проводити вдосконалення навичок та особистого профес╕йного розвитку.
Зв╕т про результати роботи тимчасово╖ контрольно╖ ком╕с╕╖ з перев╕рки якост╕ ремонтних роб╕т вулично-шляхово╖ мереж╕ м╕ста зачитав голова ц╕╓╖ ком╕с╕╖, депутат Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Микола Рожко. Зауваження та пропозиц╕╖ експертно╖ ком╕с╕╖ п╕д час усього пер╕оду ведення ремонтних роб╕т на думку депутат╕в ради та м╕ського голови були д╕йсно слушними. Напевно саме тому цього року асфальтне покриття укладали краще н╕ж будь-коли.
Зважаючи на ╕н╕ц╕ативу Ольги Попенко, кр╕м обсягу та якост╕ сутт╓во знизилася ще й варт╕сть послугу, б╕льш н╕ж на сто гривень за квадратний метр. Зв╕т тимчасово╖ ком╕с╕╖ було взято до в╕дома ╕з доповненнями, як╕ запропонував депутат Олександр Козик, а саме: вивчити можлив╕сть та доц╕льн╕сть створення м╕ського комунального п╕дпри╓мства з ремонту дорожнього покриття, адже контролювати роботу власного п╕дпри╓мства м╕сту буде набагато легше та виг╕дн╕ше.
Одноголосно депутатами було затверджено низку проект╕в р╕шень: «Про внесення зм╕н до структури ╕ чисельност╕ та затвердження Положення про Прилуцький м╕ський центр соц╕альних служб для с╕м’╖, д╕тей та молод╕ у нов╕й редакц╕╖», «Про Доповнення до Плану д╕яльност╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради з п╕дготовки проект╕в регуляторних акт╕в на 2016 р╕к», «Про затвердження Положення про громадський (партиципаторний) бюджет м. Прилуки у нов╕й редакц╕╖», за яким кр╕м особистого голосування за проекти, що беруть участь у конкурс╕ буде введено електронне, а також в╕дтерм╕новано дату к╕нцевого п╕драхунку голос╕в не п╕зн╕ше 10 листопада.
Р╕шенням ради було внесено зм╕ни до Статуту комунального п╕дпри╓мства «Прилукижитлобуд» й передбачено вид╕лення додаткових кошт╕в на придбання матер╕ал╕в для ремонту покр╕вель багатоквартирних будник╕в. Статут комунального п╕дпри╓мства «Послуга» також було зб╕льшено на в╕с╕мдесят тисяч гривень для придбання додаткових б╕отуалет╕в.
«Про затвердження списку учасник╕в бойових д╕й, як╕ мають п╕льги в╕дпов╕дно до м╕сько╖ Програми «П╕льги м╕сцево╖ влади на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку учасникам бойових д╕й, як╕ брали участь в антитерористичн╕й операц╕╖, с╕м’ям во╖н╕в загиблих (померлих) в Афган╕стан╕ та п╕д час участ╕ в антитерористичн╕й операц╕╖, захищаючи незалежн╕сть, суверен╕тет та територ╕альну ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни, ╕нвал╕дам по зору – членам УТОС, сп╕лц╕ ветеран╕в Афган╕стану на 2016 – 2018 роки» допов╕ла начальник управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради Ганна Малиш.
Про внесення зм╕н до Положення про Почесну грамоту виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в частин╕ розм╕ру виплати грошово╖ винагороди допов╕в зав╕дувач сектора по робот╕ з кадрами м╕сько╖ ради Олег Касьян. В╕дтепер за Положенням суми грошово╖ винагороди зб╕льшено на сто гривень кожну.
Проекти р╕шень «Про втрату чинност╕ р╕шення м╕сько╖ ради», «Про втрату чинност╕ р╕шення м╕сько╖ ради (8 сес╕я 6 скликання) в╕д 5 травня 2011 року № 13 «Про затвердження «Положення про порядок отримання дозв╕льних документ╕в на перепланування та/або переобладнання об’╓кт╕в м╕стобудування», «Про виконання зауважень та пропозиц╕й, доручень виборц╕в, озвучених депутатами на 15 сес╕╖ м╕сько╖ ради 7 скликання в╕д 28 липня 2016 року при розгляд╕ питання «Р╕зне», «Про унесення зм╕н до ком╕с╕╖» та «Про надання згоди на передачу земельних д╕лянок» затверджувалися без особливих обговорень, адже напередодн╕ розглядалися на зас╕данн╕ пост╕йних депутатських ком╕с╕й.
Проекти р╕шень, як╕ м╕стять ╕нформац╕ю з обмеженим доступом мали наступн╕ назви:
Про проведення експертно╖ грошово╖ оц╕нки земельних д╕лянок; Про продаж земельних д╕лянок нес╕льськогосподарського призначення власникам об’╓кт╕в нерухомого майна, розм╕щеного на цих д╕лянках;
Про вир╕шення питань землекористування та питання «Р╕зне».

