о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

Арх╕в новин м╕ста

ТРЕН╤НГ “ВЗА╢МОД╤Я ОРГАН╤В ДЕРЖАВНОГО РЕ╢СТРУ ВИБОРЦ╤В З ВИБОРЧИМИ КОМ╤С╤ЯМИ”

    28 лютого 2018 року, в╕дпов╕дно до листа Черн╕г╕всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ в╕д 21 лютого 2018 року №21-29-281 Центральною виборчою ком╕с╕╓ю сп╕льно з М╕жнародною фундац╕╓ю виборчих систем (IFES) у прим╕щенн╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради було орган╕зовано та проведено трен╕нг на тему «Вза╓мод╕я орган╕в Державного ре╓стру виборц╕в та виборчих ком╕с╕й» для прац╕вник╕в орган╕в Державного ре╓стру виборц╕в.


У даному трен╕нгу взяли участь начальник в╕дд╕лу ведення Державного ре╓стру виборц╕в м╕сько╖ ради Чумак Марина Григор╕вна, головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу Антоненко Людмила Павл╕вна, пров╕дний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу Чм╕ль Серг╕й Валер╕йович, а також прац╕вники в╕дд╕л╕в ведення Державного ре╓стру виборц╕в Н╕жинсько╖ м╕сько╖ ради, Варвинсько╖, ╤чнянсько╖, Н╕жинсько╖, Прилуцько╖, Ср╕бнянсько╖, та Талала╖всько╖ районних державних адм╕н╕страц╕й. Навчання проводили тренери, як╕ пройшли в╕дпов╕дну п╕дготовку у Центр╕ управл╕ння навчанням учасник╕в виборчих процес╕в при Центральн╕й виборч╕й ком╕с╕╖.

Мета даного заходу була спрямована на покращення координац╕йно╖ роботи орган╕в Державного ре╓стру виборц╕в та виборчих ком╕с╕й п╕д час проведення р╕зних вибор╕в. Розглядалися питання системи ╕ повноваження орган╕в ДРВ та виборчих ком╕с╕й, а також напрямки ╕ механ╕зми ╖х вза╓мод╕╖ на кожному з етап╕в виборчого процесу. Увага зверталася на особливост╕ передач╕ ╕нформац╕╖ до Центрально╖ виборчо╖ ком╕с╕╖ п╕д час п╕дготовки та проведення м╕сцевих вибор╕в. Наприк╕нц╕ трен╕нгу учасники взяли участь у моделюванн╕ голосування, п╕д час якого детально ознайомилися ╕з роботою д╕льнично╖ виборчо╖ ком╕с╕╖ з╕ списками виборц╕в у день голосування.

Узявши участь у трен╕нгу, учасники мали можлив╕сть поглибити та вдосконалити сво╖ знання з нормативно-законодавчо╖ бази, набути практичних навичок та ум╕нь, обм╕нятися досв╕дом роботи з колегами. Трен╕нг був ефективним та результативним.

За результатом участ╕ у трен╕нгу було зд╕йснено перев╕рку знань шляхом тестування та видано в╕дпов╕дн╕ сертиф╕кати учасника трен╕нгу.

Набут╕ знання та досв╕д прац╕вники в╕дд╕лу будуть використовувати у сво╖й подальш╕й робот╕.

02.03.2018 В╕дд╕л Державного ре╓стру виборц╕в Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


20 ЛЮТОГО ‒ ДЕНЬ ГЕРО╥В НЕБЕСНО╥ СОТН╤Сьогодн╕, 20 лютого, у рамках вшанування пам’ят╕ борц╕в за волю та г╕дн╕сть Укра╖ни б╕ля банера Небесно╖ Сотн╕ в╕дбулися загальном╕ськ╕ заходи: м╕тинг-рекв╕╓м «Героям слава» та покладання кв╕т╕в до банера ╕ пам'ятного знака во╖нам АТО, як╕ загинули за Незалежн╕сть Укра╖ни.

Участь у заход╕ взяли представники влади м╕ста, громадськ╕ орган╕зац╕╖, студентська та учн╕вська молодь Прилук.

До присутн╕х патр╕от╕в звернулася м╕ський голова Ольга Попенко, яка нагадала, що на Майдан╕ загинули кращ╕ з кращих, адже вони в╕дстоювали право кожного з укра╖нц╕в жити у в╕льн╕й, кв╕туч╕й та незалежн╕й кра╖н╕, стати кращими й докласти максимум зусиль для зм╕ни усього, що нас оточу╓. Ольга Михайл╕вна закликала прилучан жити в мир╕ й служити миров╕ довкола себе.П╕д час м╕тингу до мешканц╕в м╕ста звернулась ╕ громадська актив╕стка, учасниця Революц╕╖ Г╕дност╕ Ольга Костюк. Ольга ╤ван╕вна висловила власне бачення й оц╕нку под╕й на Майдан╕, спонукала прилучан перестати плакати за втратами укра╖нських син╕в й зробити усе можливе, щоб спокутувати ц╕ну ╖хньо╖ кров╕, вчинками, що продовжать справу Геро╖в Небесно╖ Сотн╕.

Головною метою орган╕зац╕╖ заход╕в було вшанування вшанування в╕дваги, сили духу ╕ ст╕йкост╕ громадян, як╕ в╕ддали сво╓ життя п╕д час Революц╕╖ г╕дност╕ (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ╕деали демократ╕╖, в╕дстоюючи права ╕ свободи людини, ╓вропейське майбутн╓ Укра╖ни. Ми ними пиша╓мося. Ми ╖х пам’ята╓мо. ╤ завжди будемо пам’ятати!

20.02.2018 Прес-секретар м╕сько╖ ради Любов Рубан


П╤ДСУМКИ КОНКУРСУ НА ВРУЧЕННЯ Л╤ТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКО╥ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ЛЮБОВ╤ ЗАБАШТИ "КВ╤Т ПАПОРОТ╤"-2017


П╕дведено п╕дсумки конкурсу л╕тературно-мистецько╖ прем╕╖ ╕мен╕ Любов╕ Забашти «Кв╕т папорот╕»-2017.

Переможцем у ном╕нац╕╖ «Лауреат» став М╕рчук Володимир Васильович за доб╕рку фотограф╕й останн╕х рок╕в.

╤ м╕сце у ном╕нац╕╖ «Дипломант» виборола Анна Олекс╕╓нко за п╕дб╕рку роб╕т з образотворчого мистецтва у р╕зних техн╕ках.

╤╤ м╕сце у ном╕нац╕╖ «Дипломант» отримала Анастас╕я Коцюбинська за мистецький доробок ╕з образотворчого мистецтва.

╤╤╤ м╕сце у ном╕нац╕╖ «Дипломант» пос╕в колектив творчого об’╓днання «Суз╕р’я» рукод╕льниць Прилуцько╖ г╕мназ╕╖ №5 ╕мен╕ В. Затолк╕на за роботи декоративно-прикладного мистецтва в р╕зних техн╕ках.

Святкове нагородження переможц╕в та учасник╕в в╕дбудеться 27 лютого о 13:00 у Прилуцькому м╕ському будинку культури.

За ╕нформац╕╓ю в╕дд╕лу культури ╕ туризму м╕сько╖ ради


БРИТ╤Ш АМЕРИКАН ТОБАККО ВИЗНАНО ОДНИМ ╤З НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦ╤В ╢ВРОПИ ТА УКРА╥НИ У 2018 РОЦ╤

    Брит╕ш Американ Тобакко отримала почесне оф╕ц╕йне визнання в╕д досл╕дницького ╤нституту Top Employers за висок╕ стандарти HR практики та системн╕сть роботи над покращенням умов прац╕ для сво╖х сп╕вроб╕тник╕в.

Щороку ╤нститут Top Employers проводить м╕жнародн╕ досл╕дження, за якими визначають пров╕дних роботодавц╕в у св╕т╕ – тих, хто пропону╓ в╕дм╕нн╕ умови роботи, п╕дтриму╓ та розвива╓ таланти на вс╕х р╕внях орган╕зац╕╖, та прагне пост╕йного вдосконалення практик роботи з персоналом. У 2018 роц╕ Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на отримала дв╕ нагороди - Top Employer Europe 2018 (Кращий роботодавець ╢вропи) та Top Employer Укра╖на 2018 (Кращий роботодавець Укра╖ни).

Вир╕шальним моментом у процес╕ вибору Кращого роботодавця ╓ те, що компан╕╖-учасники повинн╕ пройти сувор╕ досл╕дження та в╕дпов╕дати вс╕м необх╕дним високим стандартам для того, щоби отримати цей сертиф╕кат. Ус╕ в╕дпов╕д╕ компан╕й проходять незалежний аудит. Це означа╓, що Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на д╕йсно заслужила право бути серед обраних компан╕й, як╕ сертиф╕кован╕ як кращ╕ роботодавц╕.

╤нститут Top Employers оц╕нював умови прац╕ в Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на за такими показниками:
• Стратег╕я розвитку талант╕в
• Планування персоналу
• Адаптац╕я п╕д час прийому на роботу
• Навчання та Розвиток
• Керування результатами д╕яльност╕
• Розвиток л╕дерських зд╕бностей
• Управл╕ння кар’╓рою та наступництвом
• Компенсац╕╖ та п╕льги
• Культура компан╕╖
За словами Дев╕да Пл╕нка, головного виконавчого директора ╤нституту Top Employers, досл╕дники ╕нституту бачать, що компан╕╖, як╕ пройшли свого часу сертиф╕кац╕ю, ставлять на перше м╕сце розвиток сво╖х сп╕вроб╕тник╕в та пост╕йно працюють над оптим╕зац╕╓ю HR практик та можливостями для розвитку персоналу. «Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на ув╕йшла до групи обраних роботодавц╕в. Зараз, з отриманням сертиф╕кату Top Employers Europe 2018, компан╕я може повною м╕рою вважати себе частиною ексклюзивно╖ групи кращих св╕тових роботодавц╕в. Це досягнення, яким вони д╕йсно можуть пишатися», — додав пан Пл╕нк.

«Сьогодн╕ в Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на працюють майже 1000 сп╕вроб╕тник╕в, б╕льша частина з них — у Прилуках. Ми прагнемо бути л╕дером у вс╕х сферах сво╓╖ д╕яльност╕ — така довгострокова мета компан╕╖. Ми пиша╓мося високою оц╕нкою, яку отримали в╕д ╤нституту Top Employers. Працюючи в Укра╖н╕ вже 25 рок╕в, увесь час ми фокусу╓мося на розвитку талант╕в та забезпеченн╕ найвищих стандарт╕в умов прац╕. Отриманий сертиф╕кат поклада╓ на нас велику в╕дпов╕дальн╕сть та необх╕дн╕сть ставати з кожним роком ще краще», — п╕дкреслила Св╕тлана Мазур, директор з управл╕ння персоналом субрег╕ону UCCAB (Укра╖на, кра╖ни Кавказу, Центрально╖ та П╕вденно╖ Аз╕╖, Молдова та Б╕лорусь).


Дов╕дка
Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на – перше п╕дпри╓мство з ╕ноземними ╕нвестиц╕ями у тютюнов╕й галуз╕ Укра╖ни, засноване у 1993 роц╕ на баз╕ Прилуцько╖ тютюново╖ фабрики. Компан╕я входить до складу Групи British American Tobacco.
Брит╕ш Американ Тобакко Укра╖на ╓ одним з найб╕льших ╕нвестор╕в та працедавц╕в м╕ста Прилуки й Черн╕г╕всько╖ област╕ – у компан╕╖ працю╓ близько 1000 ос╕б, з них – близько 500 у Прилуках.
В Укра╖н╕ компан╕я виробля╓ так╕ марки сигарет, як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, «Прилуки Особлив╕», «Козак». Продукц╕я компан╕╖ експорту╓ться до Б╕лорус╕, В╕рмен╕╖, Груз╕╖, Молдови, Азербайджану та С╕нгапуру.
Сукупн╕ ╕нвестиц╕╖ в модерн╕зац╕ю фабрики та розвиток компан╕╖ складають близько 200 млн дол. США.
На Прилуцьк╕й тютюнов╕й фабриц╕ впроваджен╕ ╕нтегрован╕ системи управл╕ння виробництвом: ISO 9001 (управл╕ння як╕стю), ISO 14001 (еколог╕чний менеджмент), OHSAS 18001 (менеджмент у сфер╕ безпеки й охорони прац╕).

08.02.2018 Прес-служба British American Tobacco Укра╖на


ВОНИ БОРОЛИСЯ ЗА ВОЛЮУ прим╕щенн╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ центрально╖ б╕бл╕отеки ╕мен╕ Любов╕ Забашти 29 с╕чня 2018 року в╕дбувся скайп-д╕алог «Вони боролися за волю» з нагоди в╕дзначення 100-р╕ччя бою п╕д Крутами.
До уваги гостей книгозб╕рн╕ була запропонована розпов╕дь б╕бл╕отекаря про ╕сторичн╕ передумови бою, його насл╕дки та значення у подальших кроках Укра╖ни до здобуття незалежност╕. Розширила знання аудитор╕╖ про подвиг укра╖нських юнак╕в на станц╕╖ Крути скайп-сп╕лкування ╕з науковим сп╕вроб╕тником Н╕жинського кра╓знавчого музею ╕мен╕ ╤вана Спаського - ╢м╕льяновим В╕ктором Миколайовичем. Фактолог╕чна ╕нформац╕я була подана ним ╕з ╕сторичних документ╕в, що збер╕гаються в музе╖. М╕ж Прилуцькою м╕ською центральною б╕бл╕отекою ╕мен╕ Любов╕ Забашти та Н╕жинською м╕ською центральною б╕бл╕отекою в╕дбувся скайп-обм╕н ╕нформац╕╓ю про видання, на стор╕нках яких висв╕тлю╓ться тема Крут. Вчител╕ Н╕жинсько╖ школи № 10 також долучилися до заходу: зачитували твори учн╕в на вказану тематику та д╕лилися власними роздумами про поступ Укра╖ни у боротьб╕ за незалежн╕сть. В╕део ╕з циклу «Нев╕дома Укра╖на» наочно п╕дкреслить парадигму бою п╕д Крутами в ╕сторичному формат╕.

30.01.2018 За ╕нф.Прилуцько╖ м╕сько╖ центрально╖ б╕бл╕отеки ╕мен╕ Любов╕ Забашти

НАЦ╤ОНАЛЬНО-ПАТР╤ОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОД╤ В ПРИЛУКАХ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЛАНИЧергове зас╕дання Координац╕йно╖ ради з питань нац╕онально-патр╕отичного виховання молод╕ при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбулося 16 с╕чня. Учасники зас╕дання п╕дбили п╕дсумки проведено╖ роботи у 2017 роц╕ та виокремили основн╕ завдання на 2018 р╕к. Акценти д╕яльност╕ комунальних заклад╕в м╕ста щодо реал╕зац╕╖ ними окремих заход╕в з нац╕онально-патр╕отичного виховання в рамках сво╓╖ допов╕д╕ розставила головний спец╕ал╕ст у справах с╕м'╖ та молод╕ м╕сько╖ ради Олена Опанасенко.