30.09.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕╖ з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ПРО РОБОТУ МАЛИХ П╤ДПРИ╢МСТВ

У 2015 роц╕ в м.Прилуках фактично реал╕зовували продукц╕ю, товари та надавали послуги 270 малих п╕дпри╓мств (5% в╕д загально╖ к╕лькост╕ малих п╕дпри╓мств област╕), з яких переважна частина (218, або 81%) належить до м╕кроп╕дпри╓мств.
У розрахунку на 10 тис. ос╕б наявного населення м╕ста припадало 47 малих п╕дпри╓мств (в област╕ – 54 ).
На малих п╕дпри╓мствах м╕ста працювали 1725 ос╕б, що складало 27% в╕д загально╖ к╕лькост╕ найманих прац╕вник╕в. У середньому на одному малому п╕дпри╓мств╕ працювали 6 ос╕б.
Мал╕ п╕дпри╓мства реал╕зували продукц╕╖ (товар╕в, послуг) на 879 млн.грн, або 6% загальнообласного обсягу. Внесок малого б╕знесу в загальний обсяг реал╕зовано╖ продукц╕╖ суб’╓кт╕в п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ м╕ста становив 8% (на Черн╕г╕вщин╕ загалом – 23%).
Ф╕нансовий результат малих п╕дпри╓мств до оподаткування у 2015р. становив 39 млн.грн прибутку. Частка прибуткових малих п╕дпри╓мств району становила 79%.05.09.2016 Головне управл╕ння статистики у Черн╕г╕вськ╕й област╕


ДЕМОГРАФ╤ЧНА СИТУАЦ╤Я В М.ПРИЛУКАХ ТА В ПРИЛУЦЬКОМУ РАЙОН╤
В С╤ЧН╤–ЧЕРВН╤ 2016 РОКУ

На 1 липня 2016р. чисельн╕сть наявного населення в м.Прилуках становила, за оц╕нкою, 56,8 тис. ос╕б, у Прилуцькому район╕ – 35,4 тис. ос╕б (10,8 – у м╕ських поселеннях, 24,6 – у с╕льськ╕й м╕сцевост╕).
У с╕чн╕–червн╕ п.р. в м╕ст╕ на св╕т з´явилася 221 дитина (110 хлопчик╕в та 111 д╕вчаток). Показник народжуваност╕ склав 7,8 новонароджених у розрахунку на 1000 наявного населення проти 9,0 у в╕дпов╕дному пер╕од╕ 2015р. У район╕ народилися 142 малюки (70 хлопчик╕в та 72 д╕вчинки), або 8 новонароджених на кожну тисячу жител╕в (у с╕чн╕–червн╕ 2015р. – 7,2).
Прилучанок, як╕ народили перв╕стк╕в, було 57%, жительок району – 46%. Двом наймолодшим мамам виповнилося 15 рок╕в, а найстарш╕й мам╕ в м╕ст╕ – 43 роки, у район╕ – 41 р╕к. Середн╕й в╕к матер╕ на час народження дитини склав: у м╕ст╕ – 27,4 року, у район╕ – 25,9 року. Поза шлюбом народився кожен сьомий малюк у м╕ст╕ та кожен трет╕й – у район╕.
У с╕чн╕–червн╕ 2016р. померла 481 особа в м.Прилуках та 444 особи в район╕. Р╕вень смертност╕ становив, в╕дпов╕дно, 17,0 та 25,2 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середн╕й в╕к померлих чолов╕к╕в, як у м╕ст╕, так ╕ в район╕ становив 67 рок╕в, ж╕нок – 75 рок╕в та 79 рок╕в в╕дпов╕дно.