Посадовець зазначила, що за п╕дсумками останнього зас╕дання Координац╕йно╖ ради з питань нац╕онально-патр╕отичного виховання молод╕ при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради було розроблено та затверджено р╕шенням виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕д 06 вересня 2017 року № 313 план заход╕в щодо нац╕онально-патр╕отичного виховання молод╕ м.Прилуки на 2017-2018 роки, яким передбачено реал╕зац╕ю завдань нац╕онально-патр╕отичного виховання, викладених в обласн╕й ц╕льов╕й програм╕ з нац╕онально-патр╕отичного виховання на 2017-2020 роки.

Прац╕вниками комунальних служб м╕ста пост╕йно проводяться роботи з утримання в належному стан╕ пам’ятник╕в ╕ мемор╕альних дощок на честь захисник╕в Укра╖ни, а також м╕сця поховання загиблих ос╕б, як╕ брали участь у захист╕ Укра╖ни.

Комунальним телебаченням започатковано цикл телепередач про ╕сторичн╕ пер╕оди становлення та розвитку укра╖нсько╖ державност╕, м╕ста, рег╕ону, видатних земляк╕в минулого та сучасност╕.

З нагоди в╕дзначення Дня Збройних сил Укра╖ни у навчально-виховних закладах м╕ста проведено ряд заход╕в. У м╕ськ╕й центральн╕й б╕бл╕отец╕ ╕мен╕ Любов╕ Забашти в╕дбувся в╕деолектор╕й для студентсько╖ молод╕ до Дня волонтера "Мистецтво творити добро".

До Всеукра╖нського дня благод╕йност╕ та М╕жнародного дня волонтера 7 грудня у м╕ськ╕й б╕бл╕отец╕ для д╕тей в╕дбувся б╕бл╕опут╕вник "Роби добро ╕ говори про це!". Зах╕д в╕дв╕дали волонтери Прилуцького ком╕тету товариства "Червоного Хреста" та представники Укра╖нсько╖ громадсько╖ ради.

11 грудня в╕дбувся круглий ст╕л до М╕жнародного дня прав людини та Всеукра╖нського тижня права "Правовий Ол╕мп" за участю представника в╕дд╕лу Нац╕онально╖ пол╕ц╕╖.

Протягом 2017 року в закладах дошк╕льно╖, загально╖ середньо╖, позашк╕льно╖ осв╕ти були орган╕зован╕ заходи з нац╕онально-патр╕отичного виховання до державних, нац╕ональних свят, дат та под╕й за участю ветеран╕в в╕йни та прац╕, учасник╕в АТО, представник╕в волонтерських та козацьких орган╕зац╕й. Про це нам розпов╕сть Леся Анатол╕╖вна.

В рамках проведення Воздвиженського ярмарку в╕дбулися змагання "Козацькому роду нема переводу" та "Козацьк╕ забави", в яких брали участь команди вищих навчальних заклад╕в м╕ста.

8 вересня поточного року проведено концерт до Дня визволення м╕ста Прилуки в╕д нацистських окупант╕в "Р╕дне м╕сто мо╓". 12 жовтня в╕дбувся святковий зах╕д до Дня укра╖нського козацтва.

Актив╕зовано роботу Молод╕жно╖ ради м╕ста, членами яко╖ проведено ряд заход╕в та щонед╕л╕ на Центральн╕й площ╕ м╕ста проводиться акц╕я "Допоможи ближньому", п╕д час яко╖ в╕дбува╓ться зб╕р речей та харч╕в для д╕тей ╕з с╕мей, як╕ опинилися у складних житт╓вих обставинах.

У Прилуцькому медичному училищ╕ прид╕ля╓ться значна увага розвитку молод╕жного волонтерського руху. Зокрема, студенти допомагають одиноким л╕тн╕м людям, як╕ проживають поблизу навчального закладу. Восени студентська молодь активно долуча╓ться до проведення акц╕й "5 картоплин", збирання одягу, взуття тощо. Студенти щороку проводять акц╕ю до Дня Святого Миколая.

Протягом року д╕яла програма донорства. Студенти ╓ актив╕стами донорського руху. Започатковано проведення студентських Дн╕в донора, як╕ проводяться 2-3 рази на р╕к.
З метою реал╕зац╕╖ завдань з нац╕онально-патр╕отичного виховання вс╕ заклади м╕ста не можуть обходитися один без одного ╕ т╕сно сп╕впрацюють у цьому напрямку д╕яльност╕.

У м╕сцевих засобах масово╖ ╕нформац╕╖, на оф╕ц╕йному сайт╕ м╕сько╖ ради та соцмереж╕ пост╕йно розм╕щуються анонси та висв╕тлюються заходи з патр╕отичного виховання.

Також спец╕аласт у справах с╕м'╖ та молод╕ м╕сько╖ ради наголосила на необх╕дност╕ п╕дготовки проекту м╕сько╖ ц╕льово╖ Програми з нац╕онально-патр╕отичного виховання на 2018-2020 роки, з метою створення ефективно╖ системи нац╕онально-патр╕отичного виховання д╕тей та молод╕, спрямовано╖ на формування та утвердження принцип╕в любов╕ ╕ гордост╕ за власну державу, ╖╖ ╕стор╕ю, мову, культуру, нац╕ональних ╕ загальнолюдських ц╕нностей, усв╕домлення громадянського обов'язку. А членам зазначено╖ Координац╕йно╖ ради запропонувала внести сво╖ пропозиц╕╖ для включення до дано╖ програми.

Виступ Олени Опанасенко доповнила спец╕ал╕ст ╤ категор╕╖ управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Леся Сайко, яка детально розпов╕ла про проведення заход╕в з нац╕онально-патр╕отичного виховання учн╕всько╖ молод╕ у закладах загально╖ середньо╖ осв╕ти м╕ста у 2017 роц╕.

Про проведення заход╕в з нац╕онально-патр╕отичного виховання молод╕ Прилуцьким м╕ським центром соц╕альних служб для с╕м’╖, д╕тей та молод╕ у 2017 роц╕ ╕нформувала директор Прилуцького м╕ського центру соц╕альних служб для с╕м’╖, д╕тей та молод╕ Юл╕я Касьян. А тимчасово виконуючий обов'язки зав╕дувача сектора по ф╕зичн╕й культур╕ та спорту м╕сько╖ ради Руслан Мосц╕пан зв╕тував про проведення турн╕ру з бойових мистецтв "Козацький герць ╕м. В. Бойка".

Кр╕м вищезазначеного, в рамках зас╕дання розглядалися пропозиц╕╖ щодо проведення у м╕ст╕ заход╕в та благод╕йних акц╕й, присвячених в╕дзначенню 29 с╕чня поточного року 100-╖ р╕чниц╕ подвигу Геро╖в Крут.

18.01.2018 За ╕нформац╕╓ю головного спец╕ал╕ста у справах с╕м'╖ та молод╕ м╕сько╖ ради Олени Опанасенко


РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ В ПРИЛУКАХ ОБГОВОРЮВАЛИ ЗА "КРУГЛИМ СТОЛОМ"

За останн╕ роки у сфер╕ культури накопичився значний пласт проблемних питань, вир╕шення яких потребу╓ концентрац╕╖ зусиль влади та громадськост╕.
Про це мовилося упродовж зустр╕ч╕ д╕яч╕в р╕зних мистецьких напрямк╕в, кер╕вник╕в заклад╕в культури та представник╕в м╕сько╖ влади, яка в╕дбулася 10 с╕чня у виставков╕й зал╕ кра╓знавчого музею.Анал╕зуючи останн╕ под╕╖ та культурн╕ заходи, орган╕зован╕ за п╕дтримки м╕сько╖ ради й п╕дконтрольних ╖й установ, заступник м╕ського голови Тетяна Фесенко в╕дм╕тила певний скептицизм та критичн╕сть у в╕дгуках прилучан стосовно ╖хньо╖ реал╕зац╕╖. Тому у вступному слов╕ Тетяна Фесенко спонукала д╕яч╕в культури замислитися, чим саме зумовлена под╕бна реакц╕я громадськост╕, недостатн╕м р╕внем ф╕нансування культури чи браком достойних ╕дей ╕ бажання ╖х вт╕лювати?
За ╕н╕ц╕ативи заступника м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради присутн╕ намагалися в╕днайти шляхи зворотнього зв'язку ╕з громадськ╕стю, щоб разом прийняти виклики, ╕нновац╕╖ та можливост╕, як╕ можна використовувати для розвитку галуз╕ вже з початку прийдешнього року.
Активну участь в обм╕н╕ думками за «круглим столом» взяли директор кра╓знавчого музею Тетяна Зоць, начальник в╕дд╕лу культури ╕ туризму м╕сько╖ ради Катерина Мовчан, художниця й власниця ╓диного мистецького оф╕су в Прилуках Олена Чайка, художник Степан Вербищук, митець Петро Бойко, письменниця Л╕л╕я Бондаревич-Черненко й начальник в╕дд╕лу ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради Олена Канавець.

12.01.2018 Прес-секретар м╕сько╖ ради Любов Рубан


ПРО УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОР╤В, ЗМ╤Н ТА ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ НА П╤ДПРИ╢МСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАН╤ЗАЦ╤ЯХ М╤СТА ПРИЛУКИ

Одним з пр╕оритетних напрям╕в роботи управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради ╓ сприяння розвитку колективно-догов╕рного регулювання соц╕ально-економ╕чних в╕дносин на п╕дпри╓мствах, в орган╕зац╕ях та установах м╕ста та пов╕домна ре╓страц╕я колективних договор╕в. Станом на 01.01.2018 року к╕льк╕сть д╕ючих колективних договор╕в, як╕ заре╓строван╕ в управл╕нн╕ прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради, складала 249 од., що на 4 од. (1,6 %) б╕льше, н╕ж на в╕дпов╕дну дату минулого року. Догов╕рним регулюванням охоплено 16951 прац╕вника п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста.

У с╕чн╕ – грудн╕ 2017 року заре╓стровано 42 колективних договори (ТОВ «Норд ╤нвест Груп», ТОВ «ВКФ «╤нтеграл», ТОВ «Усп╕х», ТОВ «СТУД – ТРАНС», Комунальне п╕дпри╓мство комб╕нат шк╕льного харчування «Шк╕льний», Центр соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖ д╕тей – ╕нвал╕д╕в м. Прилуки, ТОВ «ТЦ «Практика», ПП «Технолог╕чн╕ системи», МП «Волна», ТОВ «Агроусп╕х Новий», ТОВ «Агробуд – Монтаж», Прилуцьке медичне училище, Комунальний заклад «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги», ПАТ «Аптека №65 «Панацея», МРП «Прилуцьк» ЧОО УТМР, ТОВ «Прилуцький завод «Б╕лкозин», ТОВ «МЕГАНОМ – ДОН», ТОВ «Прилукиспецбуд», ТОВ «ПЛАТИНУМ – ТРЕЙД», ПАТ «Юн╕сть», Прилуцька досл╕дна станц╕я ╤С НААН, ПП «ВЕЛПРОМ – ПЛЮС», ПП «Нафтосфера», ТОВ «КНХ», ТОВ «Технопарк – Буд», Держпродспоживслужба в м. Прилуках, Прилуцьке об’╓днане управл╕ння пенс╕йного фонду Укра╖ни, КП «Послуга», ТОВ «Агро Флора», ТОВ «САКСЕС», ПП «Агропродопт», ПП «Прилучанка», КП «Прилуцьке МБТ╤» Черн╕г╕всько╖ обласно╖ ради, КП «Прилукижитлобуд», ТОВ «Прилуцька швейна фабрика «Корона», ТОВ «Тера 36», ТОВ «ВТФ «Керам╕к - Прилуки», ПП «Експертно-консалтингова ф╕рма «Ор╕╓нтир», ТОВ «Прилуки «Еко - Буд», ТОВ «Холдер - ЛТД», ТОВ «Телерад╕окомпан╕я ╢вропа М╕кс», ТОВ «Телерад╕окомпан╕я «Галактика - Плюс») та 62 зм╕ни та доповнення до д╕ючих колективних договор╕в п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста.

04.01.2018 Управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради


ПРО УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОР╤В, ЗМ╤Н ТА ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ НА П╤ДПРИ╢МСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАН╤ЗАЦ╤ЯХ М╤СТА ПРИЛУКИ

Одним з пр╕оритетних напрям╕в роботи управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради ╓ сприяння розвитку колективно-догов╕рного регулювання соц╕ально-економ╕чних в╕дносин на п╕дпри╓мствах, в орган╕зац╕ях та установах м╕ста та пов╕домна ре╓страц╕я колективних договор╕в. Станом на 01.01.2018 року к╕льк╕сть д╕ючих колективних договор╕в, як╕ заре╓строван╕ в управл╕нн╕ прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради, складала 249 од., що на 4 од. (1,6 %) б╕льше, н╕ж на в╕дпов╕дну дату минулого року. Догов╕рним регулюванням охоплено 16951 прац╕вника п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста.

У с╕чн╕ – грудн╕ 2017 року заре╓стровано 42 колективних договори (ТОВ «Норд ╤нвест Груп», ТОВ «ВКФ «╤нтеграл», ТОВ «Усп╕х», ТОВ «СТУД – ТРАНС», Комунальне п╕дпри╓мство комб╕нат шк╕льного харчування «Шк╕льний», Центр соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖ д╕тей – ╕нвал╕д╕в м. Прилуки, ТОВ «ТЦ «Практика», ПП «Технолог╕чн╕ системи», МП «Волна», ТОВ «Агроусп╕х Новий», ТОВ «Агробуд – Монтаж», Прилуцьке медичне училище, Комунальний заклад «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги», ПАТ «Аптека №65 «Панацея», МРП «Прилуцьк» ЧОО УТМР, ТОВ «Прилуцький завод «Б╕лкозин», ТОВ «МЕГАНОМ – ДОН», ТОВ «Прилукиспецбуд», ТОВ «ПЛАТИНУМ – ТРЕЙД», ПАТ «Юн╕сть», Прилуцька досл╕дна станц╕я ╤С НААН, ПП «ВЕЛПРОМ – ПЛЮС», ПП «Нафтосфера», ТОВ «КНХ», ТОВ «Технопарк – Буд», Держпродспоживслужба в м. Прилуках, Прилуцьке об’╓днане управл╕ння пенс╕йного фонду Укра╖ни, КП «Послуга», ТОВ «Агро Флора», ТОВ «САКСЕС», ПП «Агропродопт», ПП «Прилучанка», КП «Прилуцьке МБТ╤» Черн╕г╕всько╖ обласно╖ ради, КП «Прилукижитлобуд», ТОВ «Прилуцька швейна фабрика «Корона», ТОВ «Тера 36», ТОВ «ВТФ «Керам╕к - Прилуки», ПП «Експертно-консалтингова ф╕рма «Ор╕╓нтир», ТОВ «Прилуки «Еко - Буд», ТОВ «Холдер - ЛТД», ТОВ «Телерад╕окомпан╕я ╢вропа М╕кс», ТОВ «Телерад╕окомпан╕я «Галактика - Плюс») та 62 зм╕ни та доповнення до д╕ючих колективних договор╕в п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста.

04.01.2018 Управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради


ПРО ДОТРИМАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА НА П╤ДПРИ╢МСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАН╤ЗАЦ╤ЯХ

З метою забезпечення конституц╕йних прав ╕ гарант╕й працюючих громадян спец╕ал╕стами управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради проводиться нагляд за дотриманням трудового законодавства на п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях м╕ста незалежно в╕д форм власност╕ та господарювання.