05.09.2016 Головне управл╕ння статистики у Черн╕г╕вськ╕й област╕


ЗАС╤ДАННЯ 16 ЧЕРГОВО╥ СЕС╤╥ ПРИЛУЦЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИЗас╕дання 16 сес╕╖ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбулося 25 серпня. Порядок денний м╕стив п'ятнадцять проект╕в р╕шень, кожен з яких було розглянуто й ухвалено б╕льш╕стю депутатських голос╕в.
Першим питанням депутати розглянули затвердження Статуту Прилуцько╖ г╕мназ╕╖ № 1 ╕м. Георг╕я Вороного Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕ в нов╕й редакц╕╖. Директор навчального закладу Ольга Рогальова, скориставшись нагодою, подякувала меру м╕ста та депутатському корпусу за сприяння в реконструкц╕╖ ╤ корпусу г╕мназ╕╖. Й пов╕домила, що буд╕вля абсолютно безпечна для школяр╕в, як╕ прийдуть на навчання 1 вересня.
Про виконання бюджету м╕ста за ╤ п╕вр╕ччя 2016 року допов╕ла начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради Олена Ворона.
З ╖╖ сл╕в стало в╕домо, що за результатами ╤ п╕вр╕ччя 2016 року до загального фонду бюджету м╕ста моб╕л╕зовано 198744,0 тис. грн при уточнених бюджетних призначеннях 190168,5 тис. грн. (104,5 %), з них власних доход╕в – 84613,6 тис. грн при уточненому план╕ 66502,6 тис. грн. (127,2 %), оф╕ц╕йних трансферт╕в отримано на суму 114130,4 тис. грн. (92,3 %), у т. ч. стаб╕л╕зац╕йно╖ дотац╕╖ – 3980,0 тис. грн, субвенц╕й – 110150,4 тис. грн. Також начальник ф╕нв╕дд╕лу представила проекти р╕шень «Про внесення зм╕н до р╕шення м╕сько╖ ради в╕д 24 грудня 2015 року №3 «Про бюджет м╕ста на 2016 р╕к» та «Про зм╕ни бюджетних призначень м╕ського бюджету».
Наступним проектом р╕шення було розглянуто затвердження Статуту комунального п╕дпри╓мства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕. За ним кап╕тал комунального п╕дпри╓мства зб╕льшили на 500 000,00 грн.
Головний л╕кар комунального л╕кувально-проф╕лактичного закладу «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» Лариса ╤вченко допов╕ла «Про розмежування первинно╖ ╕ вторинно╖ медично╖ допомоги». Р╕шення ухвалено з метою забезпечення завершення структурного, функц╕онального та ф╕нансово – економ╕чного розмежування первинно╖ ╕ вторинно╖ медично╖ допомоги, виконання пр╕оритетних завдань медично╖ галуз╕ в╕дпов╕дно до визначених чинним законодавством норм. Воно вимага╓ вжити заходи пов’язан╕ з реорган╕зац╕╓ю централ╕зовано╖ бухгалтер╕╖ комунального л╕кувально-проф╕лактичного закладу «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» та затвердити Статут комунального закладу «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги» у нов╕й редакц╕╖. Адже зовс╕м скоро первинна й вторинна медицини м╕ста ф╕нансуватимуться окремо: центральна л╕карня з обласного бюджету, а центр первинно╖ медико – сан╕тарно╖ допомоги з м╕ського.
Пленарне зас╕дання позачергово╖ сес╕╖ м╕сько╖ ради проходило виважено та конструктивно.

Результати по╕менного голосування 16 сес╕╖ м╕сько╖ ради (додаються).6кБ
Скачати

25.08.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


РОЗВИТОК М╤СТА В ТВО╥Х РУКАХ!

    

Долучившись до м╕жнародного Проекту Фундац╕╖ польсько-укра╖нсько╖ сп╕впрац╕ ПАУС╤ «Громадський бюджет – сп╕льний усп╕х активних громадян та в╕дкрито╖ влади» м╕сто Прилуки вже цього року отримало можлив╕сть впровадити нову модель сп╕впрац╕ влади та громади – громадський бюджет.