Станом на 1 с╕чня 2018 року проведено 62 обстеження, за результатами яких кер╕вникам п╕дпри╓мств, установ та орган╕зац╕й надано 282 рекомендац╕╖ та пропозиц╕╖ щодо усунення виявлених порушень чинного законодавства.

У ход╕ обстежень на б╕льшост╕ п╕дпри╓мств були виявлен╕ порушення щодо недотримання м╕жквал╕ф╕кац╕йних (м╕жпосадових) сп╕вв╕дношень в оплат╕ прац╕, встановлених законодавством, генеральною та галузевими угодами, нарахування ╕ндексац╕╖ зароб╕тно╖ плати в пер╕од м╕ж ╖╖ п╕двищенням; були порушення встановлених законодавством строк╕в виплати зароб╕тно╖ плати (у тому числ╕ за час щор╕чно╖ в╕дпустки) та строк╕в розрахунку при зв╕льненн╕ прац╕вник╕в та ╕нш╕.

Спец╕ал╕стам п╕дпри╓мств надавалась практична допомога з питань оплати прац╕ та надання в╕дпусток, заповнення статистично╖ зв╕тност╕, застосування п╕дсумованого обл╕ку робочого часу ╕ т. п.

Для найманих прац╕вник╕в та спец╕ал╕ст╕в п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста у в╕дд╕л╕ прац╕ управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради в робоч╕ дн╕ працю╓ телефонна консультативно-╕нформац╕йна л╕н╕я «Трудов╕ права. М╕н╕мальн╕ гарант╕╖ в оплат╕ прац╕» (тел. 7-11-50).

04.01.2018 Управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради


ПРИЛУКИ – УЧАСНИК НОВОГО ПРОЕКТУМ╕сто Прилуки ув╕йшли до одн╕╓╖ з 18 команд, як╕ вже наступного року будуть реал╕зовувати транскордонн╕ проекти за ф╕нансово╖ п╕дтримки ╢вропейського Союзу.

Грантовий проект «Актив╕зац╕я малого та середнього б╕знесу в прикордонних рег╕онах Укра╖ни – Б╕лорус╕» ╓ переможцем конкурсу Програми транскордонного сп╕вроб╕тництва Сх╕дного партнерства Б╕лорусь – Укра╖на (EaPTC). Загальна к╕льк╕сть поданих заявок на конкурс - 148.

До запланованих заход╕в будуть залучен╕ виконавчий ком╕тет Славутицько╖ м╕сько╖ ради, Б╕лоруський торгово-економ╕чний ун╕верситет споживчо╖ кооперац╕╖, Черн╕г╕вська рег╕ональна торгово-промислова палата, виконавчий ком╕тет Варасько╖ м╕сько╖ ради, виконавчий ком╕тет Прилуцько╖ м╕сько╖ ради та Славутицький м╕ський фонд п╕дтримки п╕дпри╓мництва.

Метою проекту ╓ п╕двищення д╕лово╖ сп╕впрац╕, комерц╕йних можливостей, розвиток ╕нфраструктури п╕дтримки б╕знесу в прикордонних рег╕онах Укра╖ни та Б╕лорус╕.

26.12.2017 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради


ПЛАН ЗАГАЛЬНОМ╤СЬКИХ НОВОР╤ЧНИХ, Р╤ЗДВЯНИХ КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ ЗАХОД╤В М.ПРИЛУКИ 2017-2018 РР.38кБ
Скачати


НЕХАЙ БУДЕ СВ╤ТЛО!

    Щороку 22 грудня, коли дн╕ найкоротш╕, а ноч╕ довг╕, в╕дм╕ча╓ться День енергетика – профес╕йне свято прац╕вник╕в енергетики й електротехн╕чно╖ промисловост╕ Укра╖ни, яке встановлене на знак визнання ╖х заслуг у економ╕чному розвитку, вдосконаленн╕ та п╕дтримц╕ повсякденного життя населення.
Це свято об’╓дну╓ вс╕х людей, причетних до енергетики, вс╕х, хто працю╓ або колись працював у ц╕й галуз╕. До них при╓днуються викладач╕, студенти, випускники проф╕льних учбових заклад╕в, жител╕ населених пункт╕в, для яких виробництво енерг╕╖ ╓ градоутворюючою галуззю.
Не дивлячись на те, що в Укра╖н╕ День енергетика – звичайний робочий день, в╕дзначають свято досить урочисто й на урядовому р╕вн╕, й у трудових колективах.
Ми, як завжди, не оминули нагоди поздоровити м╕сцевих представник╕в тако╖ важливо╖ галуз╕, тому зустр╕лися з головним енергетиком Прилуччини Андр╕╓м ╤вановичем Бордов╕циним. В╕н, до реч╕, очолю╓ два п╕дпри╓мства: ╓ директором Прилуцького РЕМу та виконуючим обов’язки директора П╕вденних високовольтних електричних мереж. Тобто Андр╕ю ╤вановичу п╕дпорядкову╓ться не лише наше м╕сто та район, а й уся п╕вденна частина област╕.

– Андр╕ю ╤вановичу, розкаж╕ть про св╕й колектив. Як то кажуть, ╕з ким доводиться працювати?

– Колектив у нас дуже хороший. Вс╕ люди добросов╕сн╕. Ми завжди намага╓мося швидко реагувати на звернення громадян та орган╕зац╕й. Але не вс╕ знають, що по м╕сту, наприклад, працю╓ всього дв╕ бригади: 3 чолов╕ки обслугову╓ трансформаторн╕ п╕дстанц╕╖ та ще 7 займа╓ться чисткою л╕н╕й. ╤ зрозум╕ло, що одним днем усе зробити не можна. Трапля╓ться так, що й уноч╕ доводиться ви╖жджати та надавати допомогу, щоб люди без св╕тла не лишилися. До реч╕, за останн╕й р╕к ми пережили 4 випадки штормових порив╕в в╕тру: один у червн╕ та три в липн╕-серпн╕. Але за дв╕ доби з ус╕м впоралися та повн╕стю в╕дновили систему подач╕ енерг╕╖.

– З якими ще проблемами доводиться стикатися в робот╕?

– Найб╕льша проблема для нас – це дерева. На жаль, часто люди не розум╕ють, що наш╕ плани зг╕дно вимог повинн╕ виконуватися, що г╕лля дерев заважа╓ повноц╕нн╕й подач╕ енерг╕╖, оск╕льки все, до чого торка╓ться др╕т, забира╓ частину то╖ ж таки енерг╕╖ на себе. Через це в╕дбуваються перепади напруги, ╕ люди сам╕ ж починають скаржитися. А хто в цьому винен?

– Д╕йсно, хто?

– Дуже часто чу╓мо на свою адресу негативн╕ висловлювання, що ми «вороги народу», спилю╓мо людськ╕ дерева та хочемо перетворити ╖хн╕ д╕лянки на пустелю. Зачасти люди не п╕дпускають наших прац╕вник╕в до двор╕в, перегороджують дорогу, лише щоб грушку чи абрикоску не зр╕зали. Але чи розум╕ють вони насправд╕, що це таке? Нав╕що там узагал╕ щось садити? Це ж дуже небезпечно. Напруга – 10 кВ. А не дай Боже щось трапиться… Дерева, через г╕лля яких проходять високовольтн╕ дроти – це пряма загроза людському життю.

– Справд╕, чи не кожному жителю приватного сектора хочеться, щоб гарно було не лише у двор╕, але й б╕ля нього. А часом на подв╕р’╖ просто не вистача╓ м╕сця на те, щоб посадити кв╕ти чи дерева. Як же бути?