Посадовц╕ м╕сько╖ ради та громадськ╕ актив╕сти вивчили досв╕д ╕нших укра╖нських та польських м╕ст, напрацювали в╕дпов╕дн╕ документи. На останн╕й сес╕╖ м╕сько╖ ради, що в╕дбулася наприк╕нц╕ липня, депутати одноголосно затвердили Положення про громадський (партиципаторний) бюджет м. Прилуки.
В╕дпов╕дно до Положення загальний обсяг громадського (партиципаторного) бюджету м╕ста Прилуки на бюджетний р╕к склада╓ один в╕дсоток обсягу власних доход╕в загального фонду бюджету м╕ста, а це близько 1,5 млн. грн.
Кошти спрямовуються на реал╕зац╕ю кращих проект╕в розвитку м╕ста, як╕ над╕йшли до м╕сько╖ ради в╕д мешканц╕в м╕ста.
За рахунок кошт╕в громадського бюджету в м. Прилуки можуть реал╕зовуватись мал╕ та велик╕ проекти. При цьому обсяг витрат на реал╕зац╕ю малого проекту не повинен перевищувати 50 тис. грн., великого 500 тис. гривень.
Проекти повинн╕ бути спрямован╕ на пол╕пшення комфорту проживання мешканц╕в та естетичного вигляду м╕ста, сприяти соц╕ально-економ╕чному, культурному ╕ просторовому розвитку, впровадженню сучасних ╕нновац╕йних тенденц╕й в ус╕х сферах житт╓д╕яльност╕ м╕ста (не пов’язан╕ з поточною роботою у в╕дпов╕дних галузях ╕ сферах д╕яльност╕ та поточним утриманням бюджетних установ).
Проекти можуть подавати прилучани в╕ком в╕д 16 рок╕в.
Проекти подаються до м╕сько╖ ради за ╓диною обов’язковою для заповнення формою, що м╕стить розд╕ли щодо опису проекту. Також ма╓ бути п╕дтримка не менше 15 мешканц╕в м╕ста.
До проект╕в ставляться вимоги:
- проект не суперечить чинному законодавству Укра╖ни;
- реал╕зац╕я проекту належить до компетенц╕╖ виконавчих орган╕в м╕сько╖ ради;
- проект у сфер╕ просторового розвитку ма╓ в╕дпов╕дати Генеральному плану м╕ста, ╕нш╕й м╕стобуд╕вн╕й документац╕╖ та реал╕зовуватись на землях та об’╓ктах, як╕ належать до комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста;
- проект повинен бути реал╕зований протягом одного бюджетного року ╕ спрямований на к╕нцевий результат.
Подан╕ пропозиц╕╖ будуть проанал╕зован╕ фах╕вцями щодо можливост╕ та реальност╕ впровадження.
Кращ╕ проекти серед тих, як╕ отримали позитивну попередню оц╕нку проф╕льних фах╕вц╕в, визначаються шляхом загальном╕ського голосування , яке в╕дбудеться у жовтн╕ в ком╕тетах самоорган╕зац╕╖ населення, б╕бл╕отеках, м╕ськ╕й рад╕. Кожен прилучанин в╕ком в╕д 16 рок╕в зможе проголосувати за 1 великий та за 1 малий проект протягом 15 дн╕в.
Отже, найближчими днями буде оголошено прийом проект╕в в╕д прилучан, який триватиме 30 дн╕в.


11.08.2016 В╕дд╕л економ╕ки м╕сько╖ ради


НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМ╤ М╤СЬКОГО ГОЛОВИ

М╕ський голова Ольга Попенко 10 серпня 2016 року провела особистий прийом громадян.На прийом╕ були присутн╕ депутат м╕сько╖ ради Дмитро Волошин, начальник юридичного в╕дд╕лу м╕сько╖ ради Валентина Горбач, посадов╕ особи м╕сько╖ ради та кер╕вники комунальних п╕дпри╓мств м╕ста, до повноважень яких в╕дноситься вир╕шення питань, порушених у зверненнях громадян.
На прийом звернулося 20 жител╕в м╕ста, заре╓стровано 18 усних звернень, з них 2 колективних та 2 письмових. У зверненнях прилучани порушували питання щодо ремонту прибудинкових територ╕й, ремонту покр╕вель багатоквартирних будинк╕в, зр╕зання авар╕йних дерев, встановлення автономного опалення у квартирах багатоквартирних будинк╕в, вир╕шення житлових питань, землекористування, працевлаштування, буд╕вництва, питання режиму роботи ц╕лодобових заклад╕в торг╕вл╕ та ╕н.На 6 звернень надано роз’яснення м╕ським головою п╕д час особистого прийому, на решту звернень надан╕ в╕дпов╕дн╕ доручення щодо розгляду посадовими особами м╕сько╖ ради, до повноважень яких в╕дноситься вир╕шення питань, порушених у зверненнях.
Про результати розгляду заявник╕в буде про╕нформовано у визначений законодавством терм╕н.

11.08.2016 Головний спец╕ал╕ст громадсько╖ приймальн╕ м╕сько╖ ради, Олена Опанасенко


"РОЗУМНА РАДА" КОШТОМ ╢С/ПРООН

Коштом сп╕льного проекту ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» у Прилуках реал╕зують «Розумну раду».Суть проекту поляга╓ у встановленн╕ техн╕чного забезпечення електронного голосування п╕д час сес╕йних зас╕дань. З часу, коли Верховна Рада Укра╖ни ухвалила Закон «Про внесення зм╕н до статт╕ 59 Закону Укра╖ни "Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕" (щодо по╕менних голосувань)», депутати м╕сько╖ ради проводять так звану «перекличку», що займа╓ багато часу.
Електронне голосування вже впроваджено в багатьох пров╕дних м╕стах Укра╖ни, але влада Прилук не захот╕ла жертвувати м╕ським бюджетом й в╕днайшла спонсорський шлях вир╕шення питання. Про те як отримати ф╕нансову п╕дтримку на зас╕данн╕ робочих груп з членами ╢С/ПРООН сп╕лкувалися Прилуцький м╕ський голова Ольга Попенко та посадовц╕ м╕сько╖ ради. Слушн╕ пропозиц╕╖ щодо техн╕чного забезпечення «Розумно╖ ради» вносив екс-мер Дмитро Барнаш. Його багатор╕чний досв╕д та п╕дпри╓мницька д╕яльн╕сть пов'язана з комп'ютерними технолог╕ями дозволили зважити нюанси й переваги р╕зних тип╕в можливого програмного забезпечення.
Для реал╕зац╕╖ проекту необх╕дно у стислий терм╕н п╕дготувати пакет документ╕в. Адже вт╕лити у життя «Розумну раду» необх╕дно до с╕чня 2017 року. Тож, якщо вдасться долучити ╕нвесторськ╕ кошти, м╕сто отрима╓ переваги, серед яких: швидка ╕ над╕йна система по╕менних голосувань, можлив╕сть запровадження онлайн-приймалень кожного депутата, економ╕я на друц╕ проект╕в р╕шень та ╕ншо╖ необх╕дно╖ п╕д час зас╕дань документац╕╖. Та це не ╓дина гарна зв╕стка озвучена на з╕бранн╕.У четвер делегац╕я сп╕льного проекту ╢вропейського Союзу та Програми розвитку ООН «М╕сцевий розвиток, ор╕╓нтований на громаду» п╕дписала угоду про сп╕впрацю з ОСББ «Квартал-Прилуки» (Вокзальна, 40). За умовами яко╖ Проект ф╕нансуватиме б╕льш╕сть витрат на кап╕тальний ремонт (термомодерн╕зац╕ю) покр╕вл╕ та вх╕дних груп багатоквартирного будинку.