– Ну якщо вже до к╕нця розбиратися в даному питанн╕, то лише 70 см в╕д двору – це хазяйська територ╕я, дал╕ вже йде територ╕я громади. ╤ нам треба ╖╖ обслуговувати. Але н╕хто не хоче цього розум╕ти. Правда, трохи кращою ╓ ситуац╕я в район╕. Там ╕ с╕льськ╕ голови й громада йдуть нам назустр╕ч ╕ не перешкоджають робот╕. У селах люди як╕сь добр╕ш╕. Та й, мабуть, значно краще та гостр╕ше розум╕ють, що значить залишитися без св╕тла.
А ще одн╕╓ю з проблем ╓ те, що люди останн╕м часом почали вдаватися до крад╕жок. Газ дорогий, переходять на електричн╕ об╕гр╕вач╕, думаючи, що електроенерг╕я дешевша, ╕ незаконно п╕дключаються. Але хочеться нагадати кожному з таких хитрун╕в, що вкрасти вони можуть на 100 грн, а штраф доведеться заплатити 20 тис. грн. М╕н╕мум. За крад╕жку, за п╕дключення до обл╕ку… ╕ тут вже не в╕двертишся й суд не об╕йдеш. Доведеться платити. Тому хочеться порадити нашим кл╕╓нтам навчитися економити. ╢ дуже гарний вар╕ант – двозонний л╕чильник. До реч╕, Черн╕г╕вська область займа╓ ╤ м╕сце по Укра╖н╕ за к╕льк╕стю встановлень таких л╕чильник╕в. Зараз щодня по 15-20 под╕бних заяв розглядаю.

– А чи багато боржник╕в?

– Дуже багато. Це ще один наш так званий б╕ч. Не платять люди, й не платять тисячами. А нам доводиться особливо зл╕сних боржник╕в в╕дключати, хоч як би вони не ображалися. Ус╕ в р╕вних умовах – за товар треба платити.

– Чи сп╕впрацю╓те ви з ╕ншими орган╕зац╕ями в м╕ст╕ та район╕?

– Зв╕сно, дружимо ми з ус╕ма й намага╓мося завжди йти назустр╕ч, особливо бюджетним орган╕зац╕ям. Сп╕в- працю╓мо з управл╕нням осв╕ти Прилуцько╖ м╕сько╖ ради. Часто з садочк╕в та шк╕л викликають г╕лки обр╕зати чи дерево спиляти, як╕ несуть загрозу для д╕тей – швидко допомага╓мо. Та цього, знову ж таки, не видно, бо ми не аф╕шу╓мо, а просто допомага╓мо.
Ось не так давно стався прикрий випадок на 205 АТП (очисн╕ споруди «Прилукижитлобуд») – в╕дбулося замикання, було пошкоджено 2 кабельн╕ л╕н╕╖ в 10 кВ. М╕ський голова звернулася з проханням про допомогу, ╕ ми п╕шли назустр╕ч, виручили. Це був би просто колапс для м╕ста, тому наша бригада ви╖хала, хлопц╕ до 10 години вечора працювали ╕ все полагодили, хоча це ╕ не наше п╕дпорядкування. Тобто з м╕стом ми товаришу╓мо. Просто часто нашо╖ роботи не видно. Пом╕чають лише тод╕, коли конкретно в когось св╕тло зникло.
ПАТ «Черн╕г╕вобленерго» активно займа╓ться молоддю. Створено у нас ╕ Сп╕лку ветеран╕в десантник╕в, куди входять АТОвц╕ й афганц╕ (ус╕ бажаюч╕). Днями провели футбольний турн╕р, присвячений Дню енергетика.
Ул╕тку, наприклад, був турн╕р допризивно╖ молод╕ за участ╕ команди Прилуцького району (тренер Юр╕й Лозовий). Хлопцям дуже сподобалося, вс╕ отримали подарунки, м’яч╕, грошов╕ прем╕╖.
До того ж, ми т╕сно сп╕впрацю╓мо з Прилуцьким агротехн╕чним коледжем. ╥хн╕ студенти у нас част╕ гост╕. Ми й екскурс╕╖ проводимо, й лабораторн╕ та практичн╕ заняття, 90% наших роб╕тник╕в – це випускники саме цього закладу.

– Останн╕м часом стало модно надавати благод╕йну допомогу. Чи ╓ у вас п╕дшефна орган╕зац╕я?

– Так, уже давно ми оп╕ку╓мося Прилуцьким обласним будинком дитини «Над╕я». Завжди допомага╓мо в п╕дготуванн╕ р╕зних свят та в побутових питаннях. Нещодавно ╖здили наряджати ялинку на територ╕╖ закладу з д╕тками. ПАТ «Черн╕г╕вобленерго» прийма╓ активну участь у житт╕ даного закладу.

– То з якими п╕дсумками ви п╕дходите до профес╕йного свята та к╕нця року загалом?

– Ми викону╓мо р╕чний план. У вс╕х ╓ напруга, не вводиться граф╕к авар╕йних в╕дключень. А це не може не радувати. Цього року ми осво╖ли вже 300 опор ╕ 10 км дроту. Максимально провели зам╕ну на д╕лянках, що цього потребували. Ц╕каво те, що нашу машину (червону з б╕лим), яка ╖де на виклик, у народ╕ вже прозвали «швидка енергетична допомога». Люди, коли бачать, що машина при╖хала, в╕дразу розум╕ють, що скоро буде св╕тло. А бригада справд╕ дуже швидко при╖жджа╓. Узагал╕ стара╓мося реагувати на вс╕ звернення та скарги. Правда, бува╓, що не завжди в╕дпов╕да╓мо, та й ╓ люди, як╕ надм╕рно скаржаться. Усяке бува╓.

– Андр╕ю ╤вановичу, а як плану╓те День енергетика святкувати? В╕татимете сво╖х колег?

– 22 грудня святкувати почнемо з самого ранку. В агротехн╕чному коледж╕ нам для цього актову залу вид╕лили. Запрошу╓мо, зв╕сно, посадовц╕в м╕сько╖ та районно╖ адм╕н╕страц╕╖, колективи Прилуцького РЕМу ╕ П╕вденних високовольтних електромереж та, зв╕сно ж, пенс╕онер╕в нашо╖ галуз╕. Там в╕дбудеться святковий концерт, виступатимуть дитяч╕ творч╕ колективи.

– Будете нагороджувати кращих прац╕вник╕в?

– Не об╕йдемось ╕ без цього. Хоча в нас ус╕ кращ╕. Зв╕сно вс╕х в╕дразу не нагородиш. То я говорю колегам: «Не хвилюйтеся, ваш час також прийде!» За три роки мого кер╕вництва вже, мабуть, ус╕ були нагороджен╕. Бо вони д╕йсно найкращ╕.

– ╤ наостанок, Андр╕ю ╤вановичу, що б хот╕ли побажати колегам та сво╖м кл╕╓нтам?

– Колеги! Друз╕! Хочеться прив╕тати вс╕х з╕ святом нашо╖ профес╕╖. Знаю, що ви люди в╕ддан╕ сво╖й робот╕, в╕дпов╕дальн╕ та працьовит╕ фах╕вц╕. Бажаю нових досягнень, ф╕нансово╖ стаб╕льност╕ та розум╕ння кер╕вництва. Хот╕лось би працювати з вами ще багато рок╕в. Будьте здоров╕!
А нашим численним кл╕╓нтам можу сказати коротко, але зм╕стовно – щоб було тепло ╕ св╕тло не лише у ваших душах, а й у ваших оселях!
Цього дня редакц╕я «Град Прилуки» при╓дну╓ться до поздоровлень на адресу вс╕х наших енергетик╕в. Ми бажа╓мо ╖м св╕тлого та над╕йного майбутнього, здоров’я, усп╕х╕в на виробництв╕, радост╕ та зд╕йснення вс╕х теплих над╕й!
Ви заряджа╓те енерг╕╓ю кожне наше свято, хай ╕ ваш профес╕йний день буде наповнений св╕тлом, теплом ╕ енерг╕╓ю наших щирих в╕тань та поздоровлень! Нехай буде св╕тло!