05.08.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


╢ДИНА ПРОГРАМА П╤ДТРИМКИ УЧАСНИК╤В БОЙОВИХ Д╤Й СТАЛА ПЛАНОМ ЗАХОД╤В

Сп╕льне обговорення в╕дпов╕дальних посадовц╕в м╕сько╖ ради з головами громадських орган╕зац╕й ц╕льових програм Прилук в╕дбулося 4 серпня. Учасники бойових д╕й, зокрема антитерористично╖ операц╕╖, вимагали створення ╓дино╖ програми п╕дтримки, яка б об'╓днувала пункти соц╕ально╖ допомоги вс╕х уже д╕ючих програм. Мова йде про геро╖в АТО, в╕йни в Афган╕стан╕, Велико╖ В╕тчизняно╖ та л╕кв╕датор╕в насл╕дк╕в авар╕╖ на Чорнобильськ╕й АЕС.М╕ський голова з розум╕нням в╕днеслася до бажання ╕н╕ц╕атор╕в зустр╕ч╕, але нагально╖ потреби, а головне, можливост╕ у розробленн╕ цього виду документу нема╓.
У м╕ст╕ усп╕шно д╕ють ╕ ф╕нансуються 11 ц╕льових програм, як╕ м╕стять пункти про допомогу цим категор╕ям жител╕в м╕ста. Вони розроблен╕ р╕зними управл╕ннями, охоплюють р╕зн╕ галуз╕ (медицина, осв╕та, комунальна сфера), терм╕ни д╕╖ та розм╕р ф╕нансування. Наприклад, за безкоштовне харчування д╕тей в╕дпов╕да╓ управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради, а за пут╕вки до табор╕в в╕дпочинку управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради.
Питання як об'╓днати ус╕ ц╕ програми, кожна з яких вимага╓ окремого внесення зм╕н виконавчим ком╕тетом, а дал╕ депутатами ради, ╕ стов╕дсотково ф╕нансу╓ закладен╕ в не╖ потреби, з ф╕нансового й техн╕чного боку ╓ занадто складним. А вимоги до його виконання не зрозум╕лими.
У процес╕ обговорення виявилося, що вимоги громадських орган╕зац╕й ╓ значно прост╕шими, н╕ж уявляли члени виконавчого ком╕тету. Учасники ГО потребують не ╓дино╖ програми, а доступно╖ й узагальнено╖ ╕нформац╕╖ про те, як╕ ж п╕льги вони мають ╕ хто ╖х забезпечу╓. Такий висновок зробила заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяна Фесенко. Вона запропонувала, зам╕сть того, щоб проводити зм╕ни д╕╓вих документ╕в, розробити план заход╕в з реал╕зац╕╖ п╕дтримки учасник╕в АТО, член╕в ╖хн╕х с╕мей ╕ т.д. У цьому план╕ буде зазначено перел╕к програм, терм╕ни ╖хнього виконання та в╕дпов╕дальних ос╕б. В╕н передбачить зв╕тн╕сть виконавц╕в, за якою стежитимуть громадськ╕ орган╕зац╕╖ та м╕ська рада.
Кожен з присутн╕х лишився задоволеним сп╕льним ╕ простим р╕шенням. Дуже часто головна проблема кри╓ться саме у непорозум╕нн╕ стор╕н. Варто лише в╕дкинути категоричн╕сть ╕ почути один одного, питання вир╕шуються.

04.08.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ВИКОНКОМ П╤ДТРИМАВ Р╤ШЕННЯ ПРО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Д╤ТЕЙ ЗАГИБЛИХ ГЕРО╥В У ПОЧАТКОВИХ СПЕЦ╤АЛ╤ЗОВАНИХ МИСТЕЦЬКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

П╕д час зас╕дання виконавчого ком╕тета Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, яке в╕дбулося 3 серпня, члени органу влади розглянули та затвердили 14 в╕дпов╕дних р╕шень.Першим питанням заслухали проект про х╕д виконання р╕шення «Про затвердження плану заход╕в з п╕дготовки та проведення Миколиного ярмарку в м. Прилуки у 2016 роц╕». Допов╕дач проекту р╕шення Юл╕я Семен╕ченко, головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу культури ╕ туризму м╕сько╖ ради, розпов╕ла про зах╕д, як в╕н в╕дбувася та чи вдалося в його рамках вт╕лити ус╕ запланован╕ д╕╖. Другий проект, представлений спец╕ал╕стом, стосу╓ться розм╕ру батьк╕всько╖ плати та додаткових п╕льг по оплат╕ за навчання д╕тей у початкових спец╕ал╕зованих мистецьких навчальних закладах м╕ста Прилуки. З доповненнями виконком погодив р╕шення зняти п'ятдесят в╕дсотк╕в вартост╕ сплати за навчання б╕льшост╕ категор╕й городян, як╕ претендують на п╕льгу. Безкоштовно навчатися в осв╕тн╕х мистецьких закладах (музичн╕й школ╕ ╕м. Л.М.Ревуцького та школ╕ мистецтв) зможуть д╕ти ос╕б, як╕ загинули або померли внасл╕док поранення, контуз╕╖ чи кал╕цтва, одержаних на в╕йн╕ чи п╕д час л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в авар╕╖ на Чорнобильськ╕й АЕС та д╕ти з багатод╕тних с╕мей.Низку орган╕зац╕йних проект╕в р╕шень про утворення ком╕с╕й та робочих груп представила Ганна Малиш, начальник управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради.
«Про проведення в м╕ст╕ Прилуки м╕сячника п╕дтримки п╕дпри╓мництва» та «Про провадження торговельно╖ д╕яльност╕ за межами торговельних прим╕щень на територ╕╖ об’╓кт╕в благоустрою м╕ста Прилуки» розпов╕в заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Олександр Сивенко.Начальник в╕дд╕лу комунально╖ власност╕ м╕сько╖ ради Владислав ╤вченко представив проект р╕шення «Про оренду, передачу та списання майна. А начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради Олена Ворона виступила, представляючи проекти «Про вид╕лення кошт╕в для надання матер╕ально╖ допомоги» та «Вид╕лення кошт╕в на проведення культурних заход╕в».
Наприк╕нц╕ зас╕дання члени виконкому розглянули проекти р╕шень, як╕ м╕стять ╕нформац╕ю з обмеженим доступом:
Про розгляд заяв п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й, установ та громадян м╕ста стосовно буд╕вництва;