20.12.2017 Мар’яна Гибенко, газета "Град Прилуки"

ЯК ГОСП╤ТАЛЬНА РАДА ГОЛОВУ ОБИРАЛА

13 грудня в╕дбулося установче зас╕дання Госп╕тально╖ ради Прилуцького госп╕тального округу. Головною метою його було затвердження кер╕вного складу (голови, заступника та секретаря).
Госп╕тальна рада нал╕чу╓ 14 член╕в, представник╕в м╕ста Прилуки, Варвинського, ╤чнянського, Прилуцького, Ср╕бнянського й Талала╖вського район╕в. На зас╕данн╕ були присутн╕ 13 з них. На посаду голови Госп╕тально╖ ради було запропоновано дв╕ особи – Полонця Юр╕я Миколайовича, головного л╕каря КЛПЗ «Варвинська ЦРЛ» та ╤вченко Ларису Володимир╕вну, головного л╕каря КЛПЗ «Прилуцька ЦМЛ». Хоча Прилуцька ЦМЛ на даний час ╕ явля╓ться основною багатопроф╕льною л╕карнею ╕нтенсивного л╕кування в П╕вденному окруз╕, ╕ було б лог╕чно призначити головою Госп╕тально╖ ради саме кер╕вника даного закладу охорони здоров’я, та задля того, щоб уникнути так званого конфл╕кту ╕нтерес╕в та упередженого в╕дношення, б╕льш╕стю голос╕в (9 ╕з 13) на цю посаду було обрано Полонця Юр╕я Миколайовича.

У свою чергу новообраний голова Госп╕тально╖ ради запропонував призначити на посаду заступника Колейка Володимира Миколайовича, головного л╕каря Прилуцько╖ ЦРЛ та Денисенко Оксану Микола╖вну, головного л╕каря КЗОЗ «╤чнянський ЦПМСД» на посаду секретаря. Ця пропозиц╕я була п╕дтримана одноголосно.
Юр╕й Миколайович наголосив, що наступне зас╕дання Госп╕тально╖ ради ма╓ в╕дбутися не ран╕ше, н╕ж за три м╕сяц╕. Та вже в процес╕ короткого огляду проблем, що стосуються в основному саме Прилуцько╖ ЦМЛ та ╖╖ ф╕нансування, стало зрозум╕ло, що членам Госп╕тально╖ ради доведеться зустр╕тися вже набагато ран╕ше.
Прилуцький м╕ський голова Попенко Ольга Михайл╕вна, яка по сум╕сництву ╓ також ╕ членом Госп╕тально╖ ради, вкотре наголосила на проблем╕ недоф╕нансування державою прилуцько╖ медицини. Разом ╕з головним л╕карем ЦМЛ ╤вченко Ларисою Володимир╕вною навели документальн╕ п╕дтвердження того, що районн╕ л╕карн╕, як╕ входять до П╕вденного госп╕тального округу могли б ╕ на сво╓му р╕вн╕ допомогти, якби вчасно перераховували кошти за надання послуг пологового в╕дд╕лення Прилуцько╖ ЦМЛ, яке явля╓ться ╓диним у даному окруз╕. Колег╕ально було вир╕шено довести дану ╕нформац╕ю на м╕сцях до гол╕в районних рад та л╕кар╕в л╕карень.


20.12.2017 ╤нформац╕я «ГП»


БЛАГОД╤ЙНА АКЦ╤Я "ПОДАРУЙ РАД╤СТЬ Д╤ТЯМ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ"

Акц╕я проводиться п╕д гаслом «Допомагаючи ╕ншим, ми допомага╓мо соб╕», тож кожен може долучитися ╕ подарувати щиру посм╕шку дитин╕. У рамках акц╕╖ з 11 по 22 грудня 2017 року проводиться зб╕р солодощ╕в, ╕грашок та одягу, у тому числ╕ вживаного, у гарному стан╕.

Ми впевнен╕, що рад╕сть цих д╕тей – безц╕нна. Адже добро подароване дитин╕, обд╕лен╕й батьк╕вською турботою повернеться до вас сторицею.

У раз╕ виявлення бажання просимо звертатися до Служби у справах д╕тей м╕сько╖ ради за адресою: вул. Ки╖вська, будинок № 281, м. Прилуки, 3 поверх, каб╕нети №74, №76.

З понед╕лка по п’ятницю з 08:00 до 17:00, об╕дня перерва з 12:00 до 13:00. Телефони для дов╕док: 3-43-48, 3-72-33.

З повагою начальник служби у справах д╕тей м╕сько╖ ради Людмила Кул╕й.


ПРО П╤ДСУМКИ М╤ЖНАРОДНОГО ОСВ╤ТНЬОГО ПРОЕКТУ07 грудня 2017 року у рамках реал╕зац╕╖ м╕жнародного культурно-просв╕тницького проекту “Польща ╕ Полон╕я – разом кращ╕. Створення нац╕онально╖ сп╕льноти через культуротворч╕ ╕н╕ц╕ативи» м╕сто Прилуки в╕дв╕дала делегац╕я школяр╕в м╕ст Радавець Дужий та Радавчик Другий Республ╕ки Польща. Зазначений проект впроваджу╓ться за п╕дтримки М╕н╕стерства осв╕ти Республ╕ки Польща.


Укра╖нський учасник проекту Прилуцька загальноосв╕тня школа ╤-╤╤╤ ступен╕в № 14 цього дня приймала в сво╖х ст╕нах також польських вчител╕в Ельжбету Новак та Л╕д╕ю Скуб╕ш, голову ГО «Культурно-просв╕тницько╖ сп╕лки поляк╕в м. Прилуки» Неон╕лу Бат╕щеву. На запрошення координатор╕в проекту м╕сто в╕дв╕дав консул Республ╕ки Польща у Ки╓в╕ ╤га Каца.


У м╕ськ╕й рад╕ польських учасник╕в проекту в╕тала м╕ський голова Ольга Попенко. У сво╖й промов╕ вона наголосила на важливост╕ дружн╕х в╕дносин двох кра╖н та мун╕ципал╕тет╕в, а також молодого покол╕ння, актуальност╕ вивчення ╕ноземних мов у школах, навчальних закладах Прилук й участ╕ у м╕жнародних осв╕тн╕х програмах. З побажаннями м╕цно╖ дружби, миру та позитиву до присутн╕х звернулись заступник м╕ського голови Тетяна Фесенко, начальник управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Серг╕й Вовк.


П╕дсумки проекту “Польща ╕ Полон╕я – разом кращ╕. Створення нац╕онально╖ сп╕льноти через культуротворч╕ ╕н╕ц╕ативи», який напередодн╕ розпочався к╕лькаденним в╕зитом прилуцьких школяр╕в до Польщ╕, були п╕дведен╕ в Центр╕ творчост╕ д╕тей та юнацтва. Сво╖ми враженнями з присутн╕ми щодо реал╕зац╕╖ осв╕тньо╖ й культурно╖ програми в Польщ╕ под╕лились польськ╕ та укра╖нськ╕ колеги.
Для молодого покол╕ння м. Прилуки та почесних гостей було презентовано сп╕льну роботу учн╕в - виставу театру т╕ней «Пам'ят╕ Адама Хмельовського».