Про розгляд заяви стосовно звернення до суду ╕з заявою про визнання особи нед╕╓здатною та призначення оп╕кунства;

Про взяття на квартирний обл╕к, пол╕пшення житлових умов, переоформлення особового рахунку та договору найму житлового прим╕щення;

Про дозв╕л на ре╓страц╕ю м╕сця проживання.

03.08.2016 Сектор ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ДЕЛЕГАЦ╤Я З ПРИЛУК УЗЯЛА УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНОМУ СЕМ╤НАР╤ В Н╤МЕЧЧИН╤24-27 липня 2016 року у рамках проекту «Урбан╕стичн╕ стратег╕╖ в ╕сторичних м╕стах, скерован╕ громадами»(COMUS) реал╕зован╕ у сп╕впрац╕ М╕н╕стерства культури та Ради ╢вропи ╕ ╢вропейсько╖ Ком╕с╕╖, делегац╕я з м.Прилуки у склад╕ заступника м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяни Фесенко та директора Прилуцького кра╓знавчого музею Тетяни Зоць узяла участь у навчальному сем╕нар╕ у м. Бамберг (Н╕меччина).У рамках проекту учасники мали можлив╕сть познайомитися з практичними прикладами, зокрема: сп╕льн╕ обговорення та участь громади у збереженн╕ культурно╖ спадщини, збереження спадщини на приклад╕ колишнього бенедиктинського монастиря Святого Михайла, познайомилися з процесом бачення та обговорення п╕дходу до управл╕ння всесв╕тньо╖ спадщини Бамберга у зв'язку з новою м╕ською концепц╕╓ю охорони культурно╖ спадщини Бавар╕╖, упровадження шк╕льних осв╕тн╕х програм щодо всесв╕тньо╖ спадщини.Учаснику мали можлив╕сть в╕дв╕дати музей сад╕вник╕в, винороб╕в та М╕жнародний Будинок художник╕в Villa Concordia. За результатами по╖здки заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяна Фесенко проведе кер╕вну нараду з проф╕льними директорами заклад╕в культури та осв╕ти м╕ста Прилуки.

29.07.2016


НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМ╤ М╤СЬКОГО ГОЛОВИ

М╕ський голова Ольга Попенко 27 липня 2016 року провела особистий прийом громадян.
На прийом╕ були присутн╕ депутат м╕сько╖ ради Олександр Правосуд, начальник юридичного в╕дд╕лу м╕сько╖ ради Валентина Горбач, посадов╕ особи м╕сько╖ ради та кер╕вники комунальних п╕дпри╓мств м╕ста, до повноважень яких в╕дноситься вир╕шення питань, порушених у зверненнях громадян.На прийом╕ побували 21 прилучанин, як╕ п╕дн╕мали питання щодо ремонту дор╕г та прибудинкових територ╕й, ремонту покр╕вель багатоквартирних будинк╕в, зр╕зання авар╕йних дерев, встановлення автономного опалення у квартирах багатоквартирних будинк╕в, вир╕шення житлових питань, землекористування та ╕н.
На 7 звернень надано роз’яснення м╕ським головою п╕д час особистого прийому, на решту звернень надан╕ в╕дпов╕дн╕ доручення щодо розгляду посадовими особами м╕сько╖ ради, до повноважень яких в╕дноситься вир╕шення питань, порушених у зверненнях.
Про результати розгляду звернень заявник╕в буде про╕нформовано у визначений законодавством терм╕н.

28.07.2016 Начальник громадсько╖ приймальн╕ м╕сько╖ ради, Людмила ПашукНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design