08.12.2017 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради


СЕМ╤НАР ДЛЯ П╤ДПРИ╢МЦ╤В "ОСНОВН╤ ПОД╤╥-2017 В СФЕР╤ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛ╤КУ ТА ПОДАТК╤В"

    29 листопада 2017 року за сприяння Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, яка надала прим╕щення, в╕дбувся сем╕нар п╕д назвою «Основн╕ под╕╖-2017 в сфер╕ бухгалтерського обл╕ку та податк╕в». Орган╕зац╕ю проведення сем╕нару зд╕йснили фах╕вц╕ Центру п╕дтримки п╕дпри╓мництва разом ╕з представниками газети «Все про бухгалтерський обл╕к».

Перша частина сем╕нару пройшла в он-лайн режим╕ з лектором Людмилою Шахно – директором академ╕╖ профес╕йного бухгалтера. Людмила Шахно розпов╕ла про особливост╕ обл╕ку ПДВ, блокування податкових накладних та документальне оформлення пов’язаних з цим операц╕й.


Наступну частину сем╕нару пров╕в лектор Ковальчук Володимир Володимирович – юрист Навчально-методичного центру Федерац╕╖ профсп╕лкових орган╕зац╕й Черн╕г╕всько╖ област╕, позаштатний консультант газети «Все про бухгалтерський обл╕к». Обговорювались трудов╕ в╕дносини ╕ кадровий обл╕к, особливост╕ оформлення трудових в╕дносин, можливост╕ запоб╕гання перев╕рок ╕ штраф╕в, практичн╕ ситуац╕╖ та судова практика з трудових питань.
Як вже стало звичним, частина сем╕нару пройшла у форм╕ запитання – в╕дпов╕дь. Лектори ч╕тко ╕ доступно пояснювали складн╕ ситуац╕╖, п╕дготовлен╕ ними слайди допомагали сприймати ╕нформац╕ю. Сем╕нар пройшов в дружн╕й та невимушен╕й атмосфер╕.
Учасники сем╕нару дякували лекторам та орган╕заторам та висловлювали спод╕вання на проведення таких сем╕нар╕в в подальшому.


Дов╕дково: Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради створений при п╕дтримц╕ АТ Тютюново╖ компан╕й «В.А.Т.-Прилуки» та Корпусу Миру США в Укра╖н╕. Фах╕вц╕ центру надають безкоштовн╕ консультац╕╖ з юридичних та бухгалтерських питань суб’╓ктам господарювання м╕ста ╕ району. Центр п╕дтримки п╕дпри╓мництва працю╓ з понед╕лка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, перерва 12:00-13:00; телефон 3-12-96; електронна адреса pryluky_business@ukr.net.30.11.2017 Серг╕й Бутко, юрист-консультант ЦПП, Натал╕я Литвин, бухгалтер-консультант ЦПП


П╤ДГОТОВКА ДО РОКУ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНО╥ СПАДЩИНИ В ПРИЛУКАХЗас╕дання узгоджувально╖ ради з питань, що пов'язан╕ з╕ встановленням пам'ятник╕в, пам'ятних знак╕в, мемор╕альних та анотац╕йних дощок у м╕ст╕ Прилуки в╕дбулося 27 листопада.
Члени пост╕йно д╕ючого дорадчого органу при виконавчому ком╕тет╕ м╕сько╖ ради розглянули три питання порядку денного, перше з яких стосувалося охорони культурно╖ спадщини в м╕ст╕ Прилуки. Каб╕нет м╕н╕стр╕в п╕дтримав проект указу Президента Укра╖ни про оголошення 2018 року Роком охорони культурно╖ спадщини. Кабм╕н зазнача╓, що це дозволить передбачити у державному бюджет╕ кошти на оновлення музе╖в, запов╕дник╕в, палац╕в, нав╕ть пам'яток м╕сцевого значення. П╕дтримати ╕сторичн╕ пам'ятки в наступному роц╕ м╕стам Укра╖ни доведеться й за кошти власних бюджет╕в. Тож, будуючи плани з реконструкц╕й та в╕дновлень на майбутн╓, члени ради обговорили вар╕анти культурних пам'яток, як╕ потребують ф╕нансування у першу чергу.
Наступним питанням порядку денного узгоджувальна рада розглянула презентац╕ю проекту пам'ятного знаку кер╕внику цирково╖ студ╕╖ «Удай» Олександру Груз╕ну. Ще в минулому роц╕ п╕д час гастролей всесв╕тньо в╕домого жонглера-екв╕л╕бриста В╕ктора К╕ в Прилуках зайшла мова про встановлення парково╖ скульптури та пол╕пшення благоустрою парково╖ зони ЦТДЮ. ╤н╕ц╕атором шанобливого «монументу» став сам В╕ктор К╕. Кошти на встворення парково╖ скульптури Олександру Груз╕ну були перерахован╕ благод╕йному фонду В╕ктора в╕д виступ╕в у Прилуках. М╕ська рада вс╕ляко сприяла ╕н╕ц╕атив╕ артиста, тож можна розраховувати, що майбутн╕ гастрол╕ таки зберуть достатню к╕льк╕сть кошт╕в для ╖╖ вт╕лення. Готовий еск╕з майбутнього перевт╕лення подв╕р'я ЦТДЮ в просторий парк з прив╕тною ф╕гурою вчителя в його центр╕ члени зас╕дання узгодили одноголосно.
Останн╕ми п╕д час зас╕дання узгоджувальна рада розглянула вар╕анти пам'ятних знак╕в Героям Небесно╖ Сотн╕. Визначитися з м╕сцем та остаточною формою вт╕лення цього символ╕чного знаку вир╕шили 20 грудня, коли скульптори зможуть привести ор╕╓нтовний кошторис на виготовлення кожно╖ з ф╕гур.

28.11.2017 Прес-секретар м╕сько╖ ради Любов Рубан


FUTURE BUSINESS FORUM30 листопада - 1 грудня 2017 року в Ки╓в╕ ( Столичне шосе, 103, Ramada Encore Kiev) в╕дбудеться м╕жнародний форум б╕знес - ╕нновац╕й Future Business Forum для п╕дпри╓мц╕в, власник╕в б╕знесу, топ-менеджер╕в корпорац╕й, представник╕в недержавного сектору.

Мета форуму: ознайомлення з правилами сталого розвитку свого б╕знесу та розбудова за такими принципами ус╕╓╖ держави.

Сп╕кери FUTURE Business Forum про╕нформують:
• про переваги та м╕жнародн╕ практики прозорого б╕знесу;
• про стратег╕чне управл╕ння процесами для створення вза╓мовиг╕дних ╕ м╕цних в╕дносин з партнерами, постачальниками та п╕дрядниками;
• про беззбитковий розвиток ╕ масштабування б╕знесу;
• про створення умов, у яких сп╕вроб╕тники максимально розкриють св╕й потенц╕ал, п╕двищуючи ефективн╕сть ╕ доходи компан╕╖;
• про п╕двищення привабливост╕ б╕знесу для ╕нвестор╕в.

Варт╕сть участ╕:
• для б╕знесу: 1 день – 700 грн., 2 дня – 1100 грн.
• для неурядових орган╕зац╕й: 1 день – 600 грн., 2 дня – 900 грн.
Д╕ють знижки для соц╕ально в╕дпов╕дального б╕знесу.

Програма форуму: fbf.globalcompact.org.ua
Ре╓страц╕я на форум за посиланням: 2event.com/ru/events/1008352
Стор╕нка у Facebook: www.facebook.com/events/129002407828891
╤н╕ц╕атор FUTURE Business Forum: Мережа Глобального Договору ООН в Укра╖н╕.
Орган╕затори – European Profiles S.A. Ukraine.
Соц╕альний консалтинг «Параграф» за п╕дтримки Платформи зелено╖ економ╕ки.
Додаткова ╕нформац╕я за телефоном +380964617666


21.11.2017 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради
Нормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